Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bekledikçe heyecan oluyor ben tam 12.gun test yapacam die beklerken regl oldum pat die:)sen ic sesini dinle kuzum ama yoksa silik falan çıkmadı bende hic
Merhaba , ben de aşılamanın 12.günü regl oldum .erken olmasıyla ilgili dr unuz ne dedi acaba ?

dualarım seninle ins tutar. Ben ara verdim beklicem biraz sende durum nedir?
Allah razi olsun canim cok saol.insallah.bugün asilamanin 7.günü, Bir haftaya belli olur diye düsünüyorum.rabbim bizede nasip etsin insallah!bugün yarin artik belirtiler yvs yvs cikar insallah,tuttuysa. Gecen tuttugunda 8.,9.ve 10 gün bicak saplanir gibi agrilarim olmustu sabah yataktan kalkarken,2-3 saniyelik ins yine yasarim ins yine tutar.rabbim Hepimizin ya eve yardimcisi olsun insallah

Cnm mrb diger asilaman tuttugunde ya da bunda iliskiye nasil devam ettiniz k bakma ilk konusmaya gore ozel oldu biraz ama..bn cuma asilama oldum cumadan sona iliski serbest dedi dr bugun iliski olsa mi diyrm

Benim kv demde takintinyapma diyor ama heralde iyi niyetle çok istiyor oda hatta olsun ben bakarım diyor gerçi bende vermekniatemem ama olmayan çocuğun kavgasina girmiyorum bende 2.asilama yaptircam ay sonu inşallah hepimizinki tutarda sevincimizi paylaşırız artık bide ben ev hanımıyım evde bomboş seni yebriknediyorum

Merhaba , ben de aşılamanın 12.günü regl oldum .erken olmasıyla ilgili dr unuz ne dedi acaba ?
Sormadimki canım erken mi onu bile bilmiyorum doktor sadece üzülmesin yaşi genç dedi o kadar bida yaptircaz herşey normaldi ama tutmamış olabilir dedi muane bile etmediler

Cnm mrb diger asilaman tuttugunde ya da bunda iliskiye nasil devam ettiniz k bakma ilk konusmaya gore ozel oldu biraz ama..bn cuma asilama oldum cumadan sona iliski serbest dedi dr bugun iliski olsa mi diyrm
Bence içinden geliyorsa deneyebilirsin ama hani sırf denemek için yapıncada insan acaba o mu sebep oldu tutmadı falan birsürü soru geliyor kafana benim.domtorum hiç bişey demedi normal devam edebilirsiniz nasılsa düzeniniz dedi gitti

Aynn bnmkide ole dedi degerlendirdim ama suan ck pismanimm yanma ve agri var kasiklarda

merhaba cnm olabilir, ben ona cok takilmamistim, net de hatirlamiyorum. 2 günde bir normal bir sekilde olabilir. zaten hersey nasip kismet. olacagi varsa her türlü oluyor. rabbim nasip etsin yeterki bizlerede. aminnnn!

merhaba cnm olabilir, ben ona cok takilmamistim, net de hatirlamiyorum. 2 günde bir normal bir sekilde olabilir. zaten hersey nasip kismet. olacagi varsa her türlü oluyor. rabbim nasip etsin yeterki bizlerede. aminnnn!
Aminn cnm amin insallah bekleyen herkese icindede bizlere olsn insallahh

Kesinlikle ,Allahın ol demesi yeterli ,,önce tedbir sonra tevekkül , inşallahhh isteyen herkese bizede nasip olur hayırla saglıkla

Kesinlikle ,Allahın ol demesi yeterli ,,önce tedbir sonra tevekkül , inşallahhh isteyen herkese bizede nasip olur hayırla saglıkla
aminn canim, insallah rabbim nasip eder bizede en kisa zamanda. benim belirtim yok, sanirim bu sefer tutmadi rabbim hayirlisini versin ins.

amin canim, allah razi olsun canim. insallah! benimde belirtim yok, sanirim tutmadi rabbim hayirlisini versin insallah
Ben de herhangi farklılık hissetmıyorum ama daha erken degıl mı ? Bazılarında hiç belırtı yokken tutmus aşılama , ne gibi belirtı oluyormus acaba

Ben de herhangi farklılık hissetmıyorum ama daha erken degıl mı ? Bazılarında hiç belırtı yokken tutmus aşılama , ne gibi belirtı oluyormus acaba
benim 2.asilamamda belirtilerim olmustu, hissetmistim ve kan testinde ögrenmistim. kasiklarimda bicak saplanir gibi batmalarim olmustu, ama belkide bu sefer hic belirti yasamadan pozitif olur insallah! rabbim hepimize nasip etsin. ben 8.günümdeyim peki sen arkadasim?

4. gündeyim ben de ,inşallah hepimizin pozitif çıkar hayırlısıyla

Kizlar asilama naisl yapiliyor ne kdar maliyeti oluyor bilgi verirmisniz
adetinin 2. veya 3.günü doktor hormon testlerini vs yapiyor ve daha sonra tedaviye basliyorsun. hap (1.asilamam letu isminde bir ilacti) ile asilama yapiliyor veya igne (fostimon 75 lik kullanilmisti 2.asilamamda) tedavisiyle.
günlük olarak bu hapi kullaniyorsun, veya igneyi yaptiriyorsun. daha sonra yumurtalari kontrol ediyor doktor 1-2 defa muayneye gidyiorsun. catlatma ignesiyle catlattiktan sonra 36. saaat asilama islemi yapiliyor.
esinden alinan örnek 1-2 saatlik yikmadan sonra rahimin enjekte ediliyor.
1 yumurta ile asilamada doktorlar sanirim progestan vermiyor, 2 yumurta veya daha fazla varsa progestan kullaniyorsun tutunmasi icin.
ben igneler ve ilaclar haric, asilama ücreti 1200 TL ödedim. Ignelerle beraber yaklasik 1700-1800 TL civari tuttu. tabi kullandigin ignelerin dozuna ve ücretine bagli.
ins emeklerimiz bosa cikmaz! rabbim yardimcimiz olsun hepimizin

aminnn hepimiz ins bu ay seviniriz! sende degisiklikler varmi? yada kasik agrilarin vs? progestan kullaniyormusun?
Yok canım kasık agrısı falan , bir değişiklik hissetmıyorum ,ilkinde cok umıtlıydım hayal kırıklıgı buyum oldu ,bu sefer cok onemsemıyorum inşallah süpriz olur . Progestan jel kullanıyorum günde bir tane .siz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…