babys07'nin başarı öyküsü...

resimler kaçıncı sayfasa ben göremedim. ilk sayfadaki ise hiç fark yok denecek kadar az iki resimde

resimler ilk sayfada canım ilk resimde 80-85 arasıyım aslında daha kilolu resimler var ama cd yedekte dvd writerim bosuldugu icin pc ye aktaramıyorum diger resimde 58 kiloyum bayagı bir fark var yani :)

süprizzzzz
tebriklerr süpersin :nazar:
ya ben 17 yaşındayım,78 kiloyum
boyum 1.60 falan :KK43:
çok üzülüyorum,nasıl zayıflayacam ben :gitme:

saol canım inan bu yaslarda kilo vermek o kadar zorki o yüzden canım nasıl vercem deme hic senin yasın henüz cok genc ve metobolizman cok hızlı olur cok rahat kilo veririsin canım bence hemen spor ve saglıklı beslen bak nasılda gidiyor kilolar hayatım yoksa önüne gecemiyorsun canım mutlaka basla en kısa zamanda

bende cardio deyince salona gittiğini düşünmüştüm cd lerin linkini verbilirmisin bizde indirelim hava çok soğuk olduğu için dışarı çıkıp yürüyüşte yapamıyorum .

canım herseyimi evde yapıyorum ben aslında yıllarca hep fitness yaptım salonda ama sözlüm izin vermedi:KK43: bende kendi kendime secenekler buldum dumbell aldım cd ler indirdim napim:) cokta faydasını gördüm kas yaptım canım bana özelden sms atarsan linki vereyim sana

harika görünüyorsun. İnşallah bir daha kilo almazsın sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı yapmak gerekiyor. Kutluyorum.

saol canım ins almam cok dikkat ediyorum etmeyede devam etcem sporada devam tabii dedigin gibi en önemlisi saglıklı beslenmek bunu basardıgın zaman hersey geliyor arkasından :)

hı bir de ne kadar sürede verdin canım? kilo vermenin durduğu zamanlar olmadı mı?

hayır canım hic birsey kullanmadım ben 9-10 ay gibi bir sürede verdim kilom hala aynı dikkat ediyorum hatta devam da ediyorum diyebilirim kilo durması bende yasadım cok sinir bozucu birsey ama arastırma yaparak nasıl önüne gecilecegini ögrendim:)

hayatım plates cok güzel ama kilo verdirmiyor esnetiyor sekillendiriyor kilo vermek icin yapılması gereken cardio hayatım bende evde spor yapyorum cok genis bir cd arsivim oldu istersen bana özelden bir sms at sana yardımcı olayım ben atayım dicem ama bilmiyorum maalesef nasıl oldugunu canım sana bir link veririm ordan bakarsın hayatım indirirsin

evet pilates şekillendiriyor ve sıkılaştırıyor vücudu, bunu hissediyorum. ama dediğin gibi kilo verdirmez ne yazık ki. hazır tatildeyken bol bol cardio yapmak lazım hihoyyyt

Son düzenleme:
evet pilates şekillendiriyor ve sıkılaştırıyor vücudu, bunu hissediyorum. ama dediğin gibi kilo verdirmez ne yazık ki. hazır tatildeyken bol bol cardio yapmak lazım hihoyyyt

cm olarak incelirsin canım bunun yerine öncesi cardıo yap yarım saat sonrada plates yap arkasından ama haftanın 2-3 günü mutlaka fitness yap canım unutma kaslar gelistikce daha cok yag yakarsın

cm olarak incelirsin canım bunun yerine öncesi cardıo yap yarım saat sonrada plates yap arkasından ama haftanın 2-3 günü mutlaka fitness yap canım unutma kaslar gelistikce daha cok yag yakarsın

haklısın canım kilo kaybı için cardio şart! inşallah şu önümüzdeki 2 hafta içinde en azından 2 kilo verebilirim :1rolleyes: okul açılmadan yani sırnaşık şey

haklısın canım kilo kaybı için cardio şart! inşallah şu önümüzdeki 2 hafta içinde en azından 2 kilo verebilirim :1rolleyes: okul açılmadan yani sırnaşık şey

canım evet cardıo sart kesinlikle 2 haftada k2 kilo verirsin hayatım düzenli beslenme ve cardıoyla ne kadar vermen lazım canım boyun kactı ve kac kilosun suan

canım evet cardıo sart kesinlikle 2 haftada k2 kilo verirsin hayatım düzenli beslenme ve cardıoyla ne kadar vermen lazım canım boyun kactı ve kac kilosun suan

1.70 boyum..kilom 72 şu an. bi 70 olayım iki haftada, sizinle de paylaşıcam sevincimi :1rolleyes:

1.70 boyum..kilom 72 şu an. bi 70 olayım iki haftada, sizinle de paylaşıcam sevincimi :1rolleyes:

hyatım cokta birsey yokmus rahatca veririsin canım sıkma kendini boyun uzun cünkü vücut sekline ne peki?ne zamandır diyettesin ve spor yapıyorsun ve neler yapıyorsun beslenme seklin falan yazarmısın canım

hyatım cokta birsey yokmus rahatca veririsin canım sıkma kendini boyun uzun cünkü vücut sekline ne peki?ne zamandır diyettesin ve spor yapıyorsun ve neler yapıyorsun beslenme seklin falan yazarmısın canım

canım benim vücut tipim elma tipi gibi. heryerimden eşit kilo alıyorum, ama göbeğimde kilo biraz daha belirgin.. aslında 76 kiloyla başladım aylar önce, yaklaşık 1-1,5 ayda bu kiloya indim. daha sonra diyeti sporu bıraktım bu güne kadar, önüme geleni yedim yani. neyse ki verdiğim kiloları almadım! :1rolleyes: şimdi birkaç gündür yeni baştan başlıyorum herşeye. inşallah bu sefer hedefime varabilirim. 21 yaşındayım ama inanın ortaokuldan beri 60lı kiloları görmedim diyebilirim. çok merak ediyorum vücudumun o kilolardaki halini.

canım benim vücut tipim elma tipi gibi. heryerimden eşit kilo alıyorum, ama göbeğimde kilo biraz daha belirgin.. aslında 76 kiloyla başladım aylar önce, yaklaşık 1-1,5 ayda bu kiloya indim. daha sonra diyeti sporu bıraktım bu güne kadar, önüme geleni yedim yani. neyse ki verdiğim kiloları almadım! :1rolleyes: şimdi birkaç gündür yeni baştan başlıyorum herşeye. inşallah bu sefer hedefime varabilirim. 21 yaşındayım ama inanın ortaokuldan beri 60lı kiloları görmedim diyebilirim. çok merak ediyorum vücudumun o kilolardaki halini.

canım aynı tipteyiz o zaman bende ölyeim heryerden esit alıyorum evet göbek bölgesi biraz daha belirgin oluyor canım aksi gibide en zor ve en son giden bölge:) ben hala yanlar icin ugrasıyorum 2-3 cm gitse diye) canım yasında cok genc cok rahat kilo veririsin metobolizmandan dolayı mutlaka sabırla devam et hayatım bende senin gibiydim 100 lerde geziyordum hep keske daha önce kilo verseydim ama aklım yeni basıma geldi:) 60 oldugun zaman vücudunu cok begenceksin az cok tahmin edebiliyorum aynı tipte oldugumuz icin 12 kiloyu kısa zamanda verirsin canım en fazla 3 ay diyorum zaten normalide bu hayatım tabii son kilolar cok daha direncli oluyor

canım aynı tipteyiz o zaman bende ölyeim heryerden esit alıyorum evet göbek bölgesi biraz daha belirgin oluyor canım aksi gibide en zor ve en son giden bölge:) ben hala yanlar icin ugrasıyorum 2-3 cm gitse diye) canım yasında cok genc cok rahat kilo veririsin metobolizmandan dolayı mutlaka sabırla devam et hayatım bende senin gibiydim 100 lerde geziyordum hep keske daha önce kilo verseydim ama aklım yeni basıma geldi:) 60 oldugun zaman vücudunu cok begenceksin az cok tahmin edebiliyorum aynı tipte oldugumuz icin 12 kiloyu kısa zamanda verirsin canım en fazla 3 ay diyorum zaten normalide bu hayatım tabii son kilolar cok daha direncli oluyor

ay inşallah canım yaa.. göbeğim gitse keşke, diğer yerlerim gözüme batmıyo pek. o da zor ama imkansız değil. en güzel örnek sensin burda yerimseniben

ay inşallah canım yaa.. göbeğim gitse keşke, diğer yerlerim gözüme batmıyo pek. o da zor ama imkansız değil. en güzel örnek sensin burda yerimseniben

canım azimle mutlaka bunuda basarırsın evet zor gidiyor ama yapcak birsey yok :) ben hala ugrasıyorum canım cardıonu aksatma yeter hayatım mutlaka gitcek o göbegin dedigin gibi buna en güzel örnek benim sende basarırsın

supersın arkadasım kendınle ne kadar gurur duysan azdır sısmankende cok guzelmıssın ama zayıflayınca harıka afet olmussun 58 kılo cok ıyı bır kılo zayıf denılır

X