babys07'nin başarı öyküsü...

Tebrik ediyorum gerçekten...

önceden de cok güzelmissiniz ama tabi kilo verince de cok fark oluyor..

inşallah bizler de veririz...

sizin bu süreçteki deneyimlerinizden de faydalanmıs oluruz...

canım bilgisayardan indirdiğin programı merka ettim bir de ne kadar zamanda verdin kiloları

hayatım yabancı bir link var bende istemedigin kadar spor videoları var orda partlar halinde indiriyorum yalnız ben bayagı agır bir spor yapıyorum hayatım interval cardıo ama yogun circuit seklinde olanından yapıyorum haftanın 3 günüde fitness yapıyorum evde canım nerdeyse 9-10 ay icinde verdim halada devam ediyorum

Tebrik ediyorum gerçekten...

önceden de cok güzelmissiniz ama tabi kilo verince de cok fark oluyor..

inşallah bizler de veririz...

sizin bu süreçteki deneyimlerinizden de faydalanmıs oluruz...

cok tesekkür ederim canım :) yeterki isteyin canım mutlaka verirsiniz

peki zayıfladıgınızda herhengi biçatlak selülit oluştumu bunu merak adiyorum vucüdunuzda.

maşallaaahh tebrikler vallaaalkisalkisalkisalkisalkisalkisolumunekankayizsmile

zaten çok güzelmişsiniz afet olmuşsunuz afet opuyorumnanaktan
darısı bizlere inşallaholumunekankayizsmile

hayatım spor illaki dısarda yapılmaz ben sprumu evde yapıyorum dumbell aldım fitness calısıyorum evde cardio yuda evde yapıyorum netten cd ler indirdim cokta zevkli oluyor canım üstelik evde istedigini giyerek yapma sansın var :) sende böyle yapabilisin hayatım haftanın 4-5 günü 1 er saat calıssan inanılmaz degisimleri görürüsün canım

ben de pilates yapıyorum ama cardionun yerini tutmuyor tabi.. evde yapabileceğim birşeyler varsa netten kimlerin hangi videolarını indirdiğini yazabilir misin? tavsiye edebileceğin şeyleri bulayım direk.

resimler kaçıncı sayfasa ben göremedim. ilk sayfadaki ise hiç fark yok denecek kadar az iki resimde

Afet gibi olmuşsun ablacım... zaten saçlarına bayılmıştım ilk resmi gördüğümde sayfayı aşağıya indirince çarpıldım :KK70:
Tebrikler...

hayatım spor illaki dısarda yapılmaz ben sprumu evde yapıyorum dumbell aldım fitness calısıyorum evde cardio yuda evde yapıyorum netten cd ler indirdim cokta zevkli oluyor canım üstelik evde istedigini giyerek yapma sansın var :) sende böyle yapabilisin hayatım haftanın 4-5 günü 1 er saat calıssan inanılmaz degisimleri görürüsün canım

bende cardio deyince salona gittiğini düşünmüştüm cd lerin linkini verbilirmisin bizde indirelim hava çok soğuk olduğu için dışarı çıkıp yürüyüşte yapamıyorum .

harika görünüyorsun. İnşallah bir daha kilo almazsın sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı yapmak gerekiyor. Kutluyorum.

ilaç falan kullandın mı canım sahi? bir de hala koruyabiliyomusun kilonu?

hı bir de ne kadar sürede verdin canım? kilo vermenin durduğu zamanlar olmadı mı?

maşallaaahh tebrikler vallaaalkisalkisalkisalkisalkisalkisolumunekankayizsmile

zaten çok güzelmişsiniz afet olmuşsunuz afet opuyorumnanaktan
darısı bizlere inşallaholumunekankayizsmile

cok tesekkür ederim canım benim insallah darısı sizlerin basına :)

ben de pilates yapıyorum ama cardionun yerini tutmuyor tabi.. evde yapabileceğim birşeyler varsa netten kimlerin hangi videolarını indirdiğini yazabilir misin? tavsiye edebileceğin şeyleri bulayım direk.

hayatım plates cok güzel ama kilo verdirmiyor esnetiyor sekillendiriyor kilo vermek icin yapılması gereken cardio hayatım bende evde spor yapyorum cok genis bir cd arsivim oldu istersen bana özelden bir sms at sana yardımcı olayım ben atayım dicem ama bilmiyorum maalesef nasıl oldugunu canım sana bir link veririm ordan bakarsın hayatım indirirsin

X