Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın kızlaaaarrrrrrrr ateşli arkideşlerim benimmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

babamın ameliyatı, anneannemin bakımı, gelen giden misafir, hastane ziyareti derken yoğun geçen bikaç günün ardından ancak oturabiliyorum pc başına. hepsinizi çokkkk özledimmmmm, bu arada benim becihi geldi-gidio, yarın yolcu ediom bakalım, yeni sezon açılıo, gelsin fikfikler gitsin fikfikler.. zemuszemuszemuszemus
nedense bu ay çok daha ümitliyim, hayırlısı bakalım, bide hiçbişi yapmıcam bu ay yok şu kür yok bu derken yımırtalarımın nevri döndü beaaaa!! sırnaşık şeysırnaşık şey
accık rahat bırakıom bünyeyi ve yeni yepyeni bir aya start veriom huzurlarınızda şimcik;
haydeeee bismillah!!
:Saruboceq:
zemuszemusalkisalkisalkis:lepi:delikafaduldenbuyrunnnnnnnnn:teytey::sm_cool::dance:

:enbuyukkk:

evet arkadaşlarımızın regli günlerine yakın düşme olmuştu. hamilelerin ateş tabloları topiğini inceledinmi canım. hiç beklemediğin şekilde farklılar yani tam bir standardı yok. senden umutluyum hemde çoooookkkkkkk.

canım benim yaaa. evet inceledim umutlandım açıkçası. bi standardı yok. bazıları 36.4 le bile hamile mesela. düşük ısılarla hamile olan çok var. canım inşallah yarın gittiğimde görürüm yaaa. moralim yerine geldi yaaa. çok sağolun kızlar iyiki varsınız iyiki sizi tanımışımmmmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

neyin 5. günü dadlım beaaa?? adetin mi 5 gün geçti? yoksa 5 gün mü var bilemedim fakat genel bi yorum yapim; hamileliği ateş üzerinden anlayabilmek çok sağlıklı sonuçlar vermiyo canım benim. yumurtlama hesabı yapabilmek için ateş ölçümü ideal fakat sonrasında dengesizleşebiliyo her gün zira 10 dk. önceki ölçümünle 10 dk. sonraki arasında uçurum olabiliyo. fakat ben her gün aynı saatte ölçüyorum hiç sektirmiyorum dersen belki.. bu arada bir kaç birimlik düşüşler mühim diil, çünkü adete 1 gün kala veya adet günü yarım C' düşüş oluyor ateşte..
örneğin;
36.8
36.5 gibi..
bir iki birimlik düşüşü dert etme sen.. buyrunnnnnnnnn

fikfikçibaşım çoook geçmiş olsun canım yaaa.ınşallah bu ay sana çoooook uğurlu gelirde hamiş olursun canım yaaaa

fikfikçi başı hoşgeldin sensiz buraların tadı olmuyor. çok geçmiş olsun canım

ay sağolasın canım benim, bende sizlere kavuştuğum için çok mutluyum. yepyeni bi aya bombaaaaaa gibi hazırlanıyoruz inşallahhhhh, bu ay ben patlıcam, yanımdakileri de patlatıcammmm inşallahhh çatırr çatırrrrr hehehheheee sırnaşık şey

evet evet patlayalım hep beraber. eylem planı bunlarda canlı bomba sanmasınlar kız sırnaşık şey

5 gün geçti canım. pazartesi olacaktım ama olmadı. inşallahta olmaz o ayrı konuda. yüksek gidiyordu bugün bi tek. ama normalde ben hep 6:40 ta ölçerdim yani ikinci ölçtüğüm saatte yani. bi ara takip etmiştim bir ay. o zaman o saatlerde ölçüyordum hergün. o saatte düşerdi. ve ısım hiç bir zaman 14 günü geçmedi yükseklik ama bu defa 20 gündür yüksek. ben çatlatma iğnesi yaptırdım canım bu ay. klomenlede takip yapıldı. adetimin 10. günü yani ilk çatlatma iğnesi yapılalı 23 gün ikincisi yapılalı 21 gün geçti. ama benim yumurtam sanırım adetimin 12. günü çatladı öyle hissettim yani canım. yani onun üstündende 20 gün geçti. işte durum böyle canım

test yapsan idrarda kesin çıkar canım en az 20 gün geçmiş valla çatlarım ben olsam yapta rahatla canım

test yapsan idrarda kesin çıkar canım en az 20 gün geçmiş valla çatlarım ben olsam yapta rahatla canım

canım eskiden olsa bende kaç kere yapmıştım. ama bende bişey vardı. ben yapardım testi 1 saat geçmeden adet olurdum. psikolojik şimdide sanki yapsam adet olacakmışım gibi geliyor o yüzden yapmak istemiyorum. hatta en son dedimki adetim 5 gün geçmeden doktora gitmeyecem. şte bu yüzden canım yoksa beni kimse tutamazdı işte

kız delüüü 5 gün geçti de hiç test yapmadın mı kııızzzz ben olsam orta yerimden çatlardım valla, adete 5 gün kala başlayıp 5 gün geçene kadar 10 tane test yapmış olurdum deyom sana başka da bişe demeyommm :roflol:
evet evet patlayalım hep beraber. eylem planı bunlarda canlı bomba sanmasınlar kız sırnaşık şey

hehehehehe boşver kızzz biz patlayalım daaa sırnaşık şey

belirtin var mı barii? onu söle bakam..

günaydın fikfikcibaşııııııııııııııııııı hosgeldin canım opuyorumnanaktanŞeniz gecmiş olsun canım a.s.
evet bu ay bol bol calısacagız ve zafer bizim olacak ödülüde bebek

dogruyu söylemek gerekirse ates dusunce canım adet oluyoruz :çok üzgünüm: ama sen ümidini yitirme yinede inşallah havalardan dolayı atesin dengesizleşmiştir :Saruboceq:

merhaba canım hosgeldin opuyorumnanaktan

belkide tekrar yumurtluyorsun canım bugun yine bir test yap canım bakalım ne cıkacak :1hug: bugunude bos gecirme sen ne olur ne olmaz opuyorumnanaktan

kızlar ozman artık söyle birsey yapalım yatakan kalmadan önce 2 ölcum yapalım herzman birincisi mesela 6 zaten hepimiz ölcup tekrar uyuyoruz birde yatıp tekrar kalktıgımızda ölcelim daha kesin sonuc elde ederiz 2 tabloyuda ayrı ayrı yazarsınız ben ilk ölcum yaptıgımda böyle denemiştim 2 tabloyuda degerlendiriyordum opuyorumnanaktan

belirtin var mı barii? onu söle bakam..

canım bende daha öncede hamile oldğumda öyle mide bulantısı baş dönmesi hiç olmadı. onlar zaten olmuyor. sadece sanki krem kıvamında akıntım var. sürekli ama. göğüs uçlarım acıyor. ama sadece uçları şiş yaklaşık 10 gündür ama. artıyor tabi acısı. belim çok ağrıyor. karnımda 10 gündür sürekli adet olacakmışım gibi ağrı var. karnımda şişlik var ve acayip gaz var. bide herkes yüzümde farklı bi nur olduğunu söylüyor. birde adet öncesi acayip tüylenirdim o yok.sivilce çıkardı oda yok. bunlar ben hamileykende olan şeylerdi canımç ben önce 2 kere hamile kaldım ama düşük oldu işte

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09 :CüvCüv: :hooray:

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi
brc1769.........06/ağustos
renkly...........08/ağustos
S&U.............08/ağustos
TIFF..............10/ağustos
ayrederya......14/ağustos
ozlemimben .16-18/ağustos
çiçekçik........19/ağustos
kittycat
NevYas
aymes
gulcangulcan
tuanam02
gülay.30
hcgl_emilya
melony
Ebse
scuba
zehra.tuğba
sincap_
osmaniye
kamyas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…