Bacaklarım çok ince

hiç de takma. biraz kilo al alabiliyorsan boyuna göre orantılı olsun. alt bacaklardan alırsın kilo, bilekler ne yazıkki ince kalıyor kemikler kilo alamadıgından. ben de aynı durumdan müzdariptim. şuan alt bacaklarım da üst bacaklarım da aldı ama bilekler ince 21 cmdir sanırım ama ince bilek iyidir, zariftir. topuklu ayakkabıları pantolonda giy, elbise etek giyersen de düz tercih etmeye calıs. biraz da bronzlastıgı zaman mükemmel bile olur. kışın da çizmelerle kombinlersin zaten.
kimseyi gercekten de takma zira kimseyi asla memnun edemezsin. ben zayıfken herkes cok zayıfsın derdi sinir olurdum, azmettim kilo aldım azıcık kilo versem hemen sen yine mi kilo verdin diye baslıyorlar. kimseyi memnun edemezsin herkesin ayrı bir görüsü olur. sen kendini nasıl mutlu hissediyorsan öyle ol yeter.

Son düzenleme:
bu gün kot şort aldım ve giyerek gittim dersaneye akşam etütü için

çok şaşırdı 3 ü de bşe demediler

sonra ders çıkışı ingiliz bi ablamız yürüyordu önde dedim ki o X arkadaşa (denemek için) bak bacakları ne kdr zayf

bnm bacaklarıma baktı snnkiler ondan ince demez miiii

oha dedim oha bu kdr yalan olmaz :KK20:

önümüzdeki abla benden 10 kilo azdı !!!

böle arkadaş olmaz olsun :KK47:

bence bacakların ince değil canım normal kalınlıkta ya da incelikte her neyse. zaten bir kere kalın bacaklılar etek giymeyi tercih etmez ya da uzun etek tercih eder genelde, etek giymek için en sık tercih edilen ya da kısa etek giymek için, ince bacaktır. bu yüzden kuruntu da saçma. 19 yaşına geldim diyorsun, daha önünde çok zaman var vücudunun geçireceği değişime inan sen de şaşıracaksın. ki bu değişim ya da gelişim birkaç ayda bile gerçekleşebiliyor. ki ben 24 yaşında olmama rağmen daha ince bacaklarım var ve hiçbir zaman bundan rahatsızlık duymadım. neden duyayım ki? hiçkimse bundan hayıflanmaz, daha çeviktir ve estetiktir. kıskanan birileri olursa sadece sana aksini söylerler o kadar. ya seni kıskanıp üzerinde böyle baskı kurmuşlar ya da diğerlerinin dediği gibi nispet yapıyorsun :) ikisinde de sakınca yok gerçi

:)) canim benim bacaklarina neden kilo aldirmak istoyorsun ?
Sise gibi bacaklara sahip olmak , iyi degildir ..
Kiymetlisi ince ve duzgun olanidir, ince bilek ve orantili bacaklar kadina asalet katar..
Benimde boyum 1.75 bacak boyum 94 cm cocukken daha dogrusu senin yaslarindayken herkes leylek bacakli oldugumu soylerdi :) bugun 32 yasindayim ve sort giyip ciktim mi , insanlar bacaklarima bakmaktan, yuzume bakamazlar bile, yuzlerce iltifat almisimdir anladim ki cocukken cogunluktan farkli olmak ozur gibi algilaniyor yada zorla algilattiriyorlar insana, halbuki kugu gibisin :))
O bacaklari bi bronzlastir, bak yaz geldi simdi , udtunede cek bacak kremlerini, yaptir pedikurunu , sonra gel bidaha konusalim :)

nispet yapıyor olsam bacakalarım güzel mi diye başlık açardım bacakalrımı sevmiyorum demezdim. hiç bi zaman o kadar ego'ya sahip olmadım özgüvenim olmadı o denli. ve ben yardım istiyorum kırıcı oluyorsunuz :26:

güzel yorumların için sağol nanymchpee inşallah bende bi gün güvenle çıakrım. sanki herkes bana bakıyor gibi gelio etek giydiğimde alaylı bakıyolar gibi gelio :KK59:

bu gün kot şort giydim ama burda güzel şeyler yazan ablalarım sayesinde :KK54:

inşallah böle devam eder En Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
Canim durum simdi anlasildi,basbaya o arkadaslarin seni kiskaniyo ! Bence ona gore tavrini belirle.Hayir bakiyorum resimlere,bacaklarin gayet normal,sutun gibi ve kilon da ideal duruyor,bi kusur bulamiyorum.Bence seni doldurusa getirmisler.Silkin biraz ve vucudunun tadini cikar.Onemli olan senin kendinle barisik olman,unutma !

merhaba canım

resımelrıne baktım maşallah çok güzelsin :)

ben evlenene kadar ne kadar yersem yeyım ıncecık bı ınsandım bir gr dahı almıyordum

dediğin gibi büyük biyerım yoktu...yüzüm çok zayıftı ve çirkindi bence az daha yanaklarım osla ne güzel olur diyordum

ama evlenınce nasıl oldu anlamadım ilk 6 ay içinde 10 kilo aldım....ben şişkooldum dıe bagrındıkça

millet yuzune gozune kan gelmıs maşallah ne guzel olmussun fln demeye basladı

o zamanalr guseldı ama yemek yemeyı cok sevdıgım ıcın ve ıllardır suregelen bı yemek duzenım oldugu ıcın

diyetle fln ugrasmadım sonra kürajdı doğumdu derken şu an 77 kg yım ve diyet yapıyorum

yanı demek ıstıyorumkı.....vücut denen makina çok garip :) şükret ve çok şikayetcıysen uzman yardımı almayı dene

ama bacakalrın hıc dediğin gibi değil gayet guzel sıkma canını :)

Seni çok iyi anlıyorum. Ben de kısa etek giyemiyorum, bileklerim ve bacaklarımın alt kısmı çok zayıf. Ayaklarım da 38 numara !
Dahası boyum 1.64. Balık etliyim ve zayıf bacaklarım gerçekten abes duruyor. Keşke önerebileceğim bir şey olsa ama kelin merhemi olsa...bilirsin işte.
Diyeceğim şu ki;haline şükret, ne güzel uzun boylusun, manken gibi bir fiziğin var. Varsın bacakların da ince olsun nazarlık niyetine :KK34:

bilseydim daha önce konuyu açardım burda yazılanlar kendime getirdi :KK52:
dün gece kısa bir kot giydim yemek yedik ablamla snra ablamın arkdaşı geldi neyse kalktık merdivenden iniyorum bana ne güzel olmuşsun sen bu gün dedi :87: nasıl mutlu oldum :KK69:

artık daha iyi hissediyorum :76:

bacakların güzel, boyun iyi. bunları diyen arkadaşların senden kısa. ee o zaman? takma o kadar?
peki diyelim gerçekten çirkin olsaydı bacakların? o zaman ne yapacaktın? vücudunla barışık ol her zaman. beğenmediğin yerlerin için ilerde pişman olma. daha 19 yaşındasın
boyum 165, ama vücudum çok güzel.inanır mısın plajda yabancı kızlardan daha çok ilgi görüyorum hem türk hem de yabancı erkekler tarafından.o yüzden tenha zamanlarda denize girerim hep.. ama neyim var biliyor musun, tüylerim. az da değiller. saçlarım dökülüyor şu an ilaç kullanıyorum. amacım vücudumdaki tüylerden kurtulmak da değil, saçlarımı kaybetmemek... tüylerimi ağdayla da alıyorum napalım olacak o kadar.niye böyle dedim biliyor musun? çok daha kötülerini gördüm yurttayken. ama çok da iyilerini görmüştüm.
diyeceğim şu gerçekten çirkin bile olsan vücudunla barışık ol.
iyi geceler.

bencede bacakların çok normal ve hoş ne çarpıklık var nede inceler keşke bendeilerde öyle olsaydı

kızlar benim bacaklarım çok ince etek giymek istiyorum 19 yaşıma geldim hala daha incebacaklarım :KK14:

sporla kaslı bacaklar istemiyorum :KK36: boyum 172 bu yüzden çok göze batıyolar 86 cm bacaklarım :KK19: kilomda 55 olunca zayıfım ama kilo alıncada çok farketmio alt bacaklarım kilo almıo yardım ediiin :KK43:
ayrıca ayaklarım da 38 sinir oluorm kocaman
resim koydum çarpık değil diolar ama bence öyle :KK43:

Eki Görüntüle 212969 Eki Görüntüle 212970 Eki Görüntüle 212971 Eki Görüntüle 212972

keşke bnm bacaklarımda senin gbi ince olsa benm ki çok kalın degil ama ince bacak kadınlarda daha güzel duruyor bance :KK3:güzelim fazla kafana takma tam bi manken bacagı var sende:KK1:

spor yap spooorr öle kaslı durmuo zaten erkek gibi emin ol yaglı olmasından bin katta daha guzel ki zatende öyle bilinir

Canım bacaklarının neresi ince hic anlamadım dogrusu
gayet normal ince degil tabi kalında degil
bosuna dert ediyorsun

kızlar benim bacaklarım çok ince etek giymek istiyorum 19 yaşıma geldim hala daha incebacaklarım :KK14:

sporla kaslı bacaklar istemiyorum :KK36: boyum 172 bu yüzden çok göze batıyolar 86 cm bacaklarım :KK19: kilomda 55 olunca zayıfım ama kilo alıncada çok farketmio alt bacaklarım kilo almıo yardım ediiin :KK43:
ayrıca ayaklarım da 38 sinir oluorm kocaman
resim koydum çarpık değil diolar ama bence öyle :KK43:

Eki Görüntüle 212969 Eki Görüntüle 212970 Eki Görüntüle 212971 Eki Görüntüle 212972

insanoğlu dörtdörtlüklük kusursuz yaratılmış olsaydı yine kendilerinde bir kusur bulurlardı eminim.. oramızı buramızı incelemekten, kendimizi kusur aramaktan alıkoyamamaktan harap oluyoruz malesef.. bunun en birinci örneği de benim çuvaldızı ilk önce kendime sonra bütün insanoğluna batırıyorum :KK70: boyun 1.72 doğal olarak tabiki o boyutu, ağırlığı taşıyacak ayaklar 35 36 olmayacaktır.. kaldıki bacakların uzun ve ne kadar şanslı olduğunu belirtmek isterim.. sadece boyuna göre biraz zayıf gösteriyorsun o da çok göze batmıyor.. şikayetini o yönde belirttiğin için dikkatimi çekti o da.. kendinle barışık olmaya bak bence hiç bir kusurum var deyip vah vahlanma sakın.. :KK34:

Son düzenleme:
ben başlığı görünce nasıl bir resimle karşılaşıcam diye düşünürken fotoları görünce çok şaşırdım niyemi;çünkü backların uzun ve muntazam ayrıca incede değil arkadaşlara katılıyorum seni çekemiyorlar:KK3:

X