Aynı evde iki düşman. Ben karılık yapmıyormuşum

Konu açacak arkadaşlar, lütfen dönüp yazdıklarınızı bir kere kontrol edin. Bu nasıl Türkçe?
Öğretmenler günü hediyesi almış, umarım öğretmen değilsinizdir. Bu dilbilgisi ile öğretmen olmanız gelecek nesillere olan güvenimi zedeliyor.

Konu açacak arkadaşlar, lütfen dönüp yazdıklarınızı bir kere kontrol edin. Bu nasıl Türkçe?
Öğretmenler günü hediyesi almış, umarım öğretmen değilsinizdir. Bu dilbilgisi ile öğretmen olmanız gelecek nesillere olan güvenimi zedeliyor.

Dilbilgisi ile geleceğe olan güveninizin kırılmasndansa insanı degerlerden yoksun kişilerin yetiştireceği evlatlar yüzünden geleceğe karşı güveniniz sarsılsin

Kimseye bisey anlatmadığı için ancak takip ederek bulmaya çalışıyorlar...
Bizimkiler kumar oynuyor olabilir ya da iddia görmedim hiç ama.

Bende birisi olmadığına inanmıyorum.
Okul bitene kadar sabredecek yoluma bakıcam.
Ailesi biliyomus. Ama para nereye gitti bilmiyolar.

Düzeleceğini sanmıyorum bende.

Bende o zaman konusayim dedim.
Konuş gorurusruz diyor utanmaz.

Belasını versin Allah ne diyim
birisi olmadigina nasil bu kadar emin olabiliyosun ki
100 lira nereye borc yapmis bilmiyosun da
esini yakin mercek altina al iyice hareketlerine bi bak.

birisi olmadigina nasil bu kadar emin olabiliyosun ki
100 lira nereye borc yapmis bilmiyosun da
esini yakin mercek altina al iyice hareketlerine bi bak.

Birisi illaki olmuştur diye düşünüyorum
.
bebekle ne kadar mercek altına alınırsa o kadar alabiliyorum malesef..
Ya Aslında bakarsan artık umrumda değil.
Üstüne gittikçe iyice değişti.
Ne hali varsa görsün düzelsin veya düzelmesin
Bugün yüzü yırtılmış geldi eve.
Söylemiyor inanmicam diye.
Peynir dolabı çizmiş çalışırken
Ailesini çaya cagirdim onlar biliyomus meğerse.

Birisi illaki olmuştur diye düşünüyorum
.
bebekle ne kadar mercek altına alınırsa o kadar alabiliyorum malesef..
Ya Aslında bakarsan artık umrumda değil.
Üstüne gittikçe iyice değişti.
Ne hali varsa görsün düzelsin veya düzelmesin
Bugün yüzü yırtılmış geldi eve.
Söylemiyor inanmicam diye.
Peynir dolabı çizmiş çalışırken
Ailesini çaya cagirdim onlar biliyomus meğerse.
ailesi de az degilmis.bikiyolar ama sen birakir gidersin diye dememisler sana bence.
sen ne karar verirsen ver hakkinda hayirlisi olsun.
eger bosamayi dusunursen Allah yolunu acik etsin.
ama dusunmezsen bebegine evdeki huzursuzlugi yansitma asla.bebegine yonel onunla vakit gecir oyunlar oyna gezin tozun.arkadaslarinla gez toz.
esine ihtiyacin yokmus gibi davran.yabanci gibi takilin.kime ne borc yapmis ne halt ediyosa etsin sen umursama duyma dinleme.onun derdini dert edinme.sen gezmene tozmana bak.bi suru borc var deyip sıkma parayi ye iç
esin de gelsin yemegini yesin tvsini izlesin sem bebginle vakit gecir.sohbetli olma esinle.uzunca bi sure boyle olun akli basina gelir belki.
su akar yolunu bulur zmna birak esijim burnu surtmesi lazim.

ailesi de az degilmis.bikiyolar ama sen birakir gidersin diye dememisler sana bence.
sen ne karar verirsen ver hakkinda hayirlisi olsun.
eger bosamayi dusunursen Allah yolunu acik etsin.
ama dusunmezsen bebegine evdeki huzursuzlugi yansitma asla.bebegine yonel onunla vakit gecir oyunlar oyna gezin tozun.arkadaslarinla gez toz.
esine ihtiyacin yokmus gibi davran.yabanci gibi takilin.kime ne borc yapmis ne halt ediyosa etsin sen umursama duyma dinleme.onun derdini dert edinme.sen gezmene tozmana bak.bi suru borc var deyip sıkma parayi ye iç
esin de gelsin yemegini yesin tvsini izlesin sem bebginle vakit gecir.sohbetli olma esinle.uzunca bi sure boyle olun akli basina gelir belki.
su akar yolunu bulur zmna birak esijim burnu surtmesi lazim.

Şuan için durumlarım boşanmaya uygun değil.
Ben yapı itibariyle tutumluyum.
Annemler ayrılınca babannemle kaldim.
Babam eve bakmazdı.
Kendi haecliklarimla yetinmeye çalıştığımdan çok sıktım kendimi .
Her şeyi kolaylıkla alamıyorum .
Almak istesemde alamıyorum fuzuli geliyor.
Mesela pardesü ihtiyacım var beğendim ama belki daha çok zayıflarım diye almıyorum.
Sürek li bakıyorum ona.
Alışverişe gitsek kazak beğeniyorum ama almıyorum gerek yok diye.
Bu huyum çok kötü.
Insanlar beğenince hemen alıyor.
Ama ben gerek yok.
Bunu daha ucuza surdan alırım diyorum kendi içinde.

Ailesi zaten oglununq hatasini örtüp millete rezil olmamak için Her şeyi yapar...

Şuan için durumlarım boşanmaya uygun değil.
Ben yapı itibariyle tutumluyum.
Annemler ayrılınca babannemle kaldim.
Babam eve bakmazdı.
Kendi haecliklarimla yetinmeye çalıştığımdan çok sıktım kendimi .
Her şeyi kolaylıkla alamıyorum .
Almak istesemde alamıyorum fuzuli geliyor.
Mesela pardesü ihtiyacım var beğendim ama belki daha çok zayıflarım diye almıyorum.
Sürek li bakıyorum ona.
Alışverişe gitsek kazak beğeniyorum ama almıyorum gerek yok diye.
Bu huyum çok kötü.
Insanlar beğenince hemen alıyor.
Ama ben gerek yok.
Bunu daha ucuza surdan alırım diyorum kendi içinde.

Ailesi zaten oglununq hatasini örtüp millete rezil olmamak için Her şeyi yapar...
tutumlu olmak tabi ki cok guzel.
ama esin dusunmeyip 100 milyar borcla geliyosa ve nedenini aciklama tenezzulunde dahi bulunmuyosa
banane ya borc onun borcu ne b.k yiyosa yesin bama dokunmasin ben bebegimin rizkini kesemem odeyecekse o odeyecek ır givi sakladigi anasi babasi odesin ben niye sıkıyım ki kendimi derim.
tutuo da her gun gezip tozmicaksin ki hafta sonlari bazen bebeginle tek ya da arkadasinla git disarda gezin bisey alma illa disarda biseyler yiyin mesela.
yine para durumuna gore atiyorum 80 tllik bisey degil de 30 40 tllik bisey alirsin kendine.ya da 2 kazak almazsin 1 kazak alirsin.bu israfciliga da girmez.bakimlarini yaptir kuafore git.birak borcu esin dusunsun.sen niye dusunuyosun adam aciklama tenezzulunde bile bulunmuyo.
bu alislanligi su an ortadan kaldir.yoksa vu adam sana guvenip cooook borca girer.

tutumlu olmak tabi ki cok guzel.
ama esin dusunmeyip 100 milyar borcla geliyosa ve nedenini aciklama tenezzulunde dahi bulunmuyosa
banane ya borc onun borcu ne b.k yiyosa yesin bama dokunmasin ben bebegimin rizkini kesemem odeyecekse o odeyecek ır givi sakladigi anasi babasi odesin ben niye sıkıyım ki kendimi derim.
tutuo da her gun gezip tozmicaksin ki hafta sonlari bazen bebeginle tek ya da arkadasinla git disarda gezin bisey alma illa disarda biseyler yiyin mesela.
yine para durumuna gore atiyorum 80 tllik bisey degil de 30 40 tllik bisey alirsin kendine.ya da 2 kazak almazsin 1 kazak alirsin.bu israfciliga da girmez.bakimlarini yaptir kuafore git.birak borcu esin dusunsun.sen niye dusunuyosun adam aciklama tenezzulunde bile bulunmuyo.
bu alislanligi su an ortadan kaldir.yoksa vu adam sana guvenip cooook borca girer.

Canım borcunu bana söylemedi.
Annesinden öğrendim.
Ailesi hep arkasını toplamis
Onlarada söylemiş ama hep yakın çevreden istediği için öğrenmişler ödemişler.

Bu huyumdan vazgeçmek kendi yararıma olur.
Bana şunu alma bunu alma demez zaten borç konusunuda bana açmadı
Kendime dikkat edeyim bakım acısından.
Kuaföre bir buçuk ayda bir gidiyorum neredeyse kaslarım hemen çıkmıyor.
Ekstra işler çıkarayım kendime.
Hem bir arkadaş para biriktir demiş doğru demiş. Her hafta bir gün okula gidicem ders izlemeye. Materyal dersi var onun için malzeme alicam. Ordan biraz extra çıkarırım..

Canım borcunu bana söylemedi.
Annesinden öğrendim.
Ailesi hep arkasını toplamis
Onlarada söylemiş ama hep yakın çevreden istediği için öğrenmişler ödemişler.

Bu huyumdan vazgeçmek kendi yararıma olur.
Bana şunu alma bunu alma demez zaten borç konusunuda bana açmadı
Kendime dikkat edeyim bakım acısından.
Kuaföre bir buçuk ayda bir gidiyorum neredeyse kaslarım hemen çıkmıyor.
Ekstra işler çıkarayım kendime.
Hem bir arkadaş para biriktir demiş doğru demiş. Her hafta bir gün okula gidicem ders izlemeye. Materyal dersi var onun için malzeme alicam. Ordan biraz extra çıkarırım..
ailesi odemis yani borcu.aman iyi olmus.bisver sana dokunmayan yilan bin yasasin misali.100 milyar borc ne demek ya saka gibi..ustune biraz daha kredi cekip ev alinir.super model araba alinir.
Allah akil.fikir versin.bu erkekler ne kadar gerizekali ya.ileriyi dusunup hareket edemiyolar.dusunmesi biz kadinlara kaliyo.
bazen bosvermek amaaan demek gerekiyo ekden bisey gelmiyosa.sen de oyle yap bosver gez ye ic toz bakim yap saclarini boyat mesela.her ay git.
biz kadinlara bakim alisveris cok iyi geliyo.hem okulunda var ne guzel ordan arkadas edin kendine vardir belki zaten ama dahs cok vakit gecirin.derskerine var kendini.meslegin de olur iilerde baktin yurumuyo ona gore yol izlersin isin gucun olunca kimseye de minnetin olmaz

ailesi odemis yani borcu.aman iyi olmus.bisver sana dokunmayan yilan bin yasasin misali.100 milyar borc ne demek ya saka gibi..ustune biraz daha kredi cekip ev alinir.super model araba alinir.
Allah akil.fikir versin.bu erkekler ne kadar gerizekali ya.ileriyi dusunup hareket edemiyolar.dusunmesi biz kadinlara kaliyo.
bazen bosvermek amaaan demek gerekiyo ekden bisey gelmiyosa.sen de oyle yap bosver gez ye ic toz bakim yap saclarini boyat mesela.her ay git.
biz kadinlara bakim alisveris cok iyi geliyo.hem okulunda var ne guzel ordan arkadas edin kendine vardir belki zaten ama dahs cok vakit gecirin.derskerine var kendini.meslegin de olur iilerde baktin yurumuyo ona gore yol izlersin isin gucun olunca kimseye de minnetin olmaz

Evet canim bana bellli etmeden parca parca farklı yerlere ödeme yapmışlar
Birden ödememişler o kadar.
Ama 100 bine yakın ödemişler

Bakalım ben dediklerini hemen unutuyorum unutmayıp sohbet etmemeye devam edeyim en iyisi..

Bbek küçük olduğundan pek dışarı çıkmıyorum üşütüyor hemen ve zor oluyor maması memesi altı falan
Gidersem ev ortamına gidiyorum

Bakım konusunu dikkate alicam sağol benle fikirlerini paylaştın
Çok iyi geldi
Iyi geceler

Merhaba hanımlar. Buraya yazıp yazamama konusunda oldukça düşündüm. Yaşadığım olaylara sağlıklı bakamadığım için doğru kararlar veremedigimi hissediyorum.

Esimle aramız uzunca bir süredir kötü. Gerçi ona göre sadece " babannemlere gittiğimde ve annemle konuştuğumda sorun çıkıyor."
Oysa aylardır süren en basit sarilmanin opmenin olmadığı lütuf ve gereksiz sayıldığı eleştirilerin suçlamaların benim tarafımdan oluşturulan kiskancliklarin bulunduğu bir evliliğin içerisindeyim .

Kocam sabah işe genellikle geç gitse de (9 10) akşamları da yine 10 buçuk 9 buçuk gibi eve geliyor. Gelince yemek tv. Oyun sigara için balkon, bi saat tuvalet.
Haliyle yüzünü gören cennetlik . Oğlunu bile reklam aralarında seviyor mesela.

Bende bu durumdan şikayetçiyim.
Duygusal cinsel maddi ihtiyaçlarımı karsilamayip sadece calisan ama kirayı faturaları bile ödediğini söylerken bize ev sahibi tarafındn ödenilmedigini öğreniyorum. Yalan ve iletişimsizlik çok fazla.
Ben sarılmaya yakın olmaya çalışsam beni iter. Yastığını duvarın en dibine yaklaştırıp sırtını döner. Böyle istenilmedigini sevilmediğini dusunur insan.

Dun aksam artik gina geldi. Konusmaya calistim. Normalde konusmaya calisinca konusmuyor susuyor ne alaka gibi seylerle gecistiriyordu.
Dünde açık açık konuştum. 2 hafta ayrı kaldığımız süreçte bile başkasıyla konuşan bir insansın. 14 aydır bisey yaşamıyoruz ne yapiyosun dediğimde zorlaya zorlaya böyle bir istek duymadığını kendi içinde söyledi. Tedaviyi konuştuk gerek yok dedi. Ben başkası olmadığına ve sevilsigime inanmiyorum dedigmde baskasiyla "o zaman konussam da altima mi aldim . Seni sevmediğimi nerden cikardin "ded . iinsan sevdiğine sarilmadan en basiti yanağını bile öpmeden nasıl durur. Fırsatını bulup konuşan eline fırsat geçince yatarda dediğimse yemin etti öyle bisey yapmadığını.
Sorun benim karılık yapmamammis. ( evle ilgili çocukla ilgili onla ilgili her şeyi yapmaya çalışıyorm.. kendisiyle ilgili her konuda beni itiyor.)

Ve güvenini kırmammis. ( kocam olacak adam geçen sen3den beri ailesinde gizli 100 tl 'ye yakın borç yapmış. Ve ailesi bunu bana duyurmadan ödemiş. En son oğlumun ceyreklerini de aldi verecekti 2 hafta sonra sözde ama vermedi. Bir süre sonra 700 lira da istedi vermeyince oğlumu ve eşyaları alıp beni terketti gece . 1 buçuk saat sonra ailesi arayınca döndü. Annesiyle ertesi gün konuşunca esimin bir ise bulaştığını ama anlatmadığını dışarı çıkınca haber ver takip edelim dedi. Bende mantıklı buldum. Çünkü geceleri beni bırakıp yarim saatliğine dışarı çıkıyor.. e geçen sefer çıktığında üstü başı toz içinde geldi gece eve. Ailesi de endiselenip geldiler. Ben başımıza bisey geleceğinden korkuyorum. O da bu yuzden vana guvdnmiyor.)

Karılıgin içeriği nedir dediğimde açıklama yapmıyor. Bende bana bahane bulduğunu düşünüyorum. Bari konuşmuyor yazsın diye kağıt kalem getirdiğimde ise bana dediği laf yazayimdda binaya mı asacaksin. Sen iyi niyetli değilsin demek oldu. Oysa ben bu evliliği düzeltmek için uğraşıyorum düzelmesin mı dediğimde sen her şeyi yıktın deyince ve sürekli annemin beni doldurduğunu düşünüp aileme hakaretler edince çıldırdım.
Kendime hakim olamadim.
O ise sessiz kaldı.
Bağırdım cagirdim kavonozu atacaktım kafasına neredeyse ama yapmadim. Psikolojimden çalıyor bu yaptıkları.

Öte yandan gidiyorsan git bunla korkutma beni en başından beri boşanmak niyetin. çocuğu sana verirlerm diyerek tüm yaptıklarımi çöpe atan biri oldu.
Artık eskisi gibi bisey olmaacsgini boşanmak istese ağzının olduğunu ama hala burda oturdugunu söyledi.

Annemi ertesi gün arayıp huzurunu kaçıracağını annemin bana koca bulduğunu benimde eşime son kez sans verdigimi düzelmezse çekip gideceğimi söyledi bendi kendine.

Içim ona karşı soğudu. Ama niye hala çabalıyorum bilmiyorm..

Suanki mevcut duruma göre kıyaslama yaptığımda
Boşanıp çocuğuma bakamicak babannemin sıcak ve besini olmayan evine gitmek ve onun lafını çekmek mı

Şuan sıcak en azından besini olan ve çocuğuma ben okuldayken bakılacak bir yerde yaşamak mı
Diye düşündüğümde ikinci seçenek da makul.
Zaten birbirimizden bir beklentimiz kalmadi.

Her şeyi görmezden gelip kendime cocuguma bakacağım.

Bana bu konuda öneriniz nedir.
Psikolojik destekte almak istiyorum.
Tecrübelerinizden yararlanmakta .

Guncelll
Bana hediye almış öğretmenler günü diy
Hem bir oyuncak ayı.
Hemde ici çikolata dolu kutulardan almış 3 tane
Canım arkadasim nelerde yaşıyor kiyamam kuzum sen bence bu adamla ömrünü çürütme eger değişmez duzelmezse heba etme yaranamazsin gözü baska seylerde. Inşallah düzelir sen üzerine gitme bakalım bi kendi haline birak ye ic gez bakim yao cocuguna bak yemegini yap neşeli ol böle dene bakalım.

Evet canim bana bellli etmeden parca parca farklı yerlere ödeme yapmışlar
Birden ödememişler o kadar.
Ama 100 bine yakın ödemişler

Bakalım ben dediklerini hemen unutuyorum unutmayıp sohbet etmemeye devam edeyim en iyisi..

Bbek küçük olduğundan pek dışarı çıkmıyorum üşütüyor hemen ve zor oluyor maması memesi altı falan
Gidersem ev ortamına gidiyorum

Bakım konusunu dikkate alicam sağol benle fikirlerini paylaştın
Çok iyi geldi
Iyi geceler
rica ederim iyi geldiyse ne mutlu bana
sen de ev ortamina gidersin o zmn cnm avm ye gidersin arkadasjnla bi yerde oturur sohbet edersiniz falan.
kesinlikle o hatayi ben de yapiyorum ben fazla küs kalamiyorum ayni evin icinde cok sıkıliyorim.esime kalsa uzatir da uzatir hep barismaya yanasan ben olmusimdur ssirf sıkıldigim icin.
ama artik benim de insallah bebegim olcak.bi taritma olsa küsussek bu sefer hic de orali olmam.bebekten zaten basimi kasicak vaktim olmaz.
sen de hic orali olma.
ya zaten uzunca bi sure cinsellik de yokmus aranizda bu cok kotu.sen kendine bak şık esofmanlar al kendine hem rahat olsun hem şık olsun esin de anlasin kimi kaybettgine yansin.
sen onu gormezden gelince cok zoruna gidicek.mesela eve gelicek sen bebeginle şek şakrak oyun oyna onunla ilgilen disarda arkadasinla ya da bebeginle bi yere yemege gittginizde gulucukler sacarak selfie cekin.ya da evde bol bol bebegine aktiviteler yap.birlikte kurabiyeler yapin falan.bakiyo bu kadin beni tınlamiyo cok mutlu.o da pisman olsun kimi kirip uzdugune.bu zmn alicak hemen olmasa da ama ise once kendine bakmakla basla.gardrobunu yenile.kisacasi kendin icin yasa
iyi geceler unarim esin duzelir bi an once hatalarindan doner.huzurlu mutlu bi yuvaniz olur bebeginle.

Canım arkadasim nelerde yaşıyor kiyamam kuzum sen bence bu adamla ömrünü çürütme eger değişmez duzelmezse heba etme yaranamazsin gözü baska seylerde. Inşallah düzelir sen üzerine gitme bakalım bi kendi haline birak ye ic gez bakim yao cocuguna bak yemegini yap neşeli ol böle dene bakalım.
Aynen.. yapacak bisey yok şuan zaten.
Bende böyle devam edeceğim. Inşallah düzelir.
rica ederim iyi geldiyse ne mutlu bana
sen de ev ortamina gidersin o zmn cnm avm ye gidersin arkadasjnla bi yerde oturur sohbet edersiniz falan.
kesinlikle o hatayi ben de yapiyorum ben fazla küs kalamiyorum ayni evin icinde cok sıkıliyorim.esime kalsa uzatir da uzatir hep barismaya yanasan ben olmusimdur ssirf sıkıldigim icin.
ama artik benim de insallah bebegim olcak.bi taritma olsa küsussek bu sefer hic de orali olmam.bebekten zaten basimi kasicak vaktim olmaz.
sen de hic orali olma.
ya zaten uzunca bi sure cinsellik de yokmus aranizda bu cok kotu.sen kendine bak şık esofmanlar al kendine hem rahat olsun hem şık olsun esin de anlasin kimi kaybettgine yansin.
sen onu gormezden gelince cok zoruna gidicek.mesela eve gelicek sen bebeginle şek şakrak oyun oyna onunla ilgilen disarda arkadasinla ya da bebeginle bi yere yemege gittginizde gulucukler sacarak selfie cekin.ya da evde bol bol bebegine aktiviteler yap.birlikte kurabiyeler yapin falan.bakiyo bu kadin beni tınlamiyo cok mutlu.o da pisman olsun kimi kirip uzdugune.bu zmn alicak hemen olmasa da ama ise once kendine bakmakla basla.gardrobunu yenile.kisacasi kendin icin yasa
iyi geceler unarim esin duzelir bi an once hatalarindan doner.huzurlu mutlu bi yuvaniz olur bebeginle.
Canım benimde tek nede kaynağım oğlum. 5. Ayına girecek... sürekli onla ilgileniyorum uykusuz kalıyorum
Inan ben evde hiç eşofman giymem.
Evde hep tayt elbise o tarz giyerim.
Evde makyaj yaparım bazen saçıma şekil veririm maşa vs gibi.
Ama bunların eşimi etkilemediğini gördüm.
Acaba kilomdan dolayi mı dedim. 56 ile hamile kalıp 73 ile doguma girdim zayıflamaya başlamadan önce 64dum.
Şuan 59 kiloyum. Sporda yaptım inceldim.
Ama sorun bunlar değil malesef...

Avm ev ortamı olcak dediğin gibi..

Inşallah canım her ailenin inşallah huzuru yerinde olur.

Aynen.. yapacak bisey yok şuan zaten.
Bende böyle devam edeceğim. Inşallah düzelir.

Canım benimde tek nede kaynağım oğlum. 5. Ayına girecek... sürekli onla ilgileniyorum uykusuz kalıyorum
Inan ben evde hiç eşofman giymem.
Evde hep tayt elbise o tarz giyerim.
Evde makyaj yaparım bazen saçıma şekil veririm maşa vs gibi.
Ama bunların eşimi etkilemediğini gördüm.
Acaba kilomdan dolayi mı dedim. 56 ile hamile kalıp 73 ile doguma girdim zayıflamaya başlamadan önce 64dum.
Şuan 59 kiloyum. Sporda yaptım inceldim.
Ama sorun bunlar değil malesef...

Avm ev ortamı olcak dediğin gibi..

Inşallah canım her ailenin inşallah huzuru yerinde olur.
dogru soyluyosun makyaj giysiler o kadar onemli olsaydi adriana lima bile aldatilmazdi o bile zmninda aldatilmis.esin seni aldatti demiyorum ama bu kadar uzun zmn cinsellik olmamasi soru isareti olusturuyo.
sen yine her zmnki bakimlariji yap kendin icin cnm.tınlama esini gez dolas.aman 3 gunluk dunya tut tut nereye kadar.bosver esin kazansin sen ye catir catir.yoksa yemeyenin malini yiyolar.hic acimican bu erkeklere

dogru soyluyosun makyaj giysiler o kadar onemli olsaydi adriana lima bile aldatilmazdi o bile zmninda aldatilmis.esin seni aldatti demiyorum ama bu kadar uzun zmn cinsellik olmamasi soru isareti olusturuyo.
sen yine her zmnki bakimlariji yap kendin icin cnm.tınlama esini gez dolas.aman 3 gunluk dunya tut tut nereye kadar.bosver esin kazansin sen ye catir catir.yoksa yemeyenin malini yiyolar.hic acimican bu erkeklere

Haklısın canım.
Bakalım duruma göre artık..

Ben konuşunca havalanıp o konuşmuyor.
Bir değişiklik te olmadı hediyeden sonra.
Aynı taş aynı hamam ama eve bugün erken geldi sadece.

Ekstra olarak parasını yememede pek müsaade etmiyor. 65 liraya bugün kardeşine hediye aldım diye bana para vermedi.

Kısıtlıyor birde.

X