Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlar iyiakşamlar,bende bebek istiyorum yaklaşık bir aydır ateş ölçüyorum.bir iki güne kadar adet olacam.önümüzdeki ay için bilgim olsun diye sizden yardım istiyorum.
Tablomu yazsam yardım edebilirmisiniz....

1.gün...36.9
2.gün...36.6 adet bitti
3.gün...36.4
4.gün...36.5
5.gün...36.3
6.gün...36.5
7.gün...36.5 sümüksü akıntı
8.gün...36.5
9.gün...36.6 uzayan akıntı
10.gün..36.5
11.gün36.4
12.gün..36.6
13.gün..36.6
14.gün..36.7
15.gün..36.6
16.gün..36.7
17.gün36.8
18.gün..36.7
19.gün..36.7
20.gün..36.8
21.gün..36.9
22.gün..37.0
23.gün..37.1
24.gün..37.1

kızlar bi bakarmısınız

canım ateşine göre 11.gün gibi gürünüyor
ama sonrasında ateşin güzel yükselmiş
testmi yaptın nerden biliyon adet olucağına

canım ateşine göre 11.gün gibi gürünüyor
ama sonrasında ateşin güzel yükselmiş
testmi yaptın nerden biliyon adet olucağına

cevapladığın için sağol öncelikle
canım adet belirtilerim hep aynıdır birde 5.günle 10.gün birleikte olduk eşimle yeterli değildir die heralde..

Bu arada iki gündür rahatsızım faranjit oldum son iki günlük ateşim ondan yüksek sanırım

cevapladığın için sağol öncelikle
canım adet belirtilerim hep aynıdır birde 5.günle 10.gün birleikte olduk eşimle yeterli değildir die heralde..

canım gebelik belirtileiryle adet belirtileri aynı olurmuş
eğer 11.gün olduysa yumurtlama şansınız var
1 gün önce ilişki olmuş çünkü

Duruşah geçmiş olsun üzülme herşeyde bir hayır var.Nasıl 2030 beklerken 6 toplandı ultrasonda hergün kontrolün olmadımı birde sen kısa protokolmü yaptırdın genelde pco lularda uzun yapılıyor.doktorunla detaylı konuş yumurta kalitelerini ve sperm kalitesini öğren kaçıncı gün embriyosuydu bölünmeyi bırakan?

Canım 11.gün çatlamış görünüyor kaç günde bir adet oluyorsun?

evet canım ultrasonda hergün tkip yapıldı..diğerlerinin içi boşmuş...dün döllendi bugün bırakmış bölünmeyi...evet kısa yaptılar..bana bişey sormadılarki..bende onların işlerine karışmayayım dedim

Çok ilginç kısa protokol yapmaları ilaç dozun neydi neler kullandın benim tedavim bugün 31. günde dün yumurtalarım toplandı.

Çok ilginç kısa protokol yapmaları ilaç dozun neydi neler kullandın benim tedavim bugün 31. günde dün yumurtalarım toplandı.
puregon ve orgalutran kullandım...pregon 225 le başladılar...sonra 150 ye indiler...sonra 50 ile bitirdiler...benimkide dün toplantı...senin kaç yumurtan oluştu...döllenmişlermi...ne durumdalar şimdi

cara ateşin hasta olduğun için de yüksek olabilir günün bugün eğer olmazsan bence test yap hemen :)

lightlife bence içtiğin hayıt tohumu etkilemiş seni çok kısa sürdü iki döneminde bu kadar çabuk adet olamazsın bu ay bence bişey yeme,içme :)

g.erkl ateşinde ne sorun var ki belki de yerleşme düşüşü bu daha gününe var yükselir ateşin.

duruşah ben de bir çok insan biliyorum ki tüp bebk olmayıp doğal yoldan hamile kaldı,daha bu bir belki ikinci son olur inşallah :)

Özlem sen naptın ,sonuçlarına az kaldı hadi inşallah :)

ronyacım ateşine kocaman maşallahhhhh :))) öp öp bu güzel bir hafta olsun sana inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…