Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tam olarak yorumunuzu anlamadım gözüme batmadı problem sende demişsiniz ama bir yandan da çok yanlış bir kişi demişsiniz

Kimseyle yarıp kalkmadı yanlış yazıldı o mesaj sonradan düzelttim telefon karışmış hızlıca yazarken

Tam olarak yorumunuzu anlamadım gözüme batmadı problem sende demişsiniz ama bir yandan da çok yanlış bir kişi demişsiniz
amaan neyını anlamadın ?? adam manyak bıle olsa sen secmıssın eyvallah demıssın goze batmaz halıyle adam bu?? sıddet desen var baskı desen var??? gozume batmıyo dıyısım senın anormal olman?? senın.. bunları gorup gozyumman ! senden ona sıra gelmedı yani.

Evet başta seçtim haklısınız ama ilk günden böyle olmuyorlar ki bir kaç sene geçip bağlanınca başta ses çıkmayan şeyler yavaş yavaş batıyor onlara sizde bağlanmış oluyorsunuz bir kaç sene geçince idare ederim seviyorum emek veriyorum hadi bunada tamam bunada tamam derken oluyor

Kimseyle yarıp kalkmadı yanlış yazıldı o mesaj sonradan düzelttim telefon karışmış hızlıca yazarken
Okul zamanı çok yattığı kişiler oldu hocalar vs. Ben dizginledim onu yazmışsın? Neyse ne kendine ve ailene bşraz saygın varsa öylr biriyle olup hayatını mahvetmezsin seven insan sevdiği kişinin hayatına karışmaz onu o şekilde sever

Okul zamanı hocalarla falan da kavga etti ben dizginledim demek istedim

Okul zamanı hocaları dahil çok kişiyle yattı ve sen affettin öyle mi?

Kızlar peki oje sürülmesine bir erkek neden karışır neden batar bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu
Ya güzelim hala neden "Bir erkek şuna neden karışır? Buna neden karışır?" diye sorgulayıp eski sevgilini affetmek için bahane,yol arıyorsun ki? Bir erkek ojeye bile makyaja bile karışıyorsa yobaz,geri kafalı biri olduğu için karışıyordur. Başka ne için karışabilir ki? Seni sevdiği için karışıyor canım ya dememizi falan bekliyorsun sanırım ama üzgünüm. Sevgi böyle bir şey değil çünkü. Şu ilişkinin bittiğine yatıp kalkıp dua etmen gerekirken hala içten içe affetmek için sebep arayıp,ya aslında kötü biri değildi üstüme titrerdi falan diyorsun.

Bunlar bir lütuf değil. Bir ilişkide olması gereken şeyler zaten. Tekrar söylüyorum ilişkide ki sevgi,sadakat,saygı lütuf değil olması gereken şeylerdir. O yüzden böyle adamları aslında iyi biri ya diyerek tepenize çıkarmayın artık.

Bırakın evlensin hala laf mı anlatıyorsunuz? Adamın ne yaptığından haberi yok 1 yıldır, inş evlenmemiştir adam dlflf

Dini açıdan sizi iyiye yönlendirmeye çalışıyorsa neden nikahsız birliktelik yaşıyor,sizinle şehir şehir geziyor,ailesine yalan söylüyor? Bunlar bizim dinimizce haram/günah olan şeyler değil mi?
Erkek arkadasınız kitabı ortadan okuyor,işine gelen kısımlarda dini ortaya atıp dediğini yaptırmaya çalışıyor.Bunu yaparken de sizi ötekileştiriyor,kendisi çok muhterem bir şahısmış hidayetinize vesile olacakmış gibi davranıyor.
Bence ondan kurtulun,mütedeyyin bir hayat yasamayı tercih edecekseniz amacınız Allahın rızasını kazanmak olmak,yaratılmışı razı etmek değil ve buna siz karar vermelisiniz.
Sizi nerde tanımışta telefonunuza varıncaya kadar hayatınıza ambargo koyabiliyor,bu cürreti nerden buluyor,anneniz babanız olsa bu kadar hayatınıza müdahale etitrtmezsiniz.
Sizin kendi dünya görüşünüz,hür iradeniz,bir kişiliğiniz yok mu? Aileniz sizi böyle bir erkeğe biad edin diye mi yetiştirdi?
Kaba tabirler kullanmamak için burada son veriyorum yorumuma
bu cümleye bayıldım,çünkü kendimi frenlemem gerektiğini hatırlattı bana

Kızlar peki oje sürülmesine bir erkek neden karışır neden batar bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu

Bu tam olarak sevgiden olur. Bir erkek cok seviyorsa bunu yapar. Mesela benim kocam tirnaklarimi soktu ki hic oje surmeyeyim. Sevmese bunu yapar miydi? Simdi hic tirnagim olmayinca sadece evde takma tirnak takiyorum ki beyim gorsun. Beyimden baskasi benim ojemi niye gorsun? Biraz mantik dimi sadece sevmeyen erkek karismaz bunlara. Benim donuma bile beyim karar verir. Don giyme dese giymem. Sevgiden onemli mi bunlar? Beyim yoksa ben hic yokum, beyimle varoldum. Simdi rahatim artik cunku beynimi hic kullanmiyorum, benim yerime beyim dusunur. Kocam beyinsiz kadin sever o benim iste.

Guzel kardesim psikoterapiye git lutfen . Eminim ak pak civil civil bir hatunsun eminim akillisindir da. Lakin uzun sureli manipulasyonlar insanin beynini joleye cevirir ruhunu söndürür zihnini aptal eder. Seni anliyorum lutfen terapiye git vakit kaybetme .

Seven kıskanır mantığı işte başka erkeklerin görüp beğenmesini istemiyor yada makyajla dikkat çeksin erkekler baksın istemiyor

Seven kıskanır mantığı işte başka erkeklerin görüp beğenmesini istemiyor yada makyajla dikkat çeksin erkekler baksın istemiyor
Ya heye , bi tek sizin kekolar seviyor, biz ömrümüzde sevgi mi görmüşüz ne bileceğiz. Sen hala duruyor musun gidip evlensene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…