kocam artık beni arzulamıyor bu normal mi???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her köşe başına üniversite açtıkları için… O yüzden birinden sağlık, eğitim vs. herhangi bir hizmet alacaksak önce hangi okuldan mezun, hangi eğitimleri almış diye araştırıyoruz artık.
bir şey söyleyeyim mi artık mezun olduğun üniversitenin de pek önemi yok hele sağlıkta her şey deneyim.
ablam iyi bir sıralama yapmasına rağmen hemşireliği memleketinde okudu şuan hastanede en beğenilen hemşire.
üniversiteyle bitmiyor her şey

eğitimci çok mu sinir ettim seni?
daha yazdıklarımı okuyamamışsınız sinirden ya da anlayamamışsınız.
ondan öyle bir cümle kullanmışsınız sanırım.
eğitimcisiniz lütfen sakin olun ayrıca tartışmayı bitirdim sizinle niye hala karışıyorsunuz demek ki zorunuza gitmiş bazı şeyler.
Çok zoruma gitti. Niye herkesin tıp okumak istemiş de okuyamamış olduğunu sanıyorsunuz bunu da anlamıyorum.

Ayrıca sana cevap vermeyi ben kestim. Sıkıldım senden, arkadaşımla konuşuyorum.

E biz baya Allah’a emanet yaşıyoruz o zaman, tıp, mühendislik sıralamaları falan bu şekildeyse. İşte her ile bir üniversite garabetinin sonuçları.
nüfus sayısından, sınav sisteminden, sınava kaç öğrenci girdiğinizden sanırım haberiniz yok artık.
her sene sınava artık 3 milyon öğrenci katılıyor geçmişte ise 1 milyon.
sıralamalar bu hale gelmesine rağmen yine de hemşire doktor sayıları yetersiz.

Çok zoruma gitti. Niye herkesin tıp okumak istemiş de okuyamamış olduğunu sanıyorsunuz bunu da anlamıyorum.

Ayrıca sana cevap vermeyi ben kestim. Sıkıldım senden, arkadaşımla konuşuyorum.
yok en nefret ettiğim şey kalkıp tıp okumak isteyipte okuyamamış vb. bir zihniyete sahip olmak zaten kimseye de mesleğinden dolayı değer belirlemiyorum çünkü çok başarılı görünüp ama altı çok boş olan insanlar tanıdım .
sadece bana ters cevaplar verdiğiniz için öyle cevaplar verdim.
kalbinizi kırdıysam özür dilerim

yok en nefret ettiğim şey kalkıp tıp okumak isteyipte okuyamamış vb. bir zihniyete sahip olmak zaten kimseye de mesleğinden dolayı değer belirlemiyorum çünkü çok başarılı görünüp ama altı çok boş olan insanlar tanıdım .
sadece bana ters cevaplar verdiğiniz için öyle cevaplar verdim.
kalbinizi kırdıysam özür dilerim
Yok benim kalbim öyle kolay kolay kırılmaz. Camdan değilim çok şükür.

Herkese hak ettiği şekilde cevap veriyoruz burda. Ergen ergen yazmazsan senin hayrına.

bu espriler ortaokulda kalmamış mıydı ya da ben mi yanlış hatırlıyorum.

bu toplara hiç girmeyelim bence. belli ki kaos için gelmişsin buraya ve kontrolsüz şekilde konuşuyorsun amasenin etini kemiğinden ayırmadan bırakmam ben seni. o yüzden trollüğünü yapacaksan edebinle yap, mantıklı bağlantılarla kaosunu ver. yapamıyorsan da bas git bence. kendini epey küçük düşürüyorsun

Herkese hak ettiği şekilde cevap veriyoruz burda. Ergen ergen yazmazsan senin hayrına.
ergen ergen yazan ben değilim eğitimcisiniz ama lütfen yazdıklarınızın üslubuna bakar mısınız?
hala da bu tavırlar içerisindesiniz özür dilememe rağmen.
iyi günler

bu toplara hiç girmeyelim bence. belli ki kaos için gelmişsin buraya ve kontrolsüz şekilde konuşuyorsun amasenin etini kemiğinden ayırmadan bırakmam ben seni. o yüzden trollüğünü yapacaksan edebinle yap, mantıklı bağlantılarla kaosunu ver. yapamıyorsan da bas git bence. kendini epey küçük düşürüyorsun
peki

Konuyu ergen erkek ağzıyla yazıp sonra ben değilim ablam yazdı deyince yiyeceğimizi sanıyor. Arada ablanın ağzından bile cevap yazdı 😂😂😂

Ablası için yazmadığı zaten konudaki ilk yazdığından belli.
O kadar belli bir üslupla yazmış ki kocam arzulamıyor mesajını. Bariz belli bir ergenin yazdığı.

Ablası için yazmadığı zaten konudaki ilk yazdığından belli.
O kadar belli bir üslupla yazmış ki kocam arzulamıyor mesajını. Bariz belli bir ergenin yazdığı.
abla eşin iştedir şimdi eve gelecek.
benimle ilgileneceğine evinle ilgilensen malum ev işleri kolay kolay bitmez.

Konuyu ergen erkek ağzıyla yazıp sonra ben değilim ablam yazdı deyince yiyeceğimizi sanıyor. Arada ablanın ağzından bile cevap yazdı 😂😂😂
Ay aynı anda aynı şeyi demişiz.
O yazdığı cümleler çok seksiyim çok fitim arzulardı beni.
Arzulama cümlesini kullanan kadın zaten kaç tanedir. Arzu kelimesi başlı başına erkek ergen ağzı

ilk evlendiğimizde beni çok beğenip sürekli arzulardı.
her gün ilişki yaşardık düzenli bir şekilde her şeyime de aşıktı.
1.5 yıldır öyleydik ama 2-3 aydır istemiyor beni deli gibi arzulamama rağmen arzulamıyor beni.
koşuşturuyorum peşinden olmuyor yine de :KK43:
aldatmadığından da kesin eminim bu arada.
acaba çok yapıp sürekli ona yaklaştığım için sıkıldı mı benden?
ayrıca çok bakımlı, fit bir kadınım da fiziksel bir kusurumda yok kendisi de diyor çok sexi ve çok güzel olduğumu.

Fiziksel kusurum yok derken? Bu nasıl bi kafa.

ev işleri üniversite sınavından kolay ergen kardeş.
Sen beni eşimi işimi düşünme dön kitabını aç.
Yaşıtların derste şu an
abla onlar dersteyken benim de ellerim armut toplamıyordu herhalde geçen seneden beri çalışıyoruz bu yazda çalıştım ve devam ediyorum hala.
yok eminim ev işleri kolay kolay bitmez annemden, tanıdık evlilerden biliyorum hele çocuk varsa bir de forumlarda takılacak telefonla ilgilenecek vakit bulmaz

abla onlar dersteyken benim de ellerim armut toplamıyordu herhalde geçen seneden beri çalışıyoruz bu yazda çalıştım ve devam ediyorum hala.
yok eminim ev işleri kolay kolay bitmez annemden, tanıdık evlilerden biliyorum hele çocuk varsa bir de forumlarda takılacak telefonla ilgilenecek vakit bulmaz
Maşallah seksi bilmeden seks aklı verir evli olmadan evliye akıl verir.
Annenle çok gün muhabbetine maruz kalmışsın belli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X