Bacaklarım çok ince

affedersin ama çok güzel bacakların var neden takıyosun anlamadım mankenler bu bacaklara sahip olmak için yemek yemiyorlar senin şikayetin nedir bence gayet orantılı

kızlar benim bacaklarım çok ince etek giymek istiyorum 19 yaşıma geldim hala daha incebacaklarım :KK14:

sporla kaslı bacaklar istemiyorum :KK36: boyum 172 bu yüzden çok göze batıyolar 86 cm bacaklarım :KK19: kilomda 55 olunca zayıfım ama kilo alıncada çok farketmio alt bacaklarım kilo almıo yardım ediiin :KK43:
ayrıca ayaklarım da 38 sinir oluorm kocaman
resim koydum çarpık değil diolar ama bence öyle :KK43:

Eki Görüntüle 212969 Eki Görüntüle 212970 Eki Görüntüle 212971 Eki Görüntüle 212972

bence senin bacakların cok güzel benimki daha bçimsiz alt kısım çok çok iince ben hiç giyemiyorm

Öncelikle şunu söyleyeyim sendeki bacaklar bende olsa mini etekten başka bir şey giymezdim. Ayrıca buraya resim koymakla hata etmişsin. Bayan forumu olsa da erkeklerin buraya girmesinin önünde hiçbir engel yok. Erkekler görürse sana sarkarlar. Seninki gibi bacaklarım olması için neler vermezdim.

çok güzel fiziğin var ama bu yaşlarda böyle takıntıların olması normal bikaç yıl sonra kendinle tamamen barışırsın diye tahmin ediyorum. fıstık gibisin. bacaklarında gayet düzgün

Bence de güzel bacakların var düz ve uzun bacak her zaman iyidir :) Zaten sadece bacaklara kilo aldıracak bi yöntem duymadım görmedim de henüzz yine de biraz daha kalınlaşmasını istiyosan belki bisiklet kullanabilirsin çok da olmasa biraz kas yaparsan daha kalın durabilir :87: olmazsa daaa böyle de güzel zatennn:nazar:

halen burda mısınız. anlayamadığım etek giymek için bir bayanın bacakları daha nasıl olabilir. Değil giymek bak seninki gibi bacaklarla bir fotoğrafım bile olsa razı olurdum. BU kadar zarif bacakların nesini beğenmiyorsun. Sen etek giymek istiyorsun belki zaten bu bacaklarla etek giyemiyorsan hiçbir zaman giyemezsin.

bence kafana böyle saçma şeyleri takıp canını sıkma..etek giysen nolur giymesen nolur..belden aşağısı olmayan insanları gördünmü onların bırak etek pantolon gyicek bacakları bile yok.. bacakların gayet iyi o yüzden kıymetini bil ..

bence de boşuna takıyosun =) ben de 18 yaşındayım, ben çok zayıf olmasam bile bana da abuk sabuk şeyler söyleyip duruyolar, onları takma =) bence gayet güzel bacakların ve millet kıskanıyo =) kendi egolarını yükseltmek için insanların güzel yanlarıyla dalga geçen, aşağılayan o kadar çok insan var ki... =)

ben de hiç bi zaman etek şort vs giymek istemzdim çünkü herkes ne kadar zayıfsın bacakların çok ince falan sürekli laf atardı. halbuki boyum da kısa 1.57 boyum var:/ ne bekliyolarki bu boyumla kilolu olsam daha mı güzel olucak sanki. bunu anladım ve de böyle düşüne düşüne eteği de şortu da kendme yakıştırmaya başladım kimsenin ne dediği artık hiç umrumda değil. çünkü emin ol bunu çekemeyenler söylüyo mutlaka bi fesatlığı olanlar söylüyo:KK47: onlara inat içinden geldği gibi giyin yakıştır kendine. bu arada ben de söylemeden geçemiycem bacakların gayet düzgün ve güzel :KK23:

Biliyomusun aynı sıkıntı bende var üstelik benimde boyum 174 kğ 58 bazen 59 görüyorumsürekli tartılıyorum psikolojim bozuldu ve etek giyemiyorum lisede aynı senin gibi dalga geçerledi çubuk kraker safinaz :KK14::KK14:lise bitti etek giymiyceme söz verdim kendime geçen sene yağ dolgusu yaptırdım bacaklarıma eridi yine yaptırmak istiyorum ama sorun bende :KK50:yine giyemiycem :KK36::KK36:dün bi kadın gördüm bacağının kemiği 1 mt ileride resmen o kadar belliki özgüvene bak be dedim bende olmayan :KK14::KK14:

bacaklarında ne var yaaa? gayet guzel orantılı..boyun 172 ayagının 38 olması da cok normal hatta kucuk bile..genelde o boydakilerin 39-40 oluyor.ben 170 im 39 giyiyorum mesela:KK1:

kızlar benim bacaklarım çok ince etek giymek istiyorum 19 yaşıma geldim hala daha incebacaklarım :KK14:

sporla kaslı bacaklar istemiyorum :KK36: boyum 172 bu yüzden çok göze batıyolar 86 cm bacaklarım :KK19: kilomda 55 olunca zayıfım ama kilo alıncada çok farketmio alt bacaklarım kilo almıo yardım ediiin :KK43:
ayrıca ayaklarım da 38 sinir oluorm kocaman
resim koydum çarpık değil diolar ama bence öyle :KK43:

Eki Görüntüle 212969 Eki Görüntüle 212970 Eki Görüntüle 212971 Eki Görüntüle 212972

Bacakların benim bacağım gibi çokta ince değil aslında kalın bacak daha itici. İnce bacak daha zarif durur. Bir de şunu söyleyeyim. Ayaklarını omuz genişliğinde açıp yere çömelip kalk ama belini bükmeyeceksin belin düz duracak. Belki yararı olur ben denedim aslında daha iyiler gibi ya da ben fazla takmadığımdan öyle geliyordur.İnşallah işe yarar

sen beğenmiyorsan yüz kişi güzel dese beğenmezsin bende bunu yaşıyorum :26: ama cidden bacakların düzgün duruyor evet ince ama çarpık ve ya yamuk değil zarif bir vücudun var kilo alsan bacaklarında alır bence , ya ben napayım sadece kalçalarım alıyor bacaklar iyice çöp gibi duruyor :KK25: fiziğinin kıymetini bil bence canım, yok sevmiyorum diyosan hırs yap kilo al :KK56:

benim bacaklarımda ince ama kafaya takmıyorum .bak 1.72 boyun var zayıfsın bu bir kusur değil biraz yürüyüş biraz daha fazla yemek yemeye calısırsan halledersin :) benimde boy uzun göğüs falan hoş ama dizden aşağısı kötü ama napalım yani allahta bizi böyle yaratmış boşver gitsin kimin fiziği dört dörtlük ?

X