Ayrıldığım Sözlümle Yarın Buluşacağız.

Sevgilisi değil; kiz arkadasiymis!
Artik ilişkisi belli seviyeye gelmeden "sevgili" sifatini kullanmiyormus beyefendi.

Hatta ondan, son sevgilisi gibi değil de muhendis kafasiyla projesiymis gibi söz ediyordu.
Mesela; kizin özgüveni artsin diye sik sik izin aliyormus. Eski kiz arkadaşladini ya da rus sevgilisini felan sorduğunda ise kizin egosu zarar görmesin diye kizlari ve olayları yontarak anlatıyormuş.

gerçek durumu bilemiyorum, adamı da tanımıyorum fakat sana inat olsun diye bu şekilde davranıyo olabilir. Sonuçta yaşadıkları kolay hazmedebilenecek şeyler değil. Sana geri döner dönmez bilemiyorum belkide bu kızla evlenir belli olmaz ama yoluna bakman ve ona geri dönmemen en doğrusu..

Eski sevgilime yalan söylediğim ve hata yaptığım dönemlerde hep kendimi suçladım, ama onu hiç bırakmadım ayrılamadım,onun da ayrılmasına izin vermedim. Şimdi geriye dönüp baktığımda bunun büyük bir hata olduğunu anlıyorum,ozaman göremiyordum. Oyüzden dediğim gibi arkana bakma, kendi yolunda devam et. En hayırlısı bu bence.

Onla, bu zamana kadar ne yazik ki konusmadigimiz, rahatsız edici şeyleri konuşmak için buluşmuştuk zaten. Ben ona diktirmedigimi anlatip cidden beni bakire mi sanıyordun? Diye sorup "o rus kizi ne iş?" derken o bana "ben sevisilecek biri değil miyim? Amacin neydi?" demişti. Bunlar, o ortamda olmadan olarak anlasilmasi imkânsız şeyler.

Döneceğini hic zannetmiyorum. Bunu kelimelerle biraz zor anlatabilirim ama son bulusmamizda bana hiç umut verici şekilde bakmiyordu. Kibardi, gülümsüyordu ama bakisinda En yakin ifadeyle öfke vardi.

Anladigim kadarıyla; 4 yil birliktelik yasadigi eski sevgilisine ve bana; "iyi niyetini istismar edip, onun 5 yilini çalan, sonunda da enayi yerine koyan yalancı sahtekarlar" olarak bakiyor. Ve 5 yildir eksik kaldigi şeyleri telafi etmek için eli uçkurunda,"artik aydinlandim" diye yaşıyor.
Biraz çocuksu tarafi vardi zaten. Akrep-akrep sonuçta.

Son düzenleme:
Kendini suclamayi birak lutfen arkadasim. Uzulme de, anlattigin kadariyla hint kumasi bir adam degil. Sen once kendi kendini suclu ilan etmissin. Bir hata goremiyorum ben. Sadece o pislikle nezaketen de olsa hic konusmasan daha iyi olurdu.

Kendini suclamayi birak lutfen arkadasim. Uzulme de, anlattigin kadariyla hint kumasi bir adam degil. Sen once kendi kendini suclu ilan etmissin. Bir hata goremiyorum ben. Sadece o pislikle nezaketen de olsa hic konusmasan daha iyi olurdu.
Kimi suçlayayim ki canim?

Eski sevgilinin sig zihniyetini sucla. Eskiden yasadigi iliskinin yarattigi tramvanin etkileri bunlar. Ne demek evlenilecek erkek muamelesi? Sen bu iliskinde cinselligi evlendikten sonra yasamak istemissin. Problem nedir? Bu tamamen senin kararin ya, bakire olmadigin icin illa sevismeli miydin onunla? Bu olaya bakisin degismis olabilir, fikirlerin degismis olabilir. Ben sadece boyle bir mail yuzunden o adamin seni terk etmesini anlayamiyorum. Yeni kiz arkadasini da cok uzecegini dusunuyorum. O adam once kendi problemlerini halletmeli, komplekslerinden kurtulmali yoksa daha cok uzer cok uzulur.

Erkekleri gectim, Bu forumda bile; ben daha agirini yapardım, hatta "ben olsam seni öldürürdüm" diyen hanimlar varken ne yazikki senin dediklerini moral verme amaçli yazilmis. kadim dayanışmasi satirlari olarak algiliyorum.

Bazen sadece "baştan sona hataliydim, özür dilerim" diyip köşene çekilmek en güzeli oluyor.

ben cidden anlamıyorum birileri öyle dedi diye sen neden kendini suçlu ilan ettin ki
ben sana benzer şeyler yazdım ve moral amaçlı yazmadım
hatalı olduğunu düşünsem yazardım
senin tek hatan facebooktan konuşmak olmuş
onda da aldatma içerikli birşey konuşmamışsın ki
sen kendini suçlu ilan edip olayı bu şekilde hafifletmeye çalışıyosun heralde

şimdi sözlün de kızlarla istediği deneyimi yaşıyo
bu şimdi nişanlansa evlilik arifesinde eski sevgilisi gelip sana yapılanlar gibi foto mesaj vs saçsa dökse ve nişanlısı terk etse sen çocuğun suçlu olduğunu mu düşünürdün
ya da aynı şey senin başına gelse sözlünün sana yaptığı gibi mi davranırdın
eski ilişkisinde yaşadıklarından dolayı suçlu mu görürdün onu
cidden merak ettim

Hayir, asla kadin dayanismasi icin yazmadim ben. Gercekten samimi dusuncelerim bunlar benim. Ben seni suclu bulmuyorum bu durumda. Yorumlarin hic birini okumadim, ama "ben olsam seni oldururdum" diyen kisilere de Allahtan akil sagligi ve vicdan diliyorum. Yaziklar olsun. Bu kadar kadin cinayeti olmasina sasirmamali.
Ayrilik acin daha cok taze. Belki su an cok saglikli dusunemiyorsundur. Zaman gectikce anlayacaksin bir hatan olmadigini. Sana eski sozlun eski erkek arkadasinla olan iliskini sormamiski. Senin bu konuyu durup dururken acman bence abes olurdu. Adam bu konulari konusmaktan rahatsiz da olabilir, bu nedenle senin bisey sakladigini dusunmuyorum ben. Sen de artik kendini suclu ilan edip, aci cektirmeyi birak.

Ben su anki aklimla elbette anlayis gosterirdim.
Ama normal haldeyken anlayis gosterecegime emin değilim. İlla sorun cikarirdim.

Eski sozlum gibi ayni travmayi 2. Kez yaşasam bu kadim halimle ne tepki verirm emin değilim.

inanamıyorum ya, bu adam resmen unutmaya programlı. kaç kişi geçmiş üstünden ayrılığınızın.
okurken nasıl içim cız etti, allahım yardımcınız olsun.
bu adam sizi gerçekten sevseydi bu kadar kolay silip, bi başkalarını hayatına dahil etmezdi. ne demek ya, ne demek kız arkadaşıyla tanıştırcakmış.. ne demek bunlar..
siz sevginiz bitti diye ayrılmadınız ki, bir başkası yüzünden bitti.
allahım yazıklar olsun ya, o şerefsiz eski sevgiliyi de allah bildiği gibi yapsın. belkide hayırlısı buydu, bilemiyorum. o kadar karışık ve zor bir durum ki, gerçekten şuan yorum yapamıyorum. okurken şok oldum resmen, adamdaki rahatlık neden ya? allahım şaka gibi. inşallah her şey daha iyi olacak bundan sonra... sizde alışacaksınız ve en önemlisi inşallah sizi geçmişten gelen bi şerefsizin ağzındaki iki iftiraya harcamayacak, üstünüze fırsat kollamış gibi sevgili yapmayacak biriyle karşılaşırsınız..

bence bu iş bitmiş ama diğer adam ne olacak siz her yeni ilşkiye başladıgında karşınıza çıkacak mı? onun derdi nedir madem o kadar şerefli bir insandı madem o kadar ciddi şeyler yaşadınız neden sizi bıraktı

bence barısmak ıcın caba gosterme adama bak ya namuslu ayakları yapmıs resmen!!! bu kadar basıtmı soz vermıssınız bır dınlemedı bıle senı ustune ustluk ayrılır ayrılmaz baskalarıyla gorusmus! her serde bır hayır vardır dıye bosuna dememısler evlenseydınız kesınlıkle aldatırdı bu adam senı

Valla ben eski sevgiliniz kadar eski sözlünüze de çok kızdım. Ben çok namusluyum ayakları, kızlar benim iyi niyetimden faydalanıyor lafları... Bunlar beni çok rahatsız etti açıkçası. Hiç inandırıcı değil doğrusu, daha ayrılır ayrılmaz eve kız getirmiş adam. Siz kendinizi ifade etmeye çalışırken adamın hayatından kaç kız geçmiş. Şimdi de eli şeyinde gezer artık.

Yaşadığımız her şeyin bi nedeni olduğunu düşünürüm ben. Eski sevgilinizin birden ortaya çıkmasının nedeni de sizi bu adamdan kurtulmanızı sağlamakmış bence.

Boşverin, doymamış erkekten korkun derler zaten. Umarım karşınıza çok daha iyisi çıkar.

tatlım yazılarını okudum bence ne eskı sevgılın ne de sozlunle(eskı)
ıyı kı olmamıs
msn face tel herseyını degıstır ve dımdık ayakta dur gecmıse arkanı don ve yenı bı hayata basla
ınan boylesı daha ıyı olacak
sana ınanmyan bı sozlu
ya da sana bı kıza namusuna el uzatan bı adamla gecen yıllarına yazık
ama zrarın neresınden donersen kar.
sana guvenmeyen bı sozluyle omur geccmez canım.
uzulursun aglarsın kendını degersız hıssedersın ama onune oyle bırı cıkar kı senı sen oldugun ıcın kabul eden
oh be ıyı kı zamanında o kısıler olmamıs dersın
bosver canım eskı sevgılınde ne manyaksa sakın cevap bıle atma tehdıtlerıne boyun egme
olmazsa polıse haber ver

Valla olmuş bitmiş mesele için..
Ayrılmaya bahane aramış desem?
Ayrılınca da maaşallah hemen yardırmış desem?
Kabalık etmiş olur muyum.

o değilde sonunda senin tüm özelini ortalığa döken sana iftira atan şerefisizi mahkemeye verdiysen içim soğuyacak bu konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…