Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aa kimse kalmamamış nbr hanımlar
biz çalışmaktan bitkin düştükk ama yaa bugun ateş ölçtüm artımı artık bırakalımmı dıye
36.4 dü hala cumartesi gece çift çizgiyi görmüştüm ov. testinde dün çatladı sanırım
yaa dr ikitane 20 mmlik olsum var ama yumurtamı kistmi bişey diyemem demişti
hayırlısı bakalım
RONYA tatlım ateşini göremedim bugun
özlemcim transferin oldumu hayırlısıyla gel de banada anlat nasıl oluo zormu kolaymı:)
juliacım sen napıosun cnm benim bu ay iki farklı zamanda uzayan akıntım oldu sanırım gecen ayki tüp bebek iğnelerinin etkisinden zaten dr demişti 1den fazla olur diye
8.10. 12. 13. 14. gunlerde çalıstık bugun 15.gun artık bittik yanii
ayy saçlarımı kestirecem varya en cok o zor gelıo duşa gir tara kurut
diğera arkadaşlarım sizden nbr

ronya cım bu hüseyin bey tüp bebek merkezine yolladı bizide test için bizde gimeyelim o zaman başka yerde yaptırcam dedim deneyimli kişiler lazım bunun için dedi ama huylandım bak dediğinden şimdi olabilirmi
bana yumurtan var dedi sağdamı soldamı bilemem hatırlamıyorum tarafını heyecandan cnm
hamile kalabilrsin bu ara dediğine göre yeni yumurtlamıştım o gün zaten ateşimde 36,5 dan 36,6 ya çıkmıştı o sabah bugünde baya kasık ağrım vardı wc ye girdim akıntım geldi uzayan

sevgili biozard ve umut
özlemin tarnsferi yarın ona bol bol dua et hep birlikte sevinelim burda :teytey: :teytey:
Biozard canım bende laboratuarı düşünüyom
çünkü tip merkezindeki telefona çıkan bayana krugeremi göre bakıyorsunuz diye sordum
kadın ney alan dedi anlamadı sonra evet dedi
bilmiyorum bir çok kişi sonuçlarda oynama olabilir diyo
gerçi ben bunu yapacak kadar kötü niyetli olabileceklerine inanmak istemiyom
Buse kız naptın doktor senin eşindende test istemiş nerde yaptırcanız
Umutcum seni kocaman öpüyorum bu ayda bende bişey yok
gitti gitti iki tane gül gibi yumurtam :roflol: :roflol: :roflol:
tabi şaka bir yana haıyırlısı olsun hakkımızda

cnm burda sohbet emeyelim kısmasınlar sonraa gene
bizim dr topiğine mi gitsek nerde konuşsak

canım şu tüp bebek merkezi neresi bana yazsana
ben hüseyin beye çok güveniyom
ayrıca yavrucum biz sana yumurtlama olmamış dediğimizde ısrarlı oldu diyodun klava:
canım ateş tablonu koysana son haline bakalım

kız oldu ama o zamanda :bbo: dr söylediğine öre yanlış değildir yumurtanın mm söylemedi bende sormadım yaa
ateş tablom burda kayıtlı değilkii :kedi:

canım kimse kızmaz merak etme
önemsiz şeyler değil bu konuştuklarımız
ama istersen özelden yazabilirsin

Ağustos
10 ağustos 1. Gün 36,6 regl
11 ağustos 2. Gün 36,5 regl
12 ağustos 3. Gün 36,6 regl
13 ağustos 4. Gün 36,5 regl
14 ağustos 5. Gün 36,5 çalışma
15 ağustos 6. Gün 36,4
16 ağustos 7. Gün 36,4 çalışma
17 ağustos 8. Gün 36,5
18 ağustos 9. Gün 36,3
19 ağustos 10. Gün 36,5çalışma +yakı
20 ağustos 11. Gün 36,6
21 ağustos 12. Gün 36,4 çalışma
22 ağustos 13. Gün 36,4
23 ağustos 14. Gün 36,5 çalışma
24 ağustos 15. Gün 36,2 çalışma
25 ağustos 16. Gün 36,4
26 ağustos 17. Gün 36,2 çalışma
27 ağustos 18. Gün 36,5
28 ağustos 19. Gün 36,3
29 ağustos 20. Gün 36,3 çalışma
30 ağustos 21. Gün 36,3
31 ağustos 22. Gün 36,3
01 Eylül 23. Gün 36,3
02 Eylül 24. Gün 36,2
03Eylül 25. Gün 36,3 çalışma
04 Eylül 26. Gün 36,3
05 Eylül 27. Gün 36,0
06 Eylül 28. Gün 36,4
07 Eylül 29. Gün 36,3
08 Eylül 30. Gün 36,3
09 Eylül 31. Gün 36,4
10 Eylül 32. Gün 36,5
11 Eylül 33.Gün 36,5
12 Eylül 34. Gün 36,5
13 Eylül 35. Gün 36,5
14 Eylül 36. Gün 36,5
15 Eylül 37. Gün 36,5
16 Eylül 38. Gün 36,5
17 Eylül 39. Gün 36,6dr dediğine göre yumurtam var opuyorumnanaktan
18 Eylül 40. Gün 36,6 çalışma
19 Eylül 41. Gün 36,6 çalışma
20 Eylül 42. Gün 36,5

yarından itibaren artar ateşin diye düşünüyorum

canımm üniversite hastanelrinin tüp bebek bölümünde yaptır en doğru sonuç ordadır
biz labaratuvarda yaptırdık hep ileri hareketini %20lerde gösteriyordu ama %0 çıktı ama sayı da daha fazla çıktı tüp bebek merkezinde yaptırdığımızda kesinlikle sende öyle yaptır benm eşimde dr ordaki bi drda eşimin arkaşıydı o öyle söyledi labaratuvarlar çok ayrıntılı incelemıyor dedi ama sen bilirsin cnm
ayy bu arada özleme çok sevindim blast olacak sanırım şansıı bol olsunn çok üzüldü oda bana umut olsun inşallah bende belki istanbulda denerim tutmazsa ilki. özlemin hastanesinin çalışma sistemi hoşuma gitti
ayy rabbim yardımcısı olsunn herşey yolunda gitsin o çok istıodu ikiz inşallh bölünürde ikiz olur birde:))))))))özzzleeemm duydunmuuu:)))))))
benimde ıkı yumurtam vardı bu ay ama bilmiyorum sperm problemi varken çifter çifter yumurtlasan işe yaramıo ayol:)))))
çok öptüm tatlımm ben iicee arsızlaştım valla artık üzülemiyorum varya ahh tatlım benim 16 tane çok kaliteli yumurtalarım vardı patır patır çatladı kendiliğinden geriden gelenlerle ancak 2 tane ebriyo oldu işte ama bakk iyiyim yaa
hep allahım sabır ver bana bebek veereceğin zamana kadar sabretmeyi nasip et diyorum artık bebek dilemektense
öptümmm

bu arada busecan neden bukadar geç yumurtladın acaba 38.gün gördüm yanlış değilim demi doktora söyledınmı yani sen 52.gunmu adet olacaksın bi anormallık var pkos görüntüsü olabilir iice arastır cnm

pko değilim öyle bişey demedi sanırım yumurta fsh yüksek cnm onn çoğaltıcı vercem dedi destek için
adet düzensiliğim evlenince oluştu 39. gün cnm d gittim 38 işaretlemişim
dr sölediğini söylğyorum bende bilemiyorum sorun yok dedi bi vereceğim ilaçla kolaylaşcak dedi

anladım canım 35 günü geçtikten sonra normal değil 21-35 arası normal ama sonrası için oligomenore deniyo ve mutlaka altında bi sorun olmuş oluo
eğer doktorun oyle dediyse için raht olsun canım ama bi gittiğinde sorsana bu normalmi ben 52. gün filan adet olucam diye
ateşin yukselinceye kadar çalışın ozaman kolay gelsin:)

umutcum canım benimde bu ay 2 yumurtam vardı
gitti diyom güzelim yumurtalar :roflol:
neyse dediğin gib herşey kısmet
benle busecanın doktoru aynı
ve doktorumuz busecana tüpbebek merkezini tavssiye etmiş
demekki bir bildiği var bende orda yaptırmaya karar verdim
ne kötü bir durum ya valla doğru sonucu alabilmek için ne yapcağımızı şaşırdık

sağol cnm sanırım benim yumurtalarım rezervim az mış fsh yüksekti bende 10,99 düşürmeliyiz ilaçla bu işi hallederim dedi tabı geçen seneki hormonlarımdı o değerler yeniden test yapcaz regl gelirse zaten takıbe alcak inşş pko demedi ama bilmiyorumkismile
içim rahat dr güveniyorum
dr heyecandan herşeyi sormayı unuttum neyse bi dahakıne benim evlenmeden öncede oluyodu ama mevsimsel vs. ama evlenince tamamen bozuldu evet gidince sorayım bakayım zaten cyclo içiyordum cnm

kızlar yaa benim 3 4 güne kadar adet olmam gerekiyo ama benim ateşim 35lerde hep 35.3 35.9 arası çıkıp duruyo hamileliği geçtim normaldede düşük değilmi bu bide ben normal dereceyle ölçüyorum yane hasta oldumuzda ölçtüğümüzle farketmez heralde o dime ben bişey anlamadım ya :S

durucum sen nasılsın asılll nasıl gidiyooo opuyorumnanaktan
ben buraya yazdım ama sen okumadın belkide...ben yeni yeni toparladım canım...20-30 yumurta beklerken 6 yumurta toplandı...o 6 yumurtadan sadece 1 tanesi döllendi..oda bir gün yaşadı...karnım davul gbi...çok kötüyüm..o ilaçlar çok kötü...bugün bir parça iyiyim...çok şükür..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…