Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlar ateşim sabah 36,6'ydı. Sizce bu reglin habercisi olabilir mi? En geç yarın adet olmam gerekiyor, sabah çok açık pembe bir lekelenmem oldu... Tutunma olabilir mi diye biraz ümitlendim. Sizce neyin belirtisi olabilir?
Sadece dereceden anlamak mümkün değil. Düştü mü peki ısın diğer günlere göre ? Eğer düştüyse olabilir, bir de yumurtladın mı ve ne zaman yumurtladın ?
Yumurtlama sonrası 7-10 ise olabilir belki tutunma...

Yumurtlamadan sonraki 13. gün bugün. Geçen ay 11. günde şarıl şarıl adet gelmişti. Fertility Friend'e göre 36,6 düşük değil; ama 36,5 olsaydı düşmüş olacaktı... Bilmiyorum Ponarancım, sende durumlar nasıl? Var mı bir belirtin?

Ay hadi hayırlısı o zaman, iyi gidiyor sanki. eğer yumurtlama gününden eminsen, 14. gün test yapabilirsin bence.
benim 0.1 ila 0.2 derece falan düşüyor bir gün öncesi.Kötü Kazen
haberdar et bizi, merak ederim.
Benim 5 gün geçti daha ama ısılarım yüksek gidiyor. tabi nezleninde etkisiyle olabilir busengözlerimebaksanab

kızlar nasıl sizce durumum
11.gün....36.1
12.gün....36.4
13.gün....36.1
14.gün....36.4
15.gün.... -
16.gün....36.7
17.gün....36.6
18.gün....36.5
19.gün.... -
20.gün....36.5
21.gün....36.5
22.gün.... -
23.gün.... -
24.gün.... -
25.gün....36.8
26.gün....36.9
27.gün....36.8
28.gün....36.8
geçen ay 37.gün regl olmuştum, adaçayı içtim bu ay bakalım hayırlısı...

14. YADA 15. GUN YUMURTAN CATLAMIS.ŞU ANDA DA ISI GAYET GUZEL.İNSALLAH BİZE GUZEL HABERLER VERIRSIN.BEN DE ADACAYI IÇTIM BU AY

kızlar lütfen yardım!!!!!!!!!adetime 5 6 gün var 36,8 olan ateşim 36,7 36,6 36,5 e kadar düştü.bu şimdi hamilelik yok demek mi oluyo((ama daha önce de yazdığım gibi ovulasyonumdan beri gögüslerim çok sızlıyor?????????

YA CANIM ATEŞ ÖLÇME KESİN SONUÇ VERMEZ BAZI ARKADAŞLARIN DÜŞÜK OLDUĞU HALDE HAMİLE OLANLAR VAR BU ARADA CANIM BENDE SENİN GİBİYİM BENİM DE ISIM 1 2 DERECE DÜŞTÜ...

özlemqqq arkadaşım cevabın için teşekkür:)umarım gerçekten bu ateş ölçme işi yanlış olabiliyordur.çok canım sıkıldı giderek düşünce.hayırlısı olsun ama nolur çabuk olsun:)

kızlar merhaba benm çatlama iğnesi yaptıralı 12 gün oldu ve yarın en geç öbürsü gün adet olmam gerekiyo ve ateşim 3 gün 36.6 çıkmıştı bugün 1 derece daha yükselmiş ve 36.7 olmuş umutlanmak için erken biiyorum ama iğneden 8-10 gün sonra hamile kalınıp kalınmadığı kan testinden belli oluyomuş
bende belki bi umut eşime en güzel sevgililer günü hediyem olur diye yarın kan testi yaptırcam
bu arada normalde ısım 36.2 gibi çıkardı bana şans dileyin ne olur alah hepimizin gönlüne göre versin yarın durumdan sizleri haberdar ederim
bu arada belim de kaç gündür çok ağrıyo iyi mi kötü mü bilmiyom göğüslerimde bir kaşıntı var üff yarın inş belli olur olumlu yada olumsuz
beklemek en zoru olsa gerek

mrb edhak umarım yarın istediğin güzel sonucu alırsın ve yüzünde kocaman bir gülümsemeyle eşine mutlu haberi verirsin.Allah hepimize yardım etsin:)

edhak ateş çok iyi.bel ağrısı ve göğsündeki kaşıntı da iyiye işaret.insallah bebiş yerleşiyordur.sonucunu bize de haber vermeyi unutmayerimseniben

Benimde bu ay ısım diğer aylara göre yüksek gidiyor sırnaşık şey ama sanırım nezleden olabilir... Çok fazla ümitlenmek istemiyorum.senağlama

slm kızlar benm ısım adetim bittikten sonra çok düşüktü hep 35,4 35,6 yani hep 35 liydi enfazla 36,4 e çıkmıştı yumurtlama zamanıma gelince baya yükseldi 36,7 36,8 e kadar çıktı şimdi ise 36,5 36,6 ile gidiyorum adetim 20 şubat nasıl iyi gidiyormu sizce hamile olabilirmiyim...........

ateşin gayet iyi canım inşallah hamişsindir.güzel haberlerinin bekliyoruz...

benim 36.5'ten 36.7, yani 0.2'lik bir artış oldu ve artarak devam etti.(artış nezlemden kaynaklı oldu bence) Artması önemli değil ama ilk artıştan sonra en az 3 gün daha yüksek ısılar olmalı, düşmemeli.

merhaba özlem,
bende 21 Şubat civarı hastalanacağım. yerimseniben
Isın bence iyi gidiyor. Benim regl öncesi son 1-2 gün ani düşüş oluyor, nasıl dersen 36.6'dan 36.2 gibi, aslında regl dönemin başıdaki ısılara açıkçası.
birbirimizi haberdar edelim. a.s.

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM
BİLMİYORUM HEMEN ÜMİTLENMEK İSTEMİYORUM ASLINDA ÇÜNKÜ SONRA ÇOK ÜZÜLÜYORUM EĞER ISI DÜŞERSE NE ZAMAN DÜŞMESİ GEREKİR YANİ
HAMİLE DEĞİLSEM NE ZAMAN DÜŞMELİ.. BİLMİYORUM KAFAM ÇOK
KARIŞIK CANIM İNŞALLAH SENDE HAMİŞSİNDİR...senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ponaran :) şu ısı işi nasıl oluyor arkadasım..adetin 1.gunu mu baslıcam..eczaneden ısı ölçer mi alıcam nasıl ölçücem bi anlatsana canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…