Artık ağlamak yok bebeğim (hoşgeldin gazel'im)

canım Gazeline Maşallah diyerek başlıyorum hikayelerimiz ve çektiklerimiz çok yakın ağlamaktan mahvoldum biliyosunuz sulu olduğumu yinede ağlatıyorsunuz.Canım Allah mutluluğunu bir ömür sürdürsün.Kokla miniğinide bizim için.Maşallah:nazar::nazar:

Hülyacım,hikayeni ağlayarak okudum inan, bebişinin aşılama olduğunu biliyordum ama durumun %1 lik olduğunu şimdi öğrendim, Allah'ın sevgili kuluymuşsun cnm, şimdi bi daha ağlarsan eğer sadece mutluluktan olsun, O sana Rabbimin en güzel hediyesi, ona çok iyi bak annesi :emir_bebek:

Gözlerim dolarak sonlarını da gözyaşlarımı silerek okudum. Allah mutluluğunuzu daim etsin. Güzel kızınızla hayırlı uzun mutlu sağlıklı ömürler nasib etsin ailenize. Gerçekten çok çok güzel bir bebek. Binlerce kez MAŞALLAH. Rabbim nazarlardan esirgesin. a.s.

ah bitanem benide ağlattın...
ama olsun bunlar sevinç göz yaşları...
gözünüz aydın canım...
rabbim analı babalı büyütsün...

Canım hikayen beni çok duygulandırdısenağlama.Ama sonunda çok şükür bebişine kavuşmuşsun.Maşallah çok tatlı prenses.Allah sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah:Saruboceq:

canımmm...........ağlattın benidee...hatırladım o günleri...umutsuzluğun umuda dönüşünüü....canım benim herşey gönlünce oldu kızına maşallah uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum benim içinde öp kokla o minik prensesii...

allah anali babali buyutsun nazarlaran saklasin cok tatli masallah
aglaya aglaya okudum hikayeni allahim bizede nasip etsin insallah en kisa zamanda

Civcivimm senağlama Allah nazarlardan saklasın maşallah kuzucuğuma :nazar: :nazar: rabbim hayırlı ömür versin dünya ve ahirette ayırmasın birbirinizden :Saruboceq:

41 kere maşallahh,,,allahım güzel gazelini sana baışlasın .kimsenin kucagını bos bırakmasın yarabbiim ,,ne kadar güsel bi sonla bitmiş bu hikayee..

canım maşallah bebişine Allah analı babalı sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah... benim oğluşum çapkın mı olur bilmem ama senin kızını görüp de çapkın olmamak mümkün mü onu da bilemiyorum:uhm::nazar::nazar::nazar:

41 kere MAŞALLAH,SUBANALLAH:nazar:

canım hikayeni okurken salya sümük hepsi birbirine karıştı benim..sana bu kelimeleri yazarken hala gözlerimden yaşlar süzülüp duruyorr..ama mutluluk gözyaşları bunlar inan..o kadar güzel o kadar içten anlatmışın ki yaşadıklarını etkilenmemek mümkün değill...
senağlamasenağlamasenağlama

RABBıM ıSTEYEN NASıP HERKESE NASıP ETSıN..YANINDADA BENı SEÇMESıNN ıNŞŞŞ :Saruboceq:

Hülya'cigim, gözlerim doldu gece gece. Ne kadar kiymetli bir bebek Gazel. Allah nazarlardan saklasin, cokta tatli. Hayirli bir evlat olsun, mutlulugunuz hic bozulmasin insallah...

canim ya allah sonunda muradini vermis anali babali saglikla büyüsün gazel in insallah....tekrar tebrikler.

sabah sabah dolu dolu ağlak gözlerle okudum hikayenizi ve çok duygulandım yıllarca beklenen mucizenin misafirliği bitipte kollarınızın arasına kavuşması kadar mutluluk veren bir şey yoktur bu dünyada...rabbim meleğine sağlıklı bir ömür versin canım analı babalı mutlu büyüsün GAZEL cik....

ALLAH'im nazarlardan saklasin. maasallah 41 kere. ALLAH anali babali buyutsun insALLAH. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. sizde bebeginizi saglikla buyutun

X