Aşık olmamanız gereken birine aşık oldunuz mu?

Evet onu kesin izlicem iyi ki hatirlattiniz. Benim de kalbim kirik hem de kilolu bir bagyanim hem giyim tavsiyesi alirim hem kafami dagitmis olurum Neyse konu sahibinin konusunu sey etmeyelim

Yaa çok tatlısınız, siz kitap yazın en iyisi mi, cumleler cok hoş
Diğer kısma gelince, her insanın hayatında bu tarz durumlar oluyor.. Olmayacak bırıne hayranlık.. Zaman herşeyin ilacı..

Bak bu da mantıklı, hani bi laf var düşün düşün .... işin diye. Hakikaten öyle. Beynimi kapatıp yan koltuğa oturtsam, boş boş televizyona baksam, beynimde sadece nothing else matters eşliğinda dans eden Nur Yerlitaş olsa

Teşekkür ederim, sahiden pandemi bitince geçecek di mi ya, bence de geçmeli. Keşke adamla da maske ve sosyal mesafe ile baş edebilsem.

Kesinlikle sartlar asik olma durumunu cok etkiliyor. Insanin gununu nasil gecirdigi. Pandemide bu ilgi alanlarini biraz daha farkli yonlendirmek lazim sanirim... Mesela ben su aralar saglikli yemek + egzersiz hedefi koydum onu takip ediyorum. Bir de mesleki anlamda beni gelistirecek bir online ders serisine basladim. Kurumun kariyer danismaniyla gorusmeler ayarladim. Hic kiyafetim yoktu kendime birkac parca kiyafet aldim dolabimi biraz yeniledim. Bu sekilde kendimi guclu hissettirecek seyler yapmaya calisiyorum. Daha guclu, tek basina da mutlu, guclu kadin ayaklari cekiyorum ayna karsisinda.

Mesela bu sarkiyi dinlemeyi birakin Beyonce'den all the single ladies olsun I'm a grown woman olsun, who run the world olsun guclu yalniz kadin sarkilari acin dinleyin :)

Gunluk tutun mesela o da bana cok farkindalik kazandiriyor. 32 yildir sevdigim erkeklerin tum kotu huylarinin babama benzedigini gunluk tutarken kesfettim Olaylarin nedenini nasilini anlamak ic goru sahibi olmak cidden yardimci oluyor.

adam evlı sanırım
valla öyle güzel anlatmışsınız ki yazarlığa başlayın, güzel bir aşk romanı yazın, 3 ayda bitirirsiniz, kitapta hayalinizdeki herseyi yaşayın, kitabın sonunda da adam ölsün
Yazdıklarınıza bakınca aklıma adamın evli olduğu geliyor sadece. Eğer öyleyse adamın eşini düşünün, empati yapın zaten kendinizi kötü hissedersiniz, vicdanlıysanız da geçer.
Adam evliyse tatlim hic edebiyat parcalama sonuc ayni kapiya çıkıyor
Adam evli degilde baska sebepse olmayacak duaya amin dersin dersin de sonra hayatı tersten gormen olasi
Adam evli değilmi
İlk sayfadan 5 üyenin aklına aynı şey gelince hem konuya ekleme yapmak hem de alıntılamak istedim. Adam evli değil. Ama tabi bunun sonuca bi etkisi yok. Yani bekar olması bi şey degistirmiyor malesef.

Yaaaaa nurella yasiyor ve hala program yapiyor olsaydi yemin ederim ki ask acilarimi cok daha hafif atlatirdim su aralar. bakin nur yerlitasa nurella diyorum o kadar hakimim programlarina.

Ayy valla okuyamadım ama bende bekarken böyle şeyler en fazla on gün sürüyordu sonra karnımdaki kelebekler ölüyordu sanırım

"Akıl ile kalp arasında kalınca bil ki akıl haklıdır" Buna kesinlikle katılıyorum. Genelde benimkiler kardeş kardeş takılırlardı ama uzun zaman sonra ilk defa biri kalk gidelim öbürü ........ oturalım diyor. İkisinin arasında kalmak istemiyorum, ciddi anlamda yoruldum.

Sizin için de evlendik deyince ne desem bilemedim , işler yolundadır umarım. O kadar kötü mü gidiyo gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…