Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İkinci aşılamam bu . İkisi de gonal f ve ovıtrella ileoldu yumurta takibi
Ağrın varmı yazacaktim canım ben ilk aşılamasa hiç birşey hissetmedim yani iğne ucu varmış kadar.bile ağrım olmadı nitek8mde tutmadida doktor olabilir dedi senin doktorun ilki için ne dedi

Ağrın varmı yazacaktim canım ben ilk aşılamasa hiç birşey hissetmedim yani iğne ucu varmış kadar.bile ağrım olmadı nitek8mde tutmadida doktor olabilir dedi senin doktorun ilki için ne dedi
İlkinde ben aşılamamın 12. günde regl oldum , doktor hersey olmus olabılır ,belkı döllenmemiş belki dollenmısse rahme tutunamamıs hersey olabılır bılemeyız dedi . Zaten aşılama şansı yuzde 20 lerde dedi. Ben aşılamayı mı geç yaptık acaba yumurta catladıktan sonra dıcem ama asılamadan biebıcuk gun once yumurtalar duruyordu21 mmüdi. Hıc bılmıyorum neden.

canım ben özelde olacam aşılamayı cunku bulundugum şehirde tek özelde yapılıyor ee oda para acaba direk tüp bebek çokmu pahalı olur
Ben kafama yatan bir tüp bebek merkezi bulsam ögrensem aşılamayla vakıt kaybetmek istemıyorum pek , inş gerekkalmaz ama . Hatta ıkıncı asılamamıbıle yapmıyıp tup yaptrmayu dusundumgittiğim ozel hastanede ama reglın ıkıncı gune gıtmek gerekmiş ,ben 4.gunu gıdebılmıstım gec kalmıstı ,bir de ohastanedeki tüp bebek dr hakkında fikrim yok oyuzden de bılemıyorum

Benim de agrım olmadı pek ,karın ve gogus şişkinliği vardı ama demekki regl belırtısıymıs .tutanlar agrı mı hıssedıyormus canım ?

Ooo gercektenmi://üzüldüm.kuzum ama nasip nasip
Malesef çok ta sancılı oldum, sabahtan bu saate kadar hastanedeydim bebek yok ustune birde boyle sanci. Eziyet degil de ne .. güzel haber verenler olsa keske de umudumuz bitmese

Keşke keşke bir olumlu ornek bile umıt olcak ,biri başlatsa ve hep devam etse
Insallah. Ben ara vericem bir iki ay. Sonra üçüncü aşılamaya başlarım.. gerçekten bu iki deneme bile yıprattı beni sanki 5 6 kez olmuusm gibi..

Canım kist yüzündeki tutmamış acaba doktor ne dedi ya da kist mi olmuş hiç catlamamismi
Yok canim bende endometriozis kisti var sol yumurtalıkta. Çikolata kisti gibi galiba ama tam aynısı değilmiş saniirm. Gebe kalmayı zorlaştırıyor. Malesef tedaviside yok ameliyatla alinsa da tekrar etme olasılığı çok yüksek böyle süründuruyo iste sancidan ağrıdan.

Oy anladım cnm inşallah geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…