BOŞANIYORUM(uyuşturucu bağımlısı eş)

Oraya bir de babası varken babasız kalmış çocuk ekleyin. Sorular sormaya başlayacak babasını arayacak. Lütfen bir uzmandan yardım alarak çocuğa gerekenleri söyleyin. Birden kesilmesin baba bilinci, psikolog nasıl öneriyorsa öyle olsun.

Ayrıca borçlar vs için yasal önleminizi alın, onu da danışın. Bilmem şu tarihte çekilmiş kredi için madde etkisindeydi vs nasıl kanıtlanır bilemedim. Ayrıca kendi adına değil sizin adınıza çekmiş. İmzanızı veya şifrenizi kullanmadan nasıl yaptı o borçları? Banka size mail ya da mesaj göndermedi mi krediniz onaylandı ödeme planı şöyle böyle diye. Sizi suçlamak amacıyla yazmıyorum tedbir alın diye yazıyorum. Bankanın umurunda olmaz eşinizin madde bağımlısı olup olmaması. Sizin bilgileriniz kullanılarak çekilmiş krediler ve siz de itiraz etmemişsiniz hayır ben değildim diye. Umarım bundan sonraki hayatınız güzel geçer.
Telefon numarası olarak onun telefonu kayıtlı idi tüm bankalarda. Mobilden girip başvuru yaptığı zaman onay vs hepsi ona gidiyor. Bizim iş yerimiz vardı. ticari olarak açılan hesaplarımız vs olduğu için o kullanıyordu bankaları. Doğal olarak onun telefonuna gelen onay kodundan mesajdan haberim asla olmadı. Aklınıza gelebilecek her türlü önlemi aldım. Ama inanın bu madde kullanan insanlar yalan konusunda profesyonel oluyorlar.
Çocuk konusunda ise beni en çok yaralayan kısım bu zaten. Çok çabaladım babasız kalmasın diye. Ama baktım annesiz kalacak bu gidişle. Ki zaten kızım hiç Bi zaman babasıyla vakit geçirip sevgisini görmedi onun 🥺

Meth kullanımından dönüş yok diye biliyorum zaten. Beyin zamanla iyice gidecek. Sen kendini ve çocuğunu kurtar. Borçlar içinde sağlam bir avukatla yol al. Madde kullandığı ispatlanirsa borçlardan kurtulursun belki.

Meth kullanımından dönüş yok diye biliyorum zaten. Beyin zamanla iyice gidecek. Sen kendini ve çocuğunu kurtar. Borçlar içinde sağlam bir avukatla yol al. Madde kullandığı ispatlanirsa borçlardan kurtulursun belki.
Borç meselesi her türlü kaldı bana. O olmuyor konuştum avukatla. Bundan sonrası kızım iyi olsunda ben borcu da öderim inşallah 🙏🙏

Benim eşim de alkol ve ot bağımlısı, korkunç bir şeymiş bağımlılık. Annesi gibi oldum zamanla hep bir sızma hali ve hala bana diyor ki sen de dırdırcısın, patronluk yapıyorsun kadınlık yapmıyorsun, her evlilikte sorun olur herkesin kötü huyları vardır, bunun için boşanılmaz vs..

Asla anlatamıyorum durumu, galiba kendisi benim hissettiklerimi kendimi kaybetmemi anlamıyor. Bağımlılık çok ağır bir şey, kötü bir huy değil bunu kabul etmiyor.
Evet aynı cümleler hep beni suçluyor. Kadınlığımdan tut da suratsız olmama kadar. İşte sabret vs vs diye diye beni. Çürüttü beni.

X