Babam evlenmeme karşı onu nasil ikna ederim ?

Sen nasıl ikna ettin babanı bi fikir verir misin b

Nasıl ikna ettiniz siz evlenmeye babanizi

Valla babanı dinle. Onların içine doğuyor. Babam arkadaş çevremde dahi kimi sevmediyse bi kazığını yedim. Kocama da pek gönüllü değildi. Şimdi ben de sıklıkla pek gönüllü değilim
aynen içine doğuyor bazen bnm de sevgilim vardı babam keser yine vermem filan dedi çok kızdım çok ağladım ayrıldık ikimizde evlendik eşinin üzerine başkasının eşini kaçırmış yani pek düzgün ayak değilmiş iyiki olmamış

ısınamıyorsa soba yaksın bıktık bu ana babaların tribinden. benimkier de etmedik eziyeti bırakmadılar bana? ne oldu yine evleniyorum yine evleniyorum. çek resti, silecekse silsin yine.

Nasıl ikna ettiniz siz evlenmeye babanizi

valla zor oldu ne diyeyim. çok abarttı. bir ara dövmeye kalktı hatta ki en sinirimi bozan anımdır. bileğine öyle sıkı yapıştım gözlerine öyle bir dik baktım ki, sadece "aklından bile geçirme dedim geri çekilmek zorunda kaldı. en son artık izin vermiyorum beğenmiyorsan kaç olayına kadar götürdü işi. ben de kaçmıyorum ikna olacaksın dedim. ısrar ısrar ikna oldu.

Babanın vardır bir bildiği gibi geliyor bazen içlerine doğar. Durup dururken öyle birsey demez herhalde ama tabi yine de seçim size kalmış

Nasil.ciddiye almiyorsunuz? Anne baba bu kadar ici bos kelimeler degil. Anne babanin rizasi olmadan yapilan evlilikten de cogu zaman hayir gelmiyor zaten. Size yazmak ne kadar basit boyle.. Ikna etmeye calismam, ciddiye almam vs..
Konu sahibi sen de ya eksik anlatiyorsun ya da babanin o kisiyle ilgili baska bildigi seyler vardir.

Anne baba diye yaptıkları ve söyledikleri koşulsuz doğrudur diye bişey mi var
Adam çocuğun “resmine” ısınamamış tanımı da reddetmiş daha ötesi var mı saçmalamanın
Trajikomik söylemler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…