Bacaklarım çok ince

benim bacaklarım özellikle alt bacaklarım oldukca kalın bende ınce olmasını ısterdım ama en azından sarkık gorunmektense kaslı gorunuyor sana merdıven ve yokuş cııkmanı onerıyorum ogrencı oldgm ıcın her sabah okul ve dershane dahıl olmak uzere 5. kata cıkıyorum bırkac sefer ve mınıbus bulmak ıcın yokus cıkmak zorundayım bırkc ay ıcınde alt bacaklarımda oldukca kaslanma oldu artık her uzun yuruyuslerde bacaklarımdakı kasların yandıgını hıssedebılıyorum fakat bunu yaparken dınlenmemeye dıkkat etmelısın sonuna kadar dayanarak cık :KK34:

merhaba arkadaşlar üst bacaklarım çok ince kalınlaşması için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Bacakların gayet normal bence hatta kalın sayılır nasıl ince bulup bundan rahatsız oluyorsun anlamadım ki senin gibi olması için uğraşanlar var :/

Çok ince ya da kalın olması önemlide değil. Bacaklarda büyük anormallik olmadığı sürece her durumda mini etek yakışır. Ben çok zayıf da oldum. Şişman da oldum. Her zaman da mini etek yakıştı bana. Bazen manken gibi kızlara özeniyorum. Eşim bana olduğum gibi mini eteğin çok yakıştığını böyle beni çok güzel bulduğunu söylüyor.

X