Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah hamıle kalıp dogum yaparsın ve kist de geçer :)

Fiyati baya düşürüyor. Yoksa hemen ben de özelde yaptirabilirim beklemeden

canim acaba ben yaptirmasami o zaman zaten sebebsiz olmuyor asilamada farki olmaz degilmi cunku normaldede sorun yok ama olmuyor normalden farki neki
Tek farkı yumurtalıklara daha yakın biyere bırakılıyor spermler ve yıkanıp gonderılıyor ama tüp bebekte oldugu gibi bir yıkama degıl ,basit bır yıkama .

Canim esimde bir sorun yok yakin bir yere birakildigini bilmiyordum canim o zaman bir kez deneyeyim

Bence bir kere deneyebılırsın en azından
randevu aldım canım acaba bayan doktormu erkek doktormu bilemedim dürüst olsunlarda ben daha önce yazmıştım canım olmazda ne bileyim yine daha önce özel hastanelerden bazıları başarı oranı yüksek olsun diye sperm başkalarınınkini kullanabiliyormuş burdaki özel hastanede nam salmış para için herkese ameliyat diyorlar başka şehirede gidemem öyle sürekli bir günlük işlem değil belki ayda 5 kez gitmem gerekecek

Benimde çiko kistim var. Solda 3cm. İlk aşılamamı ağustos ayında oldum gonal f ile. Tutmadı psikolojim çok bozuldu beni çok kötü etkiledi. Nisan ayı gibi tekrar denemeyi düşünüyorum ama yine çok korkuyorum. Psikolojimi çok etkiliyor. Her gün ağlıyorum resmen. 4 yıllık evliyim 13 aydır olmuyor bu son aşılama şansım sonra direk tüp bebek olucam üni hastanesinde. 2 aşılamadan sonra devlet desteği filan oluyormuş galiba.

Ama ben çok korkuyorum. Aşılama benim canımı çok yakmıştı. Göğüs hassasiyetim 3 ay sürdü. Çiko kistim 3ten 5e yükselmişti. Ayriyetten 2 şer tane de 3.5cmlik kistler oluşmuştu. Eğilip kalkamıyordum bile. Yatakta sağa sola bile dönemiyordum. Neyseki ilk adetle attım kistleri. Sadece çiko kistim hep benimle sağolsun o da 3cme geri indi. Ama beni çok kötü etkiledi bu süreçler.

Devlet 3 aşılama karşılıyor dedi doktorum. Ben 2.yi oldum tutmadi. Agridan ölüyorum ili gündür. Biraz ara verip sonra 3.aşılama olucam. Bence iyice bir sorun 3.aşılama da yapın çünkü tup bebek daha masraflı ve daha zor islemi. Inşallah gerek kalmadan olur

Ama her aşılamada aşırı hormın yükleniyor.Bunların acısı da ilerde bizden çıkacak sonuçta. Kanser vb. Gibi. Benim doktorum bana 2 aşılamadan sonra tüp bebek yapacağız dedi devlet karşılıyor dedi üni hastanesinde. Eşimde de sorun yok tek sorunum çikolata kistim Keşke çözümü olsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…