Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar geçici pasiftim kural ihlali diye engellenmisim :) ben hala adet olmadım. Bugün kahverengi akintim geldi çok açık ve az. Bide geçici görme bozuklugu yaşadım cok korktum hamile olabilir miyim hormonlar yüzünden olabilir ki kalıcı olmaz inşallah ilerleyen zamanlarda flan var mı bilgi sahibi olanınız ya Allah korusun çok korktum yani böyle tam görememe siyah olmadi ama baktigim yerler silik silikti yazıları hile okuyamadım hepsi birbirine girdi baktigim yerler bir kaç dk sürdü geçti sonra baş ağrısı girdi şiddetli çok ağrıyor

Aşılama mı olmuştunuz ,kaçıncı gün ? Görmede bulanıklıgı hamılelık belirtisi dite duymustum

Aşılama mı olmuştunuz ,kaçıncı gün ? Görmede bulanıklıgı hamılelık belirtisi dite duymustum
Evet aşılama oldum 13.gün saniirm yok bulanıklık degil Bildiğin goremedim bakiyorum ama göremiyorum çok korktum

Kızlar cin takvimine bakan var mı , tutuyor mu acaba doğruluk payı nedir :) hamile kalmadan herşeye bakar oldum şimdiki yaşımızı cin yaşına çevirip bakiliyormus acaba doğru çıkar mi ki :)

Kızlar selam bi sorum var sizlere aşılama oldu bana tam 1 hafta önce haftaya çarşamba belli olacak yalnız bana crinone %8 jel verdi doktorum bana onu günde 1 kere kullan ne zaman olursa farketmez sonra da yarım saat yürü dedi o gece n vaktimiz olmadığı için gece 11 de yaptım sonra da hep böyle devam etti bi sakıncası varmı sizce

Bana da aynı jeli verdi ,aşılama gunu yapma ,sonrakı gun başla gece uyumadan kullan ,en ufak bir mıktar bile girse yeterli stres yapma dısarı cıkan vs oluraa desi .

Ne için ki jel

Hormon degerlerıne bakıp ıhtıyac varsa verıyor ,dr un bir bildiği vardır canım dert etme ama beslenme dikkat edebilirsin ,’progesteron içeren yiyecekler’ diye arat ,onları ye .
Tamm canim teşekkürler :)

Bana da aynı jeli verdi ,aşılama gunu yapma ,sonrakı gun başla gece uyumadan kullan ,en ufak bir mıktar bile girse yeterli stres yapma dısarı cıkan vs oluraa desi .
Bana da aşılama günü başla dedi başladım ama hiç dışarı çıkan olmadı

Kizlar yumurta kontr geliyorim adetin 7.gunu 11.5 mm dedi sanki gecen aya gore gec gelisiyo cuma yine kontrol var hayirlisi diyelim

Geç yada erken gelişmesi onemli mi ? Saglıklı ve istenılen boyutta catlaması onemlı dıye bılıyorum
Ins oyledir bazen buyumuyo diye vermiyorlar asilama yazilari okumustum bide devlette tedavi goruyorim bakalim umarim iyi olur .buay stress oldum ilkdefa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…