Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ben en son koyucam havucu incre inşaallah biran önce koyulaşır çizgi de çalışmalara başlarsın zaten beklemeside zor ben bakalım yumurtlıcammı offfffff inşaallah ya

ben en son koyucam havucu incre inşaallah biran önce koyulaşır çizgi de çalışmalara başlarsın zaten beklemeside zor ben bakalım yumurtlıcammı offfffff inşaallah ya

yanlışmı biliyorum incir geliştiriyor yumurtayı havuç çatlatıyor dimi. 16. gündesin ne zaman yapıcan havucu gün olarak yani. kusura bakma çok soruyorum :kedi:

merhaba arkadaslar bende az once uye oldum sitenize , fakat uzun zamandir takip ediyorum ozellikle de ates olçme yontemi blogunuzu ... bende ikinci kez anne olmak istiyorum ates olçme yontemini henuz denemedim birazcikta aklim karisik ... karunmayi birakali 10 ay oldu ama henuz birsey yok nasip kismet hayirlisi olsun insAllah selamlarzemuszemuskaydirigubbakcemile5:1rolleyes:

yanlışmı biliyorum incir geliştiriyor yumurtayı havuç çatlatıyor dimi. 16. gündesin ne zaman yapıcan havucu gün olarak yani. kusura bakma çok soruyorum :kedi:
incir kürü 21günlük bende enson katılıyo diye biliyorum havucuCADIARZU ama ben incir bitene kadar yaparım belki sadece 2kilo almıştım inciri olmazsa 1kilo daha alırım senin reglin düzenli sayılır yumurtanda kendiliğinden gelişiyosa bünyeni hiç bozma bence sadece ovulasyon kiti ve ateş ölçme yeterli olur bence sana zemuszemus

hoşgeldin aramıza inşaallah yeniden tadarsın o duyguyu

iyi akşamlar , arkadaşlar ben bugün göğüs uçlarımda damarlar farkettim mor mor.buna buralardan okuyunca ilk kez dikkat ettim.bu normalde de adete yakın oluyor mu yoksa gebelik belirtisi mi biliyor musunuz.acaba hep oluyordu da ben mi yeni dikkat ediyorum :uhm:

hoşgeldin a.s. benim de bu ay 10 ay oldu denemeye başlayalı.bu ay ilk defa ateş ölçme yaptım ve yumurta büyütücü ilaç kullandım.son 2 günüm merakla bekliyorum.

Arkadaslarr bana yardım edin kafam cok karıstııı

1.gun 18.07 adetin ilk gunu
6. gun 23.07 bitti (+)
7.gun 24.07 (-)
8.gun 25.07 (+)
9.gun 26.07 (-)
10. gun 27.07 (-) ovulasyon negatif
11.gun 28.07 (+) ovulasyon negatif
12.gun 29.07 (+) ovulasyon negatif 36.3
13.gun 30.07 (-) ovulasyon negatif 36.3
14. gun 31.07 (+) ovulasyon silik cizgi 36.3 bugun sabahtan cok az bir akıntım oldu uzayan
15. gun 01.08 (+) ovulasyon aynı koyulukta iki cizgi 36.2
16. gun 02.08 (+) test yapmadım 36.1
17.gun 03.08 (-) 36.3 testi ovulasyon testi silik cizgi
18.gun 04.08 (?) 36.8
19.gun 05.08 36.7
20.gun 06.08 36.6
21. gun 07.08 36.6 cıktı

ama u sabah ilk tuvalete gittigimde cok koyuydu idrarım inanılmaz ve kokuyordu dun gece bir sey icmemis olmama ragmenn neyse sonra bir baktım akıntım var ve uzuyor parmaklarımın arasında yani ben yine mi yumurtluyorummm ovulasyonuda bırakmıstım cift cizgiyi gordum diyeee
nooluyoo simdii banaaa

günaydın kızlaaaaaaaaar. benim ateşim düştü sanırım yaaa. sabah 5:30 da ölçtüm 36.4 çıktı.ve klimada kapalıydı.yüksek çıkması gerekmezmiydi. sonra kalktım lavaboya gittim falan geri yattım. 7de ölçtüm 36.8 çıktı ve o zaman klima açıktı ve içerisi buz gibiydi donuyordum. bu ne şimdi yaaa. beni teselli etmeyin gerçeği söyleyin kızlaaaaaaar.bugün 5. günüm. yarın büyük gündü ama sanırım her zamanki gibi olmayacak

hoşgeldin canım aramıza a.s.

canım benim rahat ol inşallah hamilelik belirtisidir. değilsede üzülme vücudun salgıladığı az miktarda östrojenden dolayı ovulasyondan sonrada uzayan akıntı oluşabilir. yani normal bir durum opuyorumnanaktan

canım demekki sende 2. kere yumurtluyorsun bu ay. olsun olsun.sen boş geçme değerlendir bak tamammı canımmm. idrar koyuluğunu bilmiyorum ama canım. uzayan akıntı yumurtlama zamanı oluyor bende

yaaa niye kimse bana bişey yazmıyor yaaa. demekki durumum vahim değilmi. tamam anladım. neyes tekrar yazıyorum sabah yazdığımı

ikisininde belirtileri benzer ama adete yakın damarlanma hiç duymadım şimdiye kadar. daha önce hiç bakmışmıydın. mesela benim her yerimde damarlarım belirgindir ordada öyle ama regli dönemi daha belirgin olmaz.

canım demekki sende 2. kere yumurtluyorsun bu ay. olsun olsun.sen boş geçme değerlendir bak tamammı canımmm. idrar koyuluğunu bilmiyorum ama canım. uzayan akıntı yumurtlama zamanı oluyor bende

yok hayatım malesef daha sonraki akıntılar yumurtlamadan kaynaklanmıyor. burayı bi inceleyin istiyorsanız kopyalama yapılmıyorda.
:Jinekolog Operatör Doktor Nevra Topalismailoğlu, Ovülasyon Tespiti Ovulasyon Testleri, Folikülometri Folikullometri Takibi, Servikal Mukus Bazal Vücut Isısı:
servikal mukus ta 5. maddeyi okuyun canım

ikisininde belirtileri benzer ama adete yakın damarlanma hiç duymadım şimdiye kadar. daha önce hiç bakmışmıydın. mesela benim her yerimde damarlarım belirgindir ordada öyle ama regli dönemi daha belirgin olmaz.

ben hamile olduğumda damarlar belirgin değildi canım. ama acıyordu. sanırım 5 haftalıktan sonra bayağı büyüdü. 6. haftada dokunamıyordum. ama damar hatırlamıyorum canım yaa. ama şimdi adet günümde yada bir gün önce şişiyor sonra adet oluyordum. ama mesela şimdi şişmedi sadece ucları çok acıyor. uçlarına dokunamıyorum. onun dışnda şişlik falan yok. hamile olduğumuda sanmıyorum ama bunuda belirteyim

benim ateşim düştü sanırım yaaa. sabah 5:30 da ölçtüm 36.4 çıktı.ve klimada kapalıydı.yüksek çıkması gerekmezmiydi. sonra kalktım lavaboya gittim falan geri yattım. 7de ölçtüm 36.8 çıktı ve o zaman klima açıktı ve içerisi buz gibiydi donuyordum. bu ne şimdi yaaa. beni teselli etmeyin gerçeği söyleyin kızlaaaaaaar.bugün 5. günüm. yarın büyük gündü ama sanırım her zamanki gibi olmayacak

ahh canım ya ateş kesin bir hamilelik belirtisi değilki takma bu kadar dicem ama hepimiz takıyoruz birşeylere. sabah ilk ölçtüğün geçerlidir canım. evet yarın büyük gün olucak pozitif düşünmeye devam

zaten bütün bu belirtiler kesin değil herkesde değişebiliyor. uçlarda hassasiyet genelde gebelikte görülür. şişmesi ağrıması normalde de görülebiliyor zaten dönem dönem hepimize olabiliyor.

canım bak hamile olan kimsenin düşmemiş sadece artivisitinmi mavi düşlerinmi kimin düşmüştü. hatta 36.2 ye ama hamileydi değilmi. yanlış hatırlamıyorsam yaaa. sen umutlumusun benden canım. bence bugün adet olacakmışım gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…