Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım, ben aldım aspir seti kullanıyorum. Ben doğal şeyleri severim zaten bana da bu yağlarla hamile kalan arkadaşım tavsiye etti. Denemeye değer...
Aynen bncede denemekten zarar gelmez. Bende çok yorum okudum denemek istedim hayırlısı neyse zaten o olur rabbim blkide onu vesile kılmıştır bize

Ben asilamadan 9gun sinra negtf gormustum idrarda. ignenin etkisi bile yoktu cok su icen biriyim cabuk cikmisti igne etkisi sonrada regl oldum .genelde 10 ile 12 gun idrarda cikiyo gibi test.suan yine igneye başladık hayirlisi diyelim
Bende hiic su içmem.o zamam en iyisi bekleyeyim insallah guzel sonuclar alirsiniz sizde, bende ina :) herkes icinde tabi :)
Sizin kaçınciydı bu

Reactions: Cac
Evt daha önce yapmistim ama gereksiz para veriyor insan bence öyle testlere ve ciddi zaman kaybi.
bu Ay ilk defa ikinci çizgi cıktı normalde progesteronum düşük olduğu için çıkmazdı ama ben nasılsa çıkmaz.die adetin 15.gunu yapmıştım bide griotim o hafta kacirdimmi die merak ediyorum sadece 16 si oldu deneme o ladar

15./16.gün gibi gözüküyor cnm,düzenli adet döngün varsa eger „Flo“ „Peride“ P.C“ bunlar yumurtlama dönemini net bir sekilde Belirtiyor.bende en azindan tutuyor günleri.ama döllenme olmadi simdiye kadar bakalim nasipimizde ne zaman varsa ins en kisa zamanda olur.

Nasiplen ötesi yok ama içim koşmak isterken bekliyorum mecburen hayırlısı bakalim

Benimde yarin 10. Gün olacak. kaldi 5 . heyecanla bekliyorum sonucu. Buyuk bir hayal kirikligi yaşamam inşallah :) tüm sonuç bekleyenler de yaşamaz inşallah :)
bnde asilamamin 10.gunu dayanamiyip test yapmisdim cikmamisdi 3 gun sora bidaha yaptim cikmisdi... hayirlisi olsun umatim tutmusdur:))

Valla bekledikçe heyecan oluyor ben tam 12.gun test yapacam die beklerken regl oldum pat die:)sen ic sesini dinle kuzum ama yoksa silik falan çıkmadı bende hic
Yaa benimde bugün belim ve kasiklarim çok ağrıyor adet olucam saniirm

bnde asilamamin 10.gunu dayanamiyip test yapmisdim cikmamisdi 3 gun sora bidaha yaptim cikmisdi... hayirlisi olsun umatim tutmusdur:))
Amin ama kasik ve bel agrım var bugun. Adet mi olucam yoksa belirti mi bilmiyorum. Sizde de oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…