- 8 Ağustos 2018
- 14.422
- 28.677
- 548
- Konu Sahibi merllins06
- #821
1 kilo kuruyemiş 120 tl . Sütün litresi 8 tl.az önce eczaneden vitamin aldım 218 tl. Biz de bir sorun var demekki harcamayı bilmiyoruz haklı olabilirsiniz
Ya eskiden çekirdek alır yerdik çekirdek bile almış başını gitmis. Bizmi fakirleşiyoruz anlamadım.