Aynı evde iki düşman. Ben karılık yapmıyormuşum

Haklısın canım.
Bakalım duruma göre artık..

Ben konuşunca havalanıp o konuşmuyor.
Bir değişiklik te olmadı hediyeden sonra.
Aynı taş aynı hamam ama eve bugün erken geldi sadece.

Ekstra olarak parasını yememede pek müsaade etmiyor. 65 liraya bugün kardeşine hediye aldım diye bana para vermedi.

Kısıtlıyor birde.
evin bebegin ihtiyaclari olucak illaki mecbur vericek para hep kisitlar mi mahsus mu yapiyor.
simdi havalanadursun.benim esim de oyle küstükce ben konusmadikca daha cok havalanirdi sonra havalari sonüyo aenin ona mecbur olmadiginj gordukce o suz daha mutlunoldugunu gordukce o havasi sonecek
sen mi esinin kardesine hediye aldin.bi ca yasananlardan sonra bosversene gitsin esin alsin hediyeyi sen almamaliydin.
ya da kardesine hediye alcam ekstrahediye parasi ver demeliydin
gercekten acıma sakın aman diyim.acidikca sapitiyolar

evin bebegin ihtiyaclari olucak illaki mecbur vericek para hep kisitlar mi mahsus mu yapiyor.
simdi havalanadursun.benim esim de oyle küstükce ben konusmadikca daha cok havalanirdi sonra havalari sonüyo aenin ona mecbur olmadiginj gordukce o suz daha mutlunoldugunu gordukce o havasi sonecek
sen mi esinin kardesine hediye aldin.bi ca yasananlardan sonra bosversene gitsin esin alsin hediyeyi sen almamaliydin.
ya da kardesine hediye alcam ekstrahediye parasi ver demeliydin
gercekten acıma sakın aman diyim.acidikca sapitiyolar
Parasibi esim verdi canım.
Ama 3 gündür bana para birakmadigi için paras8ni ben vermiş sayıyorum

Amin canım dün gece ilk defa sarıldı şaşırdım inan...
Ama yabancı gibi geldi bana o kadar uzun süre geçti ki. Garipsedim bu durumu.
koyverme hemen cnm cok sert tepki de gosterme ama dunden raziymis gibi gozukme.
sonra alisir her hatasindan sonra bu sefer sırnaşır nasilsa affeder der.onemli olan hatalarinin farkinda olup bir daha yapmamasi

koyverme hemen cnm cok sert tepki de gosterme ama dunden raziymis gibi gozukme.
sonra alisir her hatasindan sonra bu sefer sırnaşır nasilsa affeder der.onemli olan hatalarinin farkinda olup bir daha yapmamasi

Ay ay inan rüya görüyorum sandım uyku sersemiydim çünkü
Evet bakalım biraz mesafelydm canım zaten
Hayırlısı inşallah...

Ay ay inan rüya görüyorum sandım uyku sersemiydim çünkü
Evet bakalım biraz mesafelydm canım zaten
Hayırlısı inşallah...
belki hatasinin farkinda ondan sana sarildi.ama erkek milleti iste hemen yuz vermiyo gelmiyo biz de hemen bi sarilmaya opmeye koyveriyoruz kendimizi.ben de oyleyim küsmuşsek esim gelip bana sarilinca barisiveresim geliyo hemen.ama bu yaptigi hatalari bi sarilmak halletmez.iyice burnu surtsun.

belki hatasinin farkinda ondan sana sarildi.ama erkek milleti iste hemen yuz vermiyo gelmiyo biz de hemen bi sarilmaya opmeye koyveriyoruz kendimizi.ben de oyleyim küsmuşsek esim gelip bana sarilinca barisiveresim geliyo hemen.ama bu yaptigi hatalari bi sarilmak halletmez.iyice burnu surtsun.

Öyle evet canım
Zaten ben kendime bakıyorum artık napayım ya oyun oynuyorsa oynasın.
Kendimi spora verdim bu kilolar gidecek

X