Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlemcim seni arkadaş listeme ekledim bundan sonra hep takip ederim inş en kısa zamanda müjdeli haberlerini okurum :))
bende bi de kasık ağrısı var şuan sorma acaba adet mi geliyo yoksam heyecandan mı oluyo anlamadım gitti....
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENDE SENİ EKLEDİM İSTERSEN MSN DEDE GÖRÜŞELİM AYNI BU NİCK İM YANLIZ ONLAR Q HARFİ HOTMAİL EKLERSEN GÖRÜŞÜRÜZ SENİN DR UN İİ GALİBA BENDE GEÇEN AY GİTTİM BİZİM DR ÇOK PASİF ÇIKTI O YÜZDEN GİTMEDİM BİDE ÇALIŞIYORUM O YÜZDEN YUMURTALIK TAKİBİ YAPAMADIK O YÜZDEN İŞİ BIRAKIYORUM BUAY YENİ Bİ DR A GİDECEM
İNŞALLAH GEREK KALMAZ DA UMARIM CANIM GÜZEL Bİ HEDİİYE OLUR SANA BENİMDE DAHA 20 ŞUBAT..:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

arkadaslar sürekli yazılanları takip edıyorum da ateşçilerden baya bir hamiş çıkacak gibi.okuduklarıma bakılırsa ateşler çok iyi.:sm_cool:

edhak bence senden yarın güzel bir haber alacagız.ateş düşmemiş çünkü.bugun de adet olmazsın.:teytey:

benim günüme daha cok var o yüzden heyecanlanmak için çok erken ama adet gunu yaklaşanlarla inşallah hamiş çıkar dıye aynı heyecanı yaşıyorum.
yerimseniben
umarım bebişlerimiz bizi cok bekletmez.bu arada adacayı da için kızlar cok iyi geliyormuş.ben basladım içmeye:kahve:

arkadaslar sürekli yazılanları takip edıyorum da ateşçilerden baya bir hamiş çıkacak gibi.okuduklarıma bakılırsa ateşler çok iyi.:sm_cool:

edhak bence senden yarın güzel bir haber alacagız.ateş düşmemiş çünkü.bugun de adet olmazsın.:teytey:

benim günüme daha cok var o yüzden heyecanlanmak için çok erken ama adet gunu yaklaşanlarla inşallah hamiş çıkar dıye aynı heyecanı yaşıyorum.
yerimseniben
umarım bebişlerimiz bizi cok bekletmez.bu arada adacayı da için kızlar cok iyi geliyormuş.ben basladım içmeye:kahve:

nurcum adacayını kacıncı gune kadar ıcıceksın..bende adetım bıttıkten sonra bırkac gun daha ıcıp bıraktım..sanırım yumurtlama zamanında ıcılmıyor..fisfisfis

yerimseniben

inş nurcuğum valla zaman geçmek bilmiyo durmadan forum okuyorum zaman geçsin diye
bi de bu adaçayı neye iyi geliyo bikaç kişiden daha duymuştum

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM BENDE SENİ EKLEDİM İSTERSEN MSN DEDE GÖRÜŞELİM AYNI BU NİCK İM YANLIZ ONLAR Q HARFİ HOTMAİL EKLERSEN GÖRÜŞÜRÜZ SENİN DR UN İİ GALİBA BENDE GEÇEN AY GİTTİM BİZİM DR ÇOK PASİF ÇIKTI O YÜZDEN GİTMEDİM BİDE ÇALIŞIYORUM O YÜZDEN YUMURTALIK TAKİBİ YAPAMADIK O YÜZDEN İŞİ BIRAKIYORUM BUAY YENİ Bİ DR A GİDECEM
İNŞALLAH GEREK KALMAZ DA UMARIM CANIM GÜZEL Bİ HEDİİYE OLUR SANA BENİMDE DAHA 20 ŞUBAT..:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

özlemcim ekledim msn den seni ordan da haberleşiriz bundan sonra
dr hakkaten önemli insana güven vermeli ben de 1 kere farklı bi dr a gitmiştim dr um tatildeydi doğru dürüst ilgilenmedi ultrasondan bile kontrol etmedi
ama dr um gerçekten iyi ben ona inanıyorm bi gün beni bebek sahibi yapıcak:emir_bebek:
canım inş sende iyi bi dr bulursun kendin için yumurtalık takibi yapmak faydalı oluyo en azından yumurta yaptığımı bilmek bile beni mutlu etti
ayda 1-2 defa gitmek yeterli oluyo zaten
bende işi sadım iyice bide yanlışlıkla belki hamile kalırım kendimi yormayım diye bahane yaptım bilgisayar başında vakit öldürüyorum
ama bugün bi geçmek bilmiyo herzaman aynı gün verilen test sonuçlarının bugün ertesi güne kalacağı tuttu şans ya işte
bende sabah giderken düşünüyodum acaba pozitif çıkarsa 14 şubatı bekleyebilir miyim yoksa bugünden söyler miyim eşime diye sonunda dayanamayıp söyleyeceğime karar vermiştim ki sonuçların yarına kaldığını öğrendim allahım işaret mi gönderdi ne??:sm_confused:

inşallah kız öyledir aman pozitif çıksında yarın söyle sen umarım sonuç istediğimiz gibi olur dua et cnm allaha bide hayırlısı tabi çıkmazsa da üzülme cnm msn nin açık deil açsana..

nurcum adacayını kacıncı gune kadar ıcıceksın..bende adetım bıttıkten sonra bırkac gun daha ıcıp bıraktım..sanırım yumurtlama zamanında ıcılmıyor..fisfisfis
canım ben adetın ılk gununden ıtıbaren gunde 2 fincan (sabah ve aksam)içiyorum .ben de adetime 14 gün kala içmeyi bırakıcam

edhak adacayı adeti söktürücü özelliğe sahipmiş.adeti düzene sokuyor
aynı zamanda düşük yapan kadınlarında içmesi gerekiyormus.
agrı ve sancıyı azaltıyormuş.
gebe kalmayı kolaylaştırıyormus.
hamıle kalmayı planlayan kadınlara tavsıye edılıyor.ama gebelıkte sakıncalı düşüğe neden olabılıyor.emzıren kadınlarda sütü azaltıyor.
kadında östorojen hormonunu arttırıyor.bunların yanında sakinlestırıcı ve gevsetıcı özellıklere sahıp.
kanı temızlıyor.
bogaz ıltıhaplarına bırebır ve mıkrop öldürücü oldugundan agız kokusunu da önlüyormus.

benım bıldıklerim bunlar.çok yararlı yani.
içerken de kaynatmak iyi degıl kaynamıs suda demlenmesını beklemek gerek
insallah yeteri kadar bılgılendırmısımdır canım senı.a.s

ateşim bu sabah da 36.7 ve hala adet olmadım
öğlen 1 de verilcekti sonuçlar sabahın köründe uyandım uyuyamadım şimdi bekle öğlen gelsin...

ateşim bu sabah da 36.7 ve hala adet olmadım
öğlen 1 de verilcekti sonuçlar sabahın köründe uyandım uyuyamadım şimdi bekle öğlen gelsin...
çok ii canım ısın umarım hayırlı haberlerini alırız haberdar et bekliyorum..:teytey::teytey::teytey::teytey:

Edhak, ısın bencede iyi gidiyor. Hadi bakalım az kaldı öğlene :teytey:
bizi haberdar et.

Benim ısım bugün 37'den 36.8'e düştü, bilmiyorummm:çok üzgünüm:
bu ay nedense çok umutluyum, ve üzülücem sanki olmazsa...

Edhak, ısın bencede iyi gidiyor. Hadi bakalım az kaldı öğlene :teytey:
bizi haberdar et.

Benim ısım bugün 37'den 36.8'e düştü, bilmiyorummm:çok üzgünüm:
bu ay nedense çok umutluyum, ve üzülücem sanki olmazsa...

öncelikle umarım bu ay güzel haberler verirsin bize demek istiyorum. birde sorum olacak bu ateş ölçme işini illa sabah mı yapmak lazım ben mesela evde unutuyorum işyerinde 10'da başladım ölçmeye dünden beri hep 10'da ölçsem olmaz mı?

yok canım olmaz çünkü insan hareket ettikçe ısısı artar bu yüzden en doğru sonucu sabah alırsın yataktan klkmadan ölç...başucuna koyarsan unutmazsın ben öyle yapıyorum..

yok canım olmaz çünkü insan hareket ettikçe ısısı artar bu yüzden en doğru sonucu sabah alırsın yataktan klkmadan ölç...başucuna koyarsan unutmazsın ben öyle yapıyorum..

teşekkür ederim özlem deneyeyim bakalım sen kaç aydır deniyorsun bebek olayını

bebek olayını 3 aydır bekliyoz ama ısımı bende ay ilk kez ölçtüm adetim 20 şubat hiç belirti yok ama ısım ii gidiyor bilmiyorumki bigün 36,6 bigün 36,5 anlayamadım bilen varsa yorumlasın canım sen ne zamandır bekliyosun..

ya kızlar benim ölçümlerin evde kaldı yoksa bugün sizle paylaşacaktım ama bişe sorcam bazen sabah ölçüyorum sonra hemen tekrar ölçüyorum arada fark olabilyor ya.mesela 36,6 çıkıo 2 dak sonra 36,3 oluyo.yataktan kalkmadan ölçüyorum ikisinide bu durumda ne yapmak lazım.bu sabah 36,6 idi en fazla kaç olması eğer hamilelik varsa? bu ay umutluyum bende ama bakalım kısmet :)

bu arada edhak arkadaşım ismini bilmiyorum yazdıysanda dikkatimden kaçmış olabilir ama sanki bugün senden güzel bi haber alıcaz gibi gibi :)

bebek olayını 3 aydır bekliyoz ama ısımı bende ay ilk kez ölçtüm adetim 20 şubat hiç belirti yok ama ısım ii gidiyor bilmiyorumki bigün 36,6 bigün 36,5 anlayamadım bilen varsa yorumlasın canım sen ne zamandır bekliyosun..

benim 5 yaşında bir kızım var ve bir kardeşi olsun istiyor canım 8 aydır deniyorum 7.ay tuttu ama düşük oldu daha doğrusu kimyasal gebelik denilen olaymış sanırım bebek gelişemiyor ve kanama ile gidiyor. Umarım yeniden tutturacağım:)) Ve seninde umarım bu ay olmuştur sevgiler

ya kızlar benim ölçümlerin evde kaldı yoksa bugün sizle paylaşacaktım ama bişe sorcam bazen sabah ölçüyorum sonra hemen tekrar ölçüyorum arada fark olabilyor ya.mesela 36,6 çıkıo 2 dak sonra 36,3 oluyo.yataktan kalkmadan ölçüyorum ikisinide bu durumda ne yapmak lazım.bu sabah 36,6 idi en fazla kaç olması eğer hamilelik varsa? bu ay umutluyum bende ama bakalım kısmet :)

bu arada edhak arkadaşım ismini bilmiyorum yazdıysanda dikkatimden kaçmış olabilir ama sanki bugün senden güzel bi haber alıcaz gibi gibi :)

Berilcim dediğin durumla ben de çok karşılaştım. En iyisi her sabah sadece 1 kez ölçmek. Diğer türlüsü insanın kafasını karıştırmaktan başka bir işe yaramıyor.
Bu arada ben artık ateş ölçmeye de inanmamaya başladım. Fertilityfriend.com sitesinde hamile olup da ateşi düşük pek çok insanın grafiği var. Bence ateş ölçmeyi hamile kalığ kalmadığınızı anlamak için değil, ovulasyonu tespit etmek için yapın. Öbür türlü insan boş yere ümitlenip sonra stres oluyor.

Teşekkür Ederim Cnm Ama Bunuda şükür Enazindan Bikizin Varmiş Merak Etme Ikincide Olur..

öncelikle umarım bu ay güzel haberler verirsin bize demek istiyorum. birde sorum olacak bu ateş ölçme işini illa sabah mı yapmak lazım ben mesela evde unutuyorum işyerinde 10'da başladım ölçmeye dünden beri hep 10'da ölçsem olmaz mı?
evet, mutlaka sabah ve yataktan kalkmadan önce.
bir kez ölçmen ve not etmen yeterli.

X