Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Bakcanim önce Eczaneden Bi Isi ölçer Al Dijitali Tavsiye Ederim Adetinden Itibaren Her Sabah Yatktan Kalkmadan ölç Ve Not Al..zaten Gerisi Kendiliğinden Gelir..

ponaran :) şu ısı işi nasıl oluyor arkadasım..adetin 1.gunu mu baslıcam..eczaneden ısı ölçer mi alıcam nasıl ölçücem bi anlatsana canım

her sabah yataktan kalkmadan önce, aynı saat, dil altından digital derece ile ölçüp, not etmek gerekiyor. ben başucumda tutuyorum, derece ile kalem & kağıt, ve sabah yataktan kalkmadan önce ilk iş ölçümü yapıp yazıyorum. reglin ilk günü başlayabilirsin. (öbür tarafada yazmıştımsengözlerimebaksanab)

hastaneye gittim kanımı verdim ama sonuçlar yarına verilcekmiş( beni uzun bi gün daha bekliyo şimdi
ümitlenmek heyecanlanmak istemiyodum ama bu sabah psikolojik olarak saat 5 te uyanıp ateş ölçtüğümü hatırlıyorum:)) sabah uyandığımda tekrar ölçtüm ısım hala 36.6 ve adet belirtisi yok
inş nur82 cim bi güzel haberi alıyım zaten buraya kocaman harflerle yazıcam bi gün olacak tabi mutlaka ama inş o gün bu gündür...

slm cnm inşallah hamişsindir ısın ii gözüküyo ilk başladığın zmanlarda kaçtı hadi hayırlı haberlerini bekliyoz darısı bize..

36.0 yada 36.2 oluyo normalde ısım 1 şubatta çatlama iğnes yaptırdım bu ay yumurtam 20.2 mm olmuştu dr inş bu ay olcak dedi ama ben psikolojik olarak etkilenmemek için gebe kalma ihtimalim olduğu günlerde ısı ölçmedim
çünkü burdaki arkadaşlardan okuyorum herşey beyinde bitiyomuş onu düşünmemeye çalıştım
iş işten geçti diye 4-5 gündür ölçüyom şimdi 36.6 çıktı 3 gün dün 36.7 oldu bugünde 36.6 ydı
bakalım inş yarın haberini aldığımda olumlu yada olumsuz yazarım mutlaka
tabi bugün adet olmazsam bugün en geç yarın olmama gerekiyo ama inş olmam
senin ısı nasıl gidiyo özlemcim ilaç kullanıyo musun ayrıca yoksa sadece ısı takibi ile mi deniyosunuz

merhabaa geçen haftalarda bi arkadaşımız daha vardı çatlatma iğnesinden sonra ısısı aynı seninki gibi ve hamile olduğunu öğrendik inşallah sende en güzel sevgililer günü hediyeni alırsın yarın bence büyük ihtimalle hamilesin arkadaşım.hayırlı haberlerini alırız inşallah.
benim sormak istediğimde şu çatlatma iğnesi hakkında.bende yaklaşık 8 aydır deniyorum adet düzensizliğim yok.33 günde bir oluyorum genelde.hangi durumlarda oluyor bu iğne.doktorla nasıl konuşmam gerek bu konuda bana bilgi verirsen çok sevinirim...

yok canım ben ilaç kullanmıyorumama buay olmazsa dr a gidecem senin adetin geçtimi bide kaçıncı gün yumurtladın cnm
benim yumurtlamam da geç oldu biraz...ii inşallah hamişsin cnm sen ilaç kullanıyormusun kullanıyosan adı ne..yazarmısın canım

yok canım ben ilaç kullanmıyorumama buay olmazsa dr a gidecem senin adetin geçtimi bide kaçıncı gün yumurtladın cnm
benim yumurtlamam da geç oldu biraz...ii inşallah hamişsin cnm sen ilaç kullanıyormusun kullanıyosan adı ne..yazarmısın canım

ay berilcim inş valla sizin temennileriniz bile bana yetiyo tam umutsuzluğa düşüyorum o sırda güzel güzel şeyler yazıyosunuz valla hamile kalmış gibi oluyorm:))
canım ben ekimden bu yana tedavi görüyorum bende adet düzensizliği vardı hapla adet görüyodum şimdik bebek isteyince d.kontrol hapını da bıraktım dr klomen başlattı bana klomenle yumurta takibi yapılıyo ama senin adet düzenliyse yumurtlamanda düzenlidir ben ilaçla yumurta yaptığımdan dr yumurta iyice ogunlaştıktan sonra preglyn 5000 çatlama iğnesi verdi onu kalçadan vuruluyosun
iğneden sonra 36-48 saat içinde yumurta çatlıyomuş işte o arada yakaladık yakaladık yoksa bi ay daha çöpe
valla benim adetler kendimi bildim bileli düzensiz olduğu için bu kadar kolay hamile olabileceğimi düşünemiyorum ama yine de içimde bi umut
adetleri düzenli olan kişilere de çatlama iğnesi veriyolar mı bilmiyorum ama her ay düzenli adet görüyosan zaten vücudun düzenli olrak yumurta yapıp çatlıyodur belki adetin 1. gününden itibaren sayıp 14.-15.günü dr gidip yumurtanın kaç mm olduğuna baktırabilirsin çünkü 18 mm den düşük olunca gebe kalmak zor oluyomuş bu durumda sende ilaç kulanırsın belki de rahim içi zarın ince olduğu için yumurtanın tutunması zor oluyodur bunun içinde folik asit kullanman gerekiyo
tabi yine en iyisini dr bilir 8 ay kısa bi zaman değil ama uzun da değil inş en kısa zamanda herşey gönlüne göre olur dr a hiç gittin mi sen veya eşin bayan için tedaviye başlamadan önce genelde eşlerden sperm testi istiyolar
benim allahtan kocişim normal çıktı sorun bayanda olunca mutlaka bi çaresi bulunuyomuş
canım yardımcı olabilmişimdir inş en kısa zamanda bi dr a gözük istersen kafandaki soru işaretlerini giderirsin en azından

yok özlemcim daha geçmedi aslında bugün yada yarın olmam gerekiyo normal şatta ama ben biraz sabırsızlandım bu ay zaten çatlama iğnesinden 8-10 gün sonra belli oluymuş kan testinde bi de inş güzel bi haber alırsam sevgililer gününe yetişsin istedim:asigim:
benim adet düzensizliğim vardı yumurtlamam tembelmiş o yüzden dr klomen vermişti önce 5 gün günde 2 kullandım etki etmedi sonra geçen ay 5 gün günde 3 tane kullanınca 31 ocakta dr a gittim 20.2 mm yumurtam olmuş 1 tane dedi bide benden bu kadar bundan sonrası sen ve eşine kalmış dedi bizde gün aşırı çalışmaya başladık:dance:
ayrıca 3 aydır da folik asit kullanıyorum zaten gebe kalmaya karar verenler kalmadan önce buna başlamaları gerekiyomuş
bnim yumurtlamamda norrmalden 2 gün sonra oldu aslında normalde 14 .gün yumurta ideal boyuna gelip çatlıyomuş ben o gün dr kontrole gittiğimde 14 mm di dr 2 gün sonra gel belki sen geç yumurtluyosundur dedi belki biraz daha büyür yumurtan dedi haklı da çıktı 2 günde 20.2 mm olmuş
geçen ay 13 ünde adet olmuştum işte artıkım bugünde gelmesin adetim en azından yarın şu tahlil sonucumu alana kadar içimde bi umut olsun
inş sende adet olmazsın ve artık gelir nazlı bebeklerimiz senn adetin normal günü ne zaman

özlemcim seni arkadaş listeme ekledim bundan sonra hep takip ederim inş en kısa zamanda müjdeli haberlerini okurum :))
bende bi de kasık ağrısı var şuan sorma acaba adet mi geliyo yoksam heyecandan mı oluyo anlamadım gitti....

Panorancim Senin Isin Nasil Gidiyo Bu Ay Yüksek Mi ..

yumurtladığımdan beri 36.7'nin altın inmedi ancak nezleyim. senağlama
onun etkilemiş olabileceğini düşünüyorum. dünden beri 37 hatta, ateşim hiç çıkmadı ama hastalıktan dolayı.
21'ine kadar bekleyeceğiz artık

beril 78 ben de 33 gundebir oluyorum..28 gunde olanların 14.gunu yumurtlamaları gerçekleşiyor..peki bizim hangi tarih aralığı? bilgin var mı? 16-17.gunler mi olması gerekiyor?

güzel haberlerini alırız umarım, çok merak ettim, bekliyorummmm:teytey:

beril 78 ben de 33 gundebir oluyorum..28 gunde olanların 14.gunu yumurtlamaları gerçekleşiyor..peki bizim hangi tarih aralığı? bilgin var mı? 16-17.gunler mi olması gerekiyor?

canım doktor beni ilk kontrolde 14.gün çağırdı ve o zaman 17 mm olmuş bir iki güne tamam demişti.bu durumda dediğin gibi bizimki 15 16 günler falan oluyor.aslında 14 15 diye takılmamak lazım bu duruma çünkü çok farklı zamanlardada olabiliyor buda bize zaman kaybettiriyor.bir arkadaşım da 5 ay denedi baktı olmuyo hergün hergün çalıştı :) ıskalamamak için şu anda hamile :)

ponaran sen kaç yıllık evlisin
2 yıl olmak üzere. Ağustos'tan beri deniyoruz. biraz önce kendi period sürelerime bakıyordumda, ortalama 28 gün sürüyor ve yumurtlamam ise en erken 13, en geç 19. gün gibi oluyor. yani 14 diye düşünmek yanlış gibi biraz, bazen erken oluveriyor.

bizde bu ay öyle yaptık, bakalım göreceğiz sonuçları. 9. gün itibarıyla çok çalıştık, 16. güne kadar sonra hastalıklar sebebiyle ara verdik :çok üzgünüm:
Bakalım göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…