Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her kese merhaba arkadaslar ben bugun ilk asilamaya baaladiM doktorum femera kullan dedi ben bir kez kullanmisdim onu ama hic yumurtam olmamsdi klomen kullanipda 4,5 adet yumurta oluyordu fakat doktorum klomenden daha iyi diye diretti siz ne dusunuyosunuz? Bu arada cok fazla kan testleri istedi halbuki cok hormonlarla ilgili testleri yaptirmisdim :
Merhaba arkadasim, ilk asilamanmi aceba?eger ilk ise kan testleri istemesi normal diye düsünüyorum.ins 2.sine vs Gerek kalmaz Ama olduki gerekirse ztn tekrar kan testi yaptirmiyor. Femara ismindeki ilaci kendim daha önce hic kullanmadim. 1.asilamami letu diye ilacla yapti ve tutmadi.2.asilamami fostimon igne kullandik ve tuttu.3.asilamamdada fostimon igne kullandik ve cok sükür yine tuttu.

Merhaba arkadasim, ilk asilamanmi aceba?eger ilk ise kan testleri istemesi normal diye düsünüyorum.ins 2.sine vs Gerek kalmaz Ama olduki gerekirse ztn tekrar kan testi yaptirmiyor. Femara ismindeki ilaci kendim daha önce hic kullanmadim. 1.asilamami letu diye ilacla yapti ve tutmadi.2.asilamami fostimon igne kullandik ve tuttu.3.asilamamdada fostimon igne kullandik ve cok sükür yine tuttu.
Ben aşılama olduğum zaman 2 günde 1 kan veriyordum. Kan testleri iyi birşey ona takılma istemese asıl sorun inşallah allah senle beraber tüm isteyen kardeşlerimize nasip etsin canım. :dua:

Tsk canim , peki asilamadan sonra nelere dikkat etmek lazim hangi kontrolleri yaptirmak lazim :KK43:

cok tsk ederim canim, amin insallah. hayirla gelir bebisim. rabbim hepimize hayirlisini nasip etsin insallah, darisi en kisa zamanda size olsun. biz birbirimizden anlariz.

Hayırlı olsun canım ben de bayadır giremiyordum bugün okudum geriden gelerek  :KK200::anneadayı:Allah tamamına erdirsin inşallah. Ben de cuma kontrole gideceğim bakalım bebeğim ne durumda:anneadayı:

Hayırlı olsun canım ben de bayadır giremiyordum bugün okudum geriden gelerek  :KK200::anneadayı:Allah tamamına erdirsin inşallah. Ben de cuma kontrole gideceğim bakalım bebeğim ne durumda:anneadayı:
amin insallah canim, hepimize kolayliklar versin rabbim. rahat bir gebelik gecirelim insallah. kac haftaliksiniz siz canim?

amin insallah canim, hepimize kolayliklar versin rabbim. rahat bir gebelik gecirelim insallah. kac haftaliksiniz siz canim?
Amin canım 12 Kasımda aşılamam oldu benim de. Sat a göre 11.haftadayız bugün. En son 7.haftada gittim kontrole 1 ay sonra çağırmışlardı heyecanla bekliyorum :KK49::anneadayı:benim de olanları görünce keyfim yerine geliyor. 2 kez düşük yaptım öncesinde o yüzden bunun sağlıkla büyümesini çok istiyorum. Rabbim herkesin ki tamamına erdirsin inşallah :dua:

Amin canım 12 Kasımda aşılamam oldu benim de. Sat a göre 11.haftadayız bugün. En son 7.haftada gittim kontrole 1 ay sonra çağırmışlardı heyecanla bekliyorum :KK49::anneadayı:benim de olanları görünce keyfim yerine geliyor. 2 kez düşük yaptım öncesinde o yüzden bunun sağlıkla büyümesini çok istiyorum. Rabbim herkesin ki tamamına erdirsin inşallah :dua:
masallah canim, insallah cok güzel gecer doktor kontrolun, hayirla kucagina alirsin bebegini. bende asilama ile hamile kaldim, bir defada kimyasal gebelik yasadim.
sana doktor igne veya ilac baslattimi aceba bu hamileliginde?

Canım 70 değeri düştü. Biyokimyasal gebelik geçirdim anlayacağın.
selincim bir ara seninle yine bir grupta görüsmüstük, yazismistik hatirladim simdi. ilk önce gecmis olsun, hayirlisi olsun insallah hakkinda. üzüme moralini yüksek tut, biliyorsun bende kimyasal gecirdim ve suanda yine hamileyim cok sükür. rabbim ol degince oluyor

Bise sorcam bu catlatma ignesi erken catlatma durumu olurmu yada 1 saat sonra asilama olsa soyledigi saattten gecen sefer 1 saat sonra yaptilar asilamami 11.3 dediler 12.geciyordu yaptiklarinda

Bunun bir önemi yok. Foliküller yaklaşık 36-48 saat sonra çatlar, folikülden tüpe giden yumurta hücresi tüpün ampulla(orta) kısmında 24 saat Durur ve sağlıklı spermler 72 saat rahimde yaşar. Bunlara çok takılma. @lapland

• Beğen
Reactions: Cac
X