Ayrıldığım Sözlümle Yarın Buluşacağız.

Selam bu konudaki tüm yorumları okumadım ama diğer konunuzu sayfa sayfa takip ettim,bence de hiç plan yapmayın ,ama neden buluştuk ne anlatıcaksın derse ,iyi kötü zamanımız geçti olan biteni bilmeye hakkın olduğunu düşündüm diyip neden o çocukla konuştuğunuzu da izah ederek başlayabilirsiniz ,sanırım buna hakkı var..Benim gözümde çoğu adam geçinen erkekten daha adam gibi davranıp aileniz gözünde '' şımarık züppe'' olmayı göze alarak hiçbirşey söylemeyip ayrılmıştı,,en olmadı helallik alır verirsiniz,belki de onunda ikna edilmeye ihtiyacı vardır?

Ben olsam gitmem hiç soru sormamış hemen başkasına inanmış ve aradan bi ay gecmeden başkasıyla olmuş ve sen bu adama gidip kemdini savunuyon

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bizim problemimiz bakirelik değil. biraz daha karmaşık. Geçmiş mevzusu bile sayilmaz tam olarak.

Seni anliyorum ama ona bu açıdan laf söyleyemem ki; Rus krizi ile ilişkisi benle ayrildiktan sonra olan birşey. Benden evvel olan bile değil. Yaklaşık 4 yillik bir ilişkisi varmis bunun benden evvel. Yani "sen kendi geçmişine bak" argümanı ancak adami sinir eder. Ki ben burada tartışma kazanmaya calismiyorum.

Rabbim hakkinda hayirlisini versim inşallah.
Suslenme her zamanki gibi ol.
Plan yapma o an icinden geleni soyle.
Hersey gonlunce olsun inşallah

yanında yazılı bişeylerde mi bulundursan ne, çünkü iki defa da konuşma olmadan çekip gitmiş yine aynı şey olmasın
bence tekrar beraber olabilirsiniz, tabii kendini açıklamana müsade ederse
onun içinde kolay olmasa gerek
ama ben ilişkinizin geri dönülmez bi boyutta olduğunu düşünmedim

Son düzenleme:
rus kiz benle ayrildiktan sonra olan bir sey diyorsunuz. siz her seyi ortaya doken eski sevgilinizleyken bu adami tanimiyordunuz bile? siz adami masum kendinizi suclu ilan etmissiniz zaten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bence dogal ol her zaman nasilsan oyle giyin. Eski konunu da takip ediyordum umarim araniz duzelir. Eger kafan karisirsa bi kac not al istersen soylemek istediklerini sakince anlat. Hakkinda hayirlisi olsun insallah

Zaten en azindan bi helallik alirim diye düşünüyorum. Bana aldiği, maddi olarak değerli bi kaç hediyeyi, takiyi felan iade ederim.

Zaten en azindan bi helallik alirim diye düşünüyorum. Bana aldiği, maddi olarak değerli bi kaç hediyeyi, takiyi felan iade ederim.

Yani en güzeli,ne umutla ne sonsuz umutsuzlukla git,anlatmak istersen anlat ,onu dinle ,sorular sorabilir..kurmuştur belki kafasında.. helalliğini al takılarını ver ,Hakkında da hayırlısı olsun inşaallah o adiyi de şikayet et lütfen..

Bence dogal ol her zaman nasilsan oyle giyin. Eski konunu da takip ediyordum umarim araniz duzelir. Eger kafan karisirsa bi kac not al istersen soylemek istediklerini sakince anlat. Hakkinda hayirlisi olsun insallah
Tesekkur ederim.
En iyisi her zamanki gibi olmam sanirim.

rus kiz benle ayrildiktan sonra olan bir sey diyorsunuz. siz her seyi ortaya doken eski sevgilinizleyken bu adami tanimiyordunuz bile? siz adami masum kendinizi suclu ilan etmissiniz zaten.
Bunca olayin üzerine eski sözlümü, suçlu mu ilan edeyim. Burada o masum, ben de mağdurum.

Dediğim gibi, benim tartışma kazanmak, sütten cikmis ak kasik olmak gibi bi amacim yok. Sonunda madalya mi takacaklar?

Geçen sefer en son attığın mesaj gibi konuşma lütfen ama. Kimseye bişey anlatmaya getirme konuyu. Çünkü zaten çocuk öyle karaktersiz durmuyor. O cümle çocugu her şeyden çok öfkelendirmiştir..

sizi dinlemeden anlamadan cekip gidip koluna rusu takan adami masum gorebiliyorsaniz zaten diyecek bi sey yok

Konusalim ricama olur dediğine göre. Sonuna kadar beni dinler muhtemelen.

Barışma ihtimali için O kadar umutlu olmak istemiyorum.

bence azda olsa süslen sevdiğin adam sonuçta barışma ihtimaliniz öyle azda değil gibi bi de kendini onun yerine koy evlilik hayalleri kurduğu kızsın o kadar kolay silemez seni

Umarim hersey istedigin gibi ve hakkinizda hayirli sekilde neticelenir canm gorusmeden sonrada bilgilendir merak ederiz.. Allah yar ve yardimcin olsun...

Olmadı kızlar
“Zaten hiç ümidim yok” diyordum ama resmen kendimi kandırıyormuşum. Bir dünya ümitle gitmişim yanına. Ama yeni öğrendiğim şeyleri düşününce imkansızdan bile öteymiş bu barışma olasılığı Telefonda; arada gittiğimiz gölete götürmeyi ve istersem kimse görmesin diye beni arabayla evimizin biraz aşağısındaki parkın yanından almayı teklif edince daha ilk dakikadan tokat yemiş gibi oldum.

Ne tartıştık, ne sesimizi yükselttik, ne de karşılıklı birbirimizi sorguladık…
Arada espri bile yapıp güldü, ben yalandan gülümsedim.
Aylar evvel yapmamız gereken bir “itiraflar sohbeti” yaptık.
Keşke bu gün bildiklerimi daha evvel bilseydim.

Önce, eski sevgilimi niye hemen tersleyip silemediğimi anlatıyordum ki, bunu hiç takmadığını, yüzlerce kilometre ötedeki biriyle onu aldatamayacağımı, beni anladığını, zaten benim en çok nezaketimi takdir ettiğini söyledi. Bende, Niye beni böyle birden silip attığını; aramızdakini bitirdiğini sordum; Kötü biten eski ilişkisini anlattı. 4 yıl sürmüş, biraz bizimkine benzer, biraz devamı, biraz da tamamlayıcısı gibi bir hikayeydi. Çocuğun özelini buraya saçıp dökmek istemiyorum ama onu dinleyince resmen, romanın son sayfasını da okuyup bitirince hissedilen o “aydınlanma, geçmişte anlamsız kalan şeylerin anlamlanması, soruların cevabının gelmesi” duygusunu hissettim. Çoğu özel şeyler ama, Mesela eski sevgilisiyle yaptıkları ayrılık tartışması, duyduğu hakaretler yüzünden benle konuşmayı reddedip çekip gitmiş. Aynı şeyleri bir kez daha kaldıramazdım dedi. Çünkü ben, eski sevgilisinin söylediği şeylerin en az yarısının doğruluğunu tek başıma kanıtlamışım.
Şimdi hatırlıyorum da; eski ilişkisini bir iki kez anlatmaya kalkmıştı, ama sıra benimkilere gelir diye konuyu kapatmıştm

Sonra neredeyse üç saat kadar geçmişden, şimdiden ve gelecekten konuştuk, onla konuşmayı ne kadar da özlemişim… yağmur yağmamış olsa hala konuşuyor olacaktık.
Geçmişimi, Babamın ona ettiği lafları, o şerefsizi mahkemeye verme niyetimi… aklıma gelen her şeyi anlattım. Çoğunluğu özel, bazıları da; “Çok merak ettim, cidden diktirdin mi? Senin o tatil sürprizi ile çok mutlu olurdum muhtemelen; yani ekimin 24'ünde 27 yaşımı dolduruyorum; bana da yazık” Gibi rahatsız edici konuşmalar yaptık. İşle ilgili dertlerini(şantiyeden kurtulup müfettişliğe geçmeye uğraşıyordu ama artık o işler torpille oluyormuş)
Rus sevgilisini ve en önemlisi şimdi görüştüğü kız arkadaşını anlattı; Komşularının, İngilizce öğretmenliği okuyan kızıymış, doğduğu günden beri tanıyormuş, bir ay sonra, daha okulu başlamadan buraya gelip bi kaç hafta kalıp benimle de tanışmak istiyormuş, Sözlüm ona ,”kırmızı çizgilerimi bilsin”, diye ayrılma gerekçemizi anlatmış, Hatta benle konuşmaya gelmek için bile o kız çocuğunun iznini almış:8 Sonra problemlerini anlattı; rus sevgilisiyle, kızın sömestır tatilinde tekrar buluşma sözüyle ayrılmışlar ama şimdi kız arkadaşı olduğundan iptal etmeye kalkmış. Ama kız olsun geleceğim felan demiş. Liseye giden kardeşiyle de araları bozukmuş(yazlıktayken bunun rus sevgilisine sarkmış çocuk).

Son ana kadar dayandım, hatta arada gülümsedim bile. Ama beni eve bırakırken “Arkana bakma selin, merak etme zamanla kolaylaşıyor” diyence koyuverdim. Son kez sarıldım, bi de öpeyim istedim izin vermedi

ben anlayamadim simdi sana seninle eski sevgilimi unutmaya calisiyordum sende aynisi mi ciktin dedi yoksa :S
Rabbim neyler neylerse guzel eyler sen sabreyle..

Telden girdigim icin falan mi yazilarin hic anlasilir deil canm ozet olarak ne oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…