Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canim insallah.ilk asilamami 9 ayda yaptirdim tutmadi,sonra kasim ayinda tuttu düsük yaptim,bir Ay Ara verdim aralik ayinda yine yaptirdim.cok Ara veremedim aralarinda tutma olasiligi daha yüksek oluyormus diye duymustum
canim bunu duydugum iyi oldu ilk kez duydum bende arka arkaya yaptirayim gecen ay biri asilama yaptirdi ertesi ay kendiliginden hamileydi demekki bu yuzden mis

canim bunu duydugum iyi oldu ilk kez duydum bende arka arkaya yaptirayim gecen ay biri asilama yaptirdi ertesi ay kendiliginden hamileydi demekki bu yuzden mis
Aynen canim olabiliyor bu tarz seyler ve Ben bunu doktorumada sordum.evt hamile kalma olasiligi daha yüksek oluyor ilaclarin etkisi halen vucutta kalabiliyor demisti doktorum

NEDİR CANIM SON DURUMUN ?

Kizlarrr sanirim benim asilamam tuttu,Dün Test yaptim Ikinci cizgi silik cikti.sizde bir bakin. Ins test bozuk fln degildir ve dogru göstermistir.bosuna sevinmekten korkuyorum
Ay super ya tebriknederim canm senin ilkmiydi bide sorun neydi belki daha öncede sordum ama unuttum:)

Her kese merhaba arkadaslar ben bugun ilk asilamaya baaladiM doktorum femera kullan dedi ben bir kez kullanmisdim onu ama hic yumurtam olmamsdi klomen kullanipda 4,5 adet yumurta oluyordu fakat doktorum klomenden daha iyi diye diretti siz ne dusunuyosunuz? Bu arada cok fazla kan testleri istedi halbuki cok hormonlarla ilgili testleri yaptirmisdim :

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…