Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Miyavhanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
429
162
Merhaba Hatunlar,
Kasımda aşılama yaptıracak konusundan sonra buraya konu açtım çünkü o başlık altında hiç iyi haber veren olmadi, yeni bir sayfa yeni ve güzel haberler ile dolar inşallah

Ben geçen ay 1. asilamami oldum fakat tutmadı. 2 tane güzel olgun yumurtam vardı sol taraftan gelen. Ki bende endometriozis kisti var sol yumurtalıkta. Aşılama sonrası ağrı sızı şişlik gaz agresiflik vs oldu hep. Hamileyim saniirm diye düşündüm ama olmadi.

Bu ay 2. Asilamami oldum 2 gün önce. Yine sol taraftan gelen 1 yumurtam var. Sağdan gelenlerde vardı ama gelişmediler..
Soldan geldiği için umutsuzum bu ay da..
Sizlerde durum nedir?

Kaçıncı aşılamaniz ve belirtileriniz var mi?
Allah isteyen herkese hayırlısı ile sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bende 20sinde oldum aşılamamı. İlk aşılamam. Daha önce hiç gebelik oluşmadı. Pcos var bende eşimdede hareketlilik sıkıntısı vardı. Aşılamadan sonra gaz, şişkinlik, stres, göğüslerde hassasiyet hepsi oldu. Son 3 4 gündür kabızlık var. hergün tekrar başlıyo. İdrar testi yaptım farklı günlerde 4 kez, iğne etkisi geçtimi diye kontrol etmek için. Çarşamba akşam çok kötü oldum. ateşim çıktı, adet ağrısı gibi bi ağrı başladı, karnım iyice şişti, göğüslerim zaten hep acıyo. Dün idrar testi negatifti, kan verdim erken biliyorum ama eşim bendende sabırsız. Bu sabahta idrar testi yaptım gene negatif çıktı. Kan sonucum çıktı 10 gibi. Hcg 5.7. İnşallah yükselir, isteyen herkese nasip etsin rabbim.Kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Merhaba, bizde de hareket azlığı var, umarım hayırlısı ile pozitif sonucu alırsınız her ikiniz de.

Ben gec3n ay aşılama oldum.ilk kez tutmadı bakalım şubatta tekrar denice z hakkımızda hayırlısı kizlar

Inşallah yükselir canım umut var senin için

Merhabalar bende bu ay ümitsizlik var ve ilk defa düşünüyorum sizden ricam İstanbul’da olanlar nerde yaptırdı kaç tl maloldu yazsa da düşünenler de fikir edinse

Hayırlısı olsun canim :) umarim yükselir degerlerin

Merhabalar bende bu ay ümitsizlik var ve ilk defa düşünüyorum sizden ricam İstanbul’da olanlar nerde yaptırdı kaç tl maloldu yazsa da düşünenler de fikir edinse
Ben denizlideyim canm istanbulu bilmiyorum, kızlar herkes hangi şehirden

Rüyamda bebeğim olmuş sütüm yoktu böyle bi keder yok ya o kadar uzgundumki bebek ac kaldı haladir üzgünüm o derece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…