Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

daha önce tebriketmiştim ama olsun tekrar edeyim gözünaydın canım tebrikler a.s.allah saglıkla kucagına almayıda nasipetsin sana inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

amin canim benim amin insallah allah razi olsun hepinizden çok iyisiniz yaa masallah arkadaslarima benimŞenizopuyorumnanaktan:1rolleyes:a.s.

inşallah allah herkesin gönlüne göre versin bu ay 7. ayım hala uğraşıyoruz:KK43:
sen ne zmandır istiyordun canım

insallah tez zamanda senden de guzel haberler aliriz canim sakin olmak lazim ve birazcikda sabir tabii .. ben 10. ayimda hamile kalabildim çok sukur hayirlisiyla birde kucagima alsam 3.cuyu çok korunmadan dusunucem insallah yerimsenibenkaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktana.s.

amin canım :Saruboceq: ben 2 yıldır istiyorum ama gelmiyor velet bir türlü kaydirigubbakcemile3

gelicek sekercim gelicek insallahhhh birgunu var demekki o ozel gunu bekliyor sana supriz yapmak için. ama o suprizi yaptigi gun senin için dunya degismis olacak insallah hepiniz için bol bol dualar edicem canim benim Allah,a emanet ola.s.opuyorumnanaktandelikafadulden

canimcim beni artik atesli hamisler bolumune ekleyebilirsin çunku bende hamiiiilllleeeeyyyiiiimmmmmm:CüvCüv::CüvCüv: :teytey:delikafaduldenalkisalkisalkishihoyyytŞeniztesekkur ederim sevgilerimle...:CüvCüv::CüvCüv:

tebrik ederim a.s. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq: darısı tüm isteyenlere :lepi: :nazar:

günaydın kızlarrrrr
1 36,5 REGLıı
2 36,4
3 36,4 *
4 36,5 *
5 36,5
6 36,3 *
7 36,5 * 18,5 mm
8 36,2 *
9 36,5
10 36,7 *
11 36,5 *
12 36,6 *
13 36,2 *
14 36,6
15 36,5
16 36,5
17 36,6 *
18 36,6 *
19 36,7 *
20 36,7 *
21 36,7
22 - ölçmedim
23 - ölçmedim
24 - ölçmedim
25 36,3
ateşim düşmüş kaç gündür böyle bilmiyorum tabi:)))))) ama ben 36,5 regli oluyordum bu ay bu değerle olabilirim herhalde kasıklarımda dün akşam artan ağtılan batmalar zartlar zurtlar vardı ve sabah sanki geldi gelicek gibiydi ped koydum bu ayda fos galiba kızlar
erken gelmesini bekliyordum erken yumurtlamıştım her an gelicekler gibi hissediyom
inşallah sizlerden güzel haberler alırızzz

günaydın kızlaaaaaaaaar ben geldim. iznim bitti bugün. ben bu ay ateş ölçmeden vazgeçtim. geçen ayki durumdan sonra. 2 ay geçsin kızlar aşılama yaptıracam zaten kısmetse. olmazsa sonra ver elini tüp bebek. sonrası Allah büyük diyip vazgeçerim artık herhalde. zeynebimsılam çok sevindim canım yaaa.Allahım sağlıkla ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

günaydın kızlaaaaaaaaar ben geldim. iznim bitti bugün. ben bu ay ateş ölçmeden vazgeçtim. geçen ayki durumdan sonra. 2 ay geçsin kızlar aşılama yaptıracam zaten kısmetse. olmazsa sonra ver elini tüp bebek. sonrası Allah büyük diyip vazgeçerim artık herhalde. zeynebimsılam çok sevindim canım yaaa.Allahım sağlıkla ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

merhaba canım hoşgeldin
hakkımızda hayırlısı canım yaa inşallah aşılamaya gerek kalmadan gelir meleğin canım opuyorumnanaktan

merhaba canım hoşgeldin
hakkımızda hayırlısı canım yaa inşallah aşılamaya gerek kalmadan gelir meleğin canım opuyorumnanaktan

canım benim inşallah ama benim pek umudum yok. şu yaz bi bitsin bayram falan geçsin. sonra benimde kuzum gelir inşallah. sen nasılsın canım benimmmm. ateşin düşmüş canım. amaaaan benim yüksek gittide ne oldu sanki. biliyorsun son güne kadar düşmedi. üstelikte 5 gün gecikti. ama neyse artık bekleyip görecez. ya ben izinde amcamlara gittim yayalaya orda bi kadın geldi. babamın akrabası. kadının 3 kızı varmış 3ününde çocuğu olmamış.onlara kısır kadınlar demişler kadın nasıl üzülmüş anlattı. ama neyseki bi kızım şimdi hamile dedi. kurtuldu o. ne biçim insanlar var anlamıyorum. tutun dilinizi yaaa.Rabbim verirse verir vermezse vermez kime düşmüş yorum yapmak.

canım benim inşallah ama benim pek umudum yok. şu yaz bi bitsin bayram falan geçsin. sonra benimde kuzum gelir inşallah. sen nasılsın canım benimmmm. ateşin düşmüş canım. amaaaan benim yüksek gittide ne oldu sanki. biliyorsun son güne kadar düşmedi. üstelikte 5 gün gecikti. ama neyse artık bekleyip görecez. ya ben izinde amcamlara gittim yayalaya orda bi kadın geldi. babamın akrabası. kadının 3 kızı varmış 3ününde çocuğu olmamış.onlara kısır kadınlar demişler kadın nasıl üzülmüş anlattı. ama neyseki bi kızım şimdi hamile dedi. kurtuldu o. ne biçim insanlar var anlamıyorum. tutun dilinizi yaaa.Rabbim verirse verir vermezse vermez kime düşmüş yorum yapmak.

hayırlısı valla canım hakkımzıda ateşe elbette güven yok zaten ölçmedmiştim sinir olmuyayaım diye ama sabah dayanamdım ölçtüm kaydirigubbakcemile3
yaa valla pedimi taktım ben erken gelebilir diye tedbirimi aldım yani napalım
malesef canım öyle insanlardan çokkkkk varrr allah büyük canım yaa alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste bu şekilde düşünen insanlar bir şekilde bir yerlerden kendileride görücekler anlıycaklar

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
:nazar: arsivist......................26.07.09
:nazar: zeynebimsilam..........17.08.09 :CüvCüv: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

:nazar:TIFF...............10/ağustos
:nazar: gulcangulcan..13/ağustos
:nazar: ozlemimben .16-18/ağustos
:nazar:çiçekçik........19/ağustos
:nazar: fstone............5-6/eylül
:nazar:brc1769..........6/eylül
:nazar: kamyas.........7/eylül
:nazar: renkly...........9/eylül
:nazar: dalia............13/eylül
:nazar:ayrederya
:nazar: S&U
:nazar:kittycat
:nazar:NevYas
:nazar:aymes
:nazar: tuanam02
:nazar: gülay.30
:nazar: hcgl_emilya
:nazar: melony
:nazar: Ebse
:nazar:scuba
:nazar: zehra.tuğba
:nazar: sincap_
:nazar: osmaniye
:nazar: alparslan
:nazar: fersoy

Son düzenleme:
hayırlısı valla canım hakkımzıda ateşe elbette güven yok zaten ölçmedmiştim sinir olmuyayaım diye ama sabah dayanamdım ölçtüm kaydirigubbakcemile3
yaa valla pedimi taktım ben erken gelebilir diye tedbirimi aldım yani napalım
malesef canım öyle insanlardan çokkkkk varrr allah büyük canım yaa alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste bu şekilde düşünen insanlar bir şekilde bir yerlerden kendileride görücekler anlıycaklar

canım banada bazen diyorlar böyle şeyler. ne bilim çok moralim bozuluyor. eve gidip ağlıyorum işte. ama çok zor yaaa. karşıdakina kolay konuşmasıda. kendi aramamışki. direk gelmiş zaten. 4 yıl canım 4 yılın adı var. 21 ağustosta olmuştu düğünümüz.bak 4 yıl. 9 eylül doğum günüm benim. 30 olacam. kafam allak bullak.çok kötüyüm hemde çoooook. bu izin hiç iyi gelmedi bana. kafam daha kötü oldu. aklım beynim durduramıyorum.

canım banada bazen diyorlar böyle şeyler. ne bilim çok moralim bozuluyor. eve gidip ağlıyorum işte. ama çok zor yaaa. karşıdakina kolay konuşmasıda. kendi aramamışki. direk gelmiş zaten. 4 yıl canım 4 yılın adı var. 21 ağustosta olmuştu düğünümüz.bak 4 yıl. 9 eylül doğum günüm benim. 30 olacam. kafam allak bullak.çok kötüyüm hemde çoooook. bu izin hiç iyi gelmedi bana. kafam daha kötü oldu. aklım beynim durduramıyorum.

canım benim üzülme bende 2 gün önce 30 yaşıma girdim napalım bizimde çocuklarımız geç yaşta olucakmış.

canım benim yaaa sakin olmalısın tatlım hepimiz olmalıyız yaşında genç ya daha bende 31 im 32 ye doğru yoldayım az kaldı yani bunları düşünmee bünyene yazık bünyemize yazık biliyorum insanın elinde değil ama ne kadar çok takarsan o kadar zora düşer bebişlerimizin gelişi tatlım sen ne kadar sakin olursan ne kadar rahat olursan hormonel dengen o kadar güzel olur ve hamile kalabilmek kolaylaşır tatlım
üç günlük dünya elalemin ne dediğini boşver insanlar kendi işlerine baksınlar yaa ne düşünüyorsun onların dediklerini canım benim üzülme sen üzülünce gelse bebişler hep birlikte üzülelim gelmeleri için tatlım yaa :1hug:

canım benim üzülme bende 2 gün önce 30 yaşıma girdim napalım bizimde çocuklarımız geç yaşta olucakmış.

canım sorun 30 yaşına girmek değilki. tatile gittim ya. çoluk çocuk kucağında çocuğuyla geziyor. ben hepsinden büyüğüm.üstelikte 2. çocuklarıyla geziyorlar. düşünün artık. sorun o canım.

canım sorun 30 yaşına girmek değilki. tatile gittim ya. çoluk çocuk kucağında çocuğuyla geziyor. ben hepsinden büyüğüm.üstelikte 2. çocuklarıyla geziyorlar. düşünün artık. sorun o canım.

canım yaa allahım herkesin çocuğunu herkese bağışlasın sen ne takıyorsun öncelikle hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin güzel allahım hepimize mutlaka zamanı vardır canım benim biraz daha sabırlı ol emi bu kadar üzülme çok zür biliyorum bende yaşıyorum bazen ama kendini frenlemeye çalış sonu yok bunun çünkü opuyorumnanaktan

canım benim yaaa sakin olmalısın tatlım hepimiz olmalıyız yaşında genç ya daha bende 31 im 32 ye doğru yoldayım az kaldı yani bunları düşünmee bünyene yazık bünyemize yazık biliyorum insanın elinde değil ama ne kadar çok takarsan o kadar zora düşer bebişlerimizin gelişi tatlım sen ne kadar sakin olursan ne kadar rahat olursan hormonel dengen o kadar güzel olur ve hamile kalabilmek kolaylaşır tatlım
üç günlük dünya elalemin ne dediğini boşver insanlar kendi işlerine baksınlar yaa ne düşünüyorsun onların dediklerini canım benim üzülme sen üzülünce gelse bebişler hep birlikte üzülelim gelmeleri için tatlım yaa :1hug:

canım benim çok çok çok haklısın. ama elimde değil artık. durduramıyorum kendimi. ve biliyorumki olmayacak. o kadar eminimki. sürekli stres heyecan. vücut durmuyorki. durduramıyorum. artık kendime gücüm yetmiyor. sanırım hiç olmayacak canım. üzülmenin sonu yok. bide örnek vermiyorlarmı. aaa sabret bak bizim bilmem kimin 20 yıl sonra oldu. olur olur diyorlar. sanki iyi örnek veriyorlar. 20 yıl yaaaa.ama 4 yıl geçti demek 20 yılda geçecek ama ben o zaman menapoza girerim yaaa. ya kızlar kusura bakmayın sizide üzdüm sabah sabah. çok özür dilerim canlarım yaaaa.

anlıyorum seni canım bendede aynı sorun var arkadaşlarımın 1 hatta 2 çocukları var ama biz ne kadar çok kafaya takarsan o kadar bebişlerimiz geç gelir. canım sen herhangi bi tedavi falan oldumu yani ne aşamadasın

canım yaa allahım herkesin çocuğunu herkese bağışlasın sen ne takıyorsun öncelikle hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin güzel allahım hepimize mutlaka zamanı vardır canım benim biraz daha sabırlı ol emi bu kadar üzülme çok zür biliyorum bende yaşıyorum bazen ama kendini frenlemeye çalış sonu yok bunun çünkü opuyorumnanaktan

benim bi sıkıntımda bayram. artık bayramları hiç sevmiyorum. bana hiç tat vermiyor. hep aynı cümleler. çok sıkıcı yaaa. çoooook. ama neyse bakalım biz kaç yıl sonra çocuk sahibi olacaz. bizide örnek gösterecekler.aaa bakın bakın bununda bilmem kaç yıl sonra çocuğu oldu diye. yadaaa ya buda bıkmadı bırak artık yaşın kaç oldu napacan bu yaştan sonra çocuğu diyecekler herhalde. bi sabır istiyorum zaten canım. çoooook sabır. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canım benim çok çok çok haklısın. ama elimde değil artık. durduramıyorum kendimi. ve biliyorumki olmayacak. o kadar eminimki. sürekli stres heyecan. vücut durmuyorki. durduramıyorum. artık kendime gücüm yetmiyor. sanırım hiç olmayacak canım. üzülmenin sonu yok. bide örnek vermiyorlarmı. aaa sabret bak bizim bilmem kimin 20 yıl sonra oldu. olur olur diyorlar. sanki iyi örnek veriyorlar. 20 yıl yaaaa.ama 4 yıl geçti demek 20 yılda geçecek ama ben o zaman menapoza girerim yaaa. ya kızlar kusura bakmayın sizide üzdüm sabah sabah. çok özür dilerim canlarım yaaaa.

aay aşkolsun üzmek ne demek bir gün birimiz gidiyoruz bir gün birimiz hepimizin sinirlerinin zayıf olduğu zamanlar olabiliyor tatlım bunu düşünme sen sen kendini düşün ve biran önce bu düşüncelerden nasıl uzaklaşabilirim diye düşün
kendine bir meşgale bul hobi falan ne bilim bunları düşündürtmüycek şeyler bul yap tatlım opuyorumnanaktan

anlıyorum seni canım bendede aynı sorun var arkadaşlarımın 1 hatta 2 çocukları var ama biz ne kadar çok kafaya takarsan o kadar bebişlerimiz geç gelir. canım sen herhangi bi tedavi falan oldumu yani ne aşamadasın

canım ben 3.5 yıl önce arka arkaya 2 düşük yaptım. sonra olmadı. çok doktora gittim sorun yok diyorlar.eşimde gitti kaç kere ondada öyle. psikolojikmiş sadece onu diyorlar. ben çok sinirli herşeyi kafaya takan biriyim. birazda onun etkisi var aslında.

X