Aşık olmamanız gereken birine aşık oldunuz mu?

İlk sayfadan 5 üyenin aklına aynı şey gelince hem konuya ekleme yapmak hem de alıntılamak istedim. Adam evli değil. Ama tabi bunun sonuca bi etkisi yok. Yani bekar olması bi şey degistirmiyor malesef.

yahu bekarsa alayina yuru nolcak 🤷🏻‍♀️
yasi buyuk kucuk farketmez, boyle guzel duygu hic edilir mi?

Evet onu kesin izlicem iyi ki hatirlattiniz. Benim de kalbim kirik hem de kilolu bir bagyanim hem giyim tavsiyesi alirim hem kafami dagitmis olurum :p Neyse konu sahibinin konusunu sey etmeyelim :KK70:
42 bedenim, izliyorum can sıkıntısından ama atışmalardan beynim yanıyor, sesi mute ediyorum sık sık :KK70:

Teşekkür ederim, sahiden pandemi bitince geçecek di mi ya, bence de geçmeli. :KK5: Keşke adamla da maske ve sosyal mesafe ile baş edebilsem. :stop:
Biter biter.. Hatta maskeyle cazip geliyor olabilir gözünüze :KK48: bazılarına çok yakıştı bu yeni aksesuar..
dezenfektan sıkmayı denediniz mi :bicak:

Merhaba sevgili KK sakinleri,

Neden ingilizce konu başlığı, bu ne şimdi diyeceksiniz, haklısınız ama şarkının sözleri böyle. :p Aşık olmamanız gereken birine aşık oldunuz mu diye soruyor şair, ben de soruyorum. Sorumun cevabına da uyuz oluyorum çünkü olmaz öyle şey diye aylardır verdiğim iç savaş neticesinde geldiğimiz noktada malesef oldum. :oops:

Neden olmaz kısmının altını hiç açmayacağım çünkü bu kısım için kafam gayet net ve berrak, olmaz. Ne içimde ne dışımda olmazı oldurmaya ilişkin soyut ya da somut hiçbir çabam yok, olmayacak da. Bu kendime olur mu ki acaba diye bahaneler üretmek amacıyla açılmış bi konu değil özetle. :KK12:

Peki neden konu açtın diyeceksiniz? Çünkü hiç böyle bi şey hissetmiyormuşum gibi iç dünyamda olanları yok saymaya çalıştım olmadı, alt tarafı hormonlar ve hayranlık geçer herhalde diye küçümsedim o da olmadı. Kabullenmeyip inkar mekanizması çalıştırdıkça daha da kötüye gidiyor her sey. O nedenle hem dedim ki bir toplulukla paylaşayım, böylece konuyu içimden atmış olayım, hem de biraz kafa dağıtma önerisi alayım.

Nasıl anlatayım, içimde kelebekler uçuşuyo, papatyalar yeşeriyo adamın bi gülüşüne. :KK36:Ama benim papatyaların kafasını koparasım, kelebekleri sapanla avlayasım var. :bicak:

Birlikte olduğumuz zamanlarda bazen hiçbir şey yok, her şey çok normal ama sonra bi an geliyo yer kayıyo ayağımın altından. Ama nasıl güzel kayıyo, düşüyomuşum gibi değil de uçuyomuşum gibi. Çevremde kim varsa onları da sürükleyesim geliyo peşimden gökyüzüne, herkes çok mutlu olsun istiyorum, herkese her şeye şebelek bi enerjiyle yaklaşıyorum o varken. Bu neyin kafası diye soracak yorum sahibeleri olacaktır, haklılar. Aşkın bende bir miktar kafa yaptığı doğrudur. :KK73:

Ama işte dedim ya aşık olmamam gereken birine aşığım. O nedenle yukarıda saydığım duygular bi yandan enerji getirirken bi yandan bütün enerjimi sömürüyorlar. Konuyu içimde tuttukça iki uçta savrulduğumu fark ettim, o nedenle dedim ki sizinle paylaşayım.

Şimdi normal bi zamanda bi başkası açsa bu konuyu ilginizi dağıtın, bu güzel enerjiyi size fayda saglayacak alanlara yönlendirin, hayatınızın diğer yönlerine/hayatınızdaki diğer insanlara ağırlık verin, yeni duygular canlandıracak işler ve insanlarla vaktinizi daha verimli doldurun vs. derdim ben.

Ama pandemi sağolsun sosyal ilişkiler ve aktiviteler askıda, uzun süreli buluşmalar, gönlünce gezip eğlenmeler, aktivitelere katılıp yeni bi şeyler ögrenmeler/yeni insanlar tanımalar, dolu dolu enerji attığım egzersizler başka baharlara kaldı. İş hayatı bile donuklastı, çözmesi zevkli, takip ederken hırslandığım, başarınca tatmin olduğum tüm işler de duruldu.

Belki biraz da bu durum ve boşluk hissi yüzünden böyle bilemiyorum ama bu aralar kalbimi doğru dürüst attıran, yaşıyorum ben ya dedirten bi bu adama karşı hissettiklerim kaldı sanki. Ama onları da hissetmek istemiyorum ben.

Finale gelirsek, çıkarın beni bu kuyudan sevgili kk sakinleri. İçimdeki kelebekleri zehirleyelim,:KK62: ya da yazık benim kelebeklerime zehirlemeyelim. Ama kandıralım onları, kafalarını karıştıralım, bu adamı unutsunlar başka şeyler için kanat çırpsınlar. :confused:Nasıl dagıtılır bu duygular fikirlerinizi bekliyorum.

Not : Tek tek yorum sahibelerinden alıntı yapsam kaybolacak aralarda diye konuya ekleme yapayım dedim. Sebebini söylemedim çünkü sebebin sonuca bir etkisi yok. Acaba diyebileceğimiz bir durum yok yani ortada. O nedenle olur mu olmaz mı diye bi soru yok, bana yardım ederken sizin de kafanızda olmasın, direk olumsuz seçenekten yolumuza devam edelim diye bahsetmiyorum hiç sebebinden, bahsetmeyeceğim de.

Sadece yeni sorulara mahal vermemek adına iki konuya açıklık getireyim birincisi tamamen görmezden gelip iletişimimi kesebileceğim biri değil. Yoksa şimdiye elli kere Türk usulü teknolijik tedavi yöntemi olarak fişi çekmiş, ayaklarımı totoma vura vura kaçmıştım. Kaç canını kurtar yavrum demeyin o yüzden.

İkinci olarak ilk akla gelen soru işaretini aradan çıkarayım, adam evli değil. Ama olmazlık seviyesi olarak kıyaslayabilirsiniz. Yani evli biriyle ne kadar olmazsa bu adamla da o kadar olmaz benim için.

Buradan sonrasında sebep aramayın sonuca bakalım nolur, kelebek zehirliyoduk en son
Korkuyorsunuz, mutlu olmaktan, kazanmaktan korkuyorsunuz?
Peki neden?

Kuzum benim aşık mı olmuşşş. Neden olmaz demiyorum cunku sen akli basinda bir kizsin, sen olmaz diyorsan olmaz demektir (yine de ifadeni alacağım :KK70: )

Ama illa da olmaz diyorsan bir sure sonra geciyor bu hisler. Koreliyor, alisiyorsun, baskalari ilgini cekiyor vs. Sen direndikce duygularin da yatisiyor. Sen takıntı yapacak biri degilsin

ne güzel işte kelebekler uçsun.
kendi kendine takıl kelebeklerler yorulana kadar. olmuyor mu öyle?
Aslında bi yere kadar oluyodu, hatta gayet güzel oluyordu. Güzel bi enerji var havada işte daha ne dedim, her his anlamlı ve yerinde gelecek diye bi şey yok, bu haliyle kendi içinde heveslenmek heyecanlanmak da güzel tadını çıkar dedim. :KK36:

Ama bi noktadan sonra işler rayından çıktı, ben öyle hissediyorum yani. Geçene kadar sakince beklemek adlı eylem planım pek başarılı gitmiyor. Böyle kendimce eğlenceli bi şekilde anlatıyorum ama aslında içimde tutmak, dışarıya yansıtamamak çok mutsuz ediyo beni. Sal kelebekleri gitsin diyebilmem de mümkün değil. (Böyle de garip bi gizem yaratıyomusum gibi oluyo ama gerçekten değil.) Kendimle bi mücadele halinde kaldım öylece. :110:

İlk sayfadan 5 üyenin aklına aynı şey gelince hem konuya ekleme yapmak hem de alıntılamak istedim. Adam evli değil. Ama tabi bunun sonuca bi etkisi yok. Yani bekar olması bi şey degistirmiyor malesef.
Evli olmamasna sevindim lakin yine hayati tersten gorebirsin. Ben ki kafama koydugunu yapan biri cok hos sonuclar çıkmıyor genelde bu kadar inat edince.

Sonuna varmasa da - 2 flort edeyim, evlenmelik degil eglenmelik sevgili olsun- da mi olamiyor?
Ben genelde aklinda duracagina midende dursun diyen birisi olarak kacamak fikrine sicak baktim sahsen, adam evli degilmis neticede.
Olmuyor :KK43: Olsa zaten illa uzun dönem ilişki olsun, mutlaka bir sonuca bağlansın düsüncesinde degilim asla. Benim yarın nolacağım belli değil ki ilişkinin sonu belli olsun. Ama bu adamla başı da olmaz, ortası da olmaz. Olmaz yani.

Öyle güzel yazmışsın ki gülümseyerek hepsini okudum.
Böyle uzaktan tadını çıkarabiliyorsan kal böyle, ama bir süre sonra çok can yakıyor emin ol. Ne denir bilemedim, birlikte çalışıyorsanız uzaklaşman da çok zor. Olabildiği kadar kısa konuş ki yanında çok kalamasın böyle böyle normalleştirirsin belki.
Allah yardımcın olsun

Olmuyor :KK43: Olsa zaten illa uzun dönem ilişki olsun, mutlaka bir sonuca bağlansın düsüncesinde degilim asla. Benim yarın nolacağım belli değil ki ilişkinin sonu belli olsun. Ama bu adamla başı da olmaz, ortası da olmaz. Olmaz yani.
Adam koronalı mı,son evrede mi,ondan mı olmaz o_O

Öyle güzel yazmışsın ki gülümseyerek hepsini okudum.
Böyle uzaktan tadını çıkarabiliyorsan kal böyle, ama bir süre sonra çok can yakıyor emin ol. Ne denir bilemedim, birlikte çalışıyorsanız uzaklaşman da çok zor. Olabildiği kadar kısa konuş ki yanında çok kalamasın böyle böyle normalleştirirsin belki.
Allah yardımcın olsun

Şu an tam olarak "ama bir süre sonra çok can yakıyor emin ol." aşamasındayım malesef. Mesafeyi açmayı deniyorum aslında ama işte hem iş izin vermiyor hem ben yeterince deneyemiyorum o aradaki çekimi kıramadığım için.

Evden çalıştığımız dönemde bu halde degildim ben, gözden ırak olan gönlüme de çok şaapamıyordu hakikaten :bicak:Sahi benim yüzümden tüm ülkeyi evlerine kapatmaya gerek yok ama tabi ama şöyle bana özel 14 gün karantina ilan etseler, adamı görmesem, sesini duymasam, yok olsa 14 günlüğüne daha iyi hisseder miydim acaba :KK64:

X