Aynı kişiyle aynı sebepten üçüncü kez boşanmak

Hep aynı şeyler, şöyle yapıcam böyle yapıcam.
Uğur da bir şeye benzese içim yanmaz. Kara, obez gibi bir zat.

Derdim sizinle tartışmak değildi, burayı sürekli takipte olsanız genel olarak çözüm odaklı yorumlarda bulunduğumu bilirdiniz. İçinde bulunduğunuz durumu hiç bir kadın hak etmez, çocuklarınız problemli ve kötü bir baba modeliyle büyüdüğü için ilerde onlarda sessiz sakin kendi hakkını koruyamayan yada tam tersi kendini ezdirmemek için fazla kendini korumacı tavırlarla sosyal ilişkilerde sorun yaşayabilirler, anne baba olduklarında problem yaşayabilirler, bunları kastetmiştim aslında. Babasından şiddet görüp okulda da arkadaşlarını durduk yere döven öğrenciler var mesela, bu sadece bir örnek tabii. Başka türlü de sorunlar olabiliyor, her şeyin temeli aile. O öğretmen kadın da doğruyu söylemiş huzur hepsinden önemli. Size evlatlarınızla kuracağınız hayat fazlasıyla yeter, sizin konunuza benzer konuları okuduğumda sinirleniyorum çünkü içinde olduğunuz durumdan kurtulmak zor olsa da bir şeyleri zorlayıp düze çıkabilecekken o beş para etmez adamlara ömrünüzü adıyorsunuz. Dediğiniz gibi boşanıp çocuklarınızla mutlu olursunuz insallah.

Aynı kişi ve 3.kez bosanmak mı ayy allah ıslah etsın baskasından bebeg7demı var allah yardımcınız olsun

Kizlarin buyuduklerinde senden nefret edecekler boyle devam edersen. Kendileri anne olduklarinda anneligin boyle birsey olmadigini anladiklarinda canlari cok yanacak.
Koca sevdasina melankolik takilan bi anneleri oldugu icin cok kizacaklar sana.

Hep aynı şeyler, şöyle yapıcam böyle yapıcam.
Uğur da bir şeye benzese içim yanmaz. Kara, obez gibi bir zat.
Siz nereden tanıyorsunuz..Daha önceki konularimi biliyorsunuz o zaman. Dert Uğur değil artık. Bu işten tertemiz nasıl sıyrılıcam.insalkah iyi olacak hersey. Çok hata yaptım. Ama telafi edicem hatalarimi

bunu yazmaya gelmıstım
kesın yıne barısmıstır
Evet hep aynı şeyleri yazıyor zaten.
Yukarıda biri de bu konu daha önce açılmıştı yazmış, konu sahibi zaten kendisi diyor utanıyorum farklı niklerle tekrar açıyorum diye sanki millet tanımayacak

Lutfen bana okumak icin ayirdigim 3dkmi geri ver. Kisa film senaryosu yazmis bende okudum ya bunu... eger gercekse de diyecek bisi yok bosanin bi daha evlenirsinkz zaten sorun degil sizin icin

ne kadar rahat anlatıyorsunuz
iğrenç bir konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…