Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ikiz değil mi canım senin? bana dr.um özellikle tüp bebeklere normal doğum yaptırmıyorum diyor, oysaki o kadar normal doğum için uygumuş ki bebişlerin pozisyonu, hiç zorlanmazsaın diyor,

ıkız evet...ben epıduralden bahsedıyorum ondan bıle korkuyorum...dırekt bayıltsınlar benı....

eşiyle konuştuumm,
doğuma girmiş,
eşini almamışlarr,
doktora ulaşamamışlar,,
ay çok dua edelim,,
dırımım bugün gidelim biz yyaaa vazgeçtim benn..

:1shok:akannehir 40ı bulabilir ve de geçebilirsin kanımca,
ben senin haftalarında 4-5 kilo almıştımm

zaten biz ikizler direk sezeryan oluyoruz,
gözünü seviyim sezeryanınn:jeyyar:

marry ben de senin gibiyim, sanırım bu haftalarda başlıycam kilo almaya, kurt gibi açım sürekli, hani diyordum ya hiç bişey yiyemiyorum diye, artık herşey yiyebiliorum :))

canım asıl sonralarda kilo alıyorsun ve bu hiçbişey yemeden bile alınan bir kilo oluyor maalesef,
ben asla kötü konuşmak moral vermek istemem,sonuçta hepsi de verilir ama gerçekten o kiloyu bulabilir benceee,,
şimdi hafifsin de yürüyebiliyorsun,
bir zaman sonra artık yürüyemez,adım atamaz olucaksın,ağırlaşıyor yani insan,zorr..
ıkız evet...ben epıduralden bahsedıyorum ondan bıle korkuyorum...dırekt bayıltsınlar benı....
tercih meselesii,ama o ilk doğum hallerini görmek ve seslerini duymak çok güzellopuyorumnanaktan

bu arada ben bahceciye gıdıyorum..alman da dogurmayı dusunuyorum...ıyımısır sızce..Tabii Allah nasıp ederse inşallah....

bu arada benım tıckerım neden degısmedı ...22 hafta 1 gun olması gerekıyodu...dun yaptıgım saate goremı degısıcek acaba...

marry ben de senin gibiyim, sanırım bu haftalarda başlıycam kilo almaya, kurt gibi açım sürekli, hani diyordum ya hiç bişey yiyemiyorum diye, artık herşey yiyebiliorum :))

canım benim bulantım kusmam hiç yoktu,
zaten kilolu hamile kaldım ama,
ayda 1 kilo aldım7.ay da dahill,
sonra birden çifter çifter hhoooopp coştum,
yemem hep aynı yemeydi,hiç artma eksilme yoktu iştahımda,öyle aman aman aşermedim falan..
yine de son 1 ayda 5-6 kilo aldım sanırım,
bir de 37.haftaya kadar beklediğim için,her hafta 1-1.5 kilo alıyordum,
son zamanlarda böyle hızla alınıyor,
tbai yine de bünye işi,benden fazla da alan oluuuurr,benden az alan da..

bu arada ben bahceciye gıdıyorum..alman da dogurmayı dusunuyorum...ıyımısır sızce..Tabii Allah nasıp ederse inşallah....

e tabi alman bu,iyi olur,
ama ben doktorum dedim başka bişey demedim,
o nerde olsa ben de ordea olurdum,
yani hastaneden önce güvendiğin bir doktor şart..

bak biz wavymle aynı doktordaydık,
doktorumuz şimdi İspanyaya kongreye gitti,kız doğumda başka bi doktorla,
ne kadar olsa kendi doktorun gibi olmaz,
canım benim yaa bir an bile aklımdan çıkmıyor,Allah yardımcısı olsun,şuan içerdeeeesenağlama

ALLAH c.c. yardım eylesin inşaALLAH
Vardır bunda da bir hayır sıkıntısız bi dogum olur inş ....

benım doktorum ıyı ..sızın doktorunuz nerde ıdı ? bahcecıde bora cengız ...acaıp rahatlatıyo ınsanı...alman hastanesı bahcecı klınıgı aynı oldugu ıcın bende almanda dogurayım kı dedım..adamın alıstıgı ekıp olsun..o heryerde olur sen nasıl ıstersen dıyor...sız ne kadar verdıgınız doguma ?

kızlaaaarrr wavymin eşi aradıııı,
Yaren ile Ceren artık aramızdaaaaaaa alkisalkisalkis
Allah hayırlı upuzun ömürler versiiinnn,annesini babasını tebrik ediyorum..

kilolarını falan hiç söylememişler,sadece haber verdi eşi çok heyecanlıydı,ben de delü gibi ağlıyom yaaawww, o anlar aklıma geldiiiimafoldumben

Cok sevinddim
ALLAH uzun ömürler versin inşaALLAH...
Anneli babalı büyütsün isimleriyle yaşasınlar inş a.s.

kilolarını falan hiç söylememişler,sadece haber verdi eşi çok heyecanlıydı,ben de delü gibi ağlıyom yaaawww, o anlar aklıma geldiiiimafoldumben

mafoldumben mafoldumben
Benide aglattın ne kadar güzel bir duygu :sinifsinif:

dırımım nerdesiiiinn,ben dayanamıycam,annemle konuştum öğleden sonra 2 gibi gidiyorum karşıya,huuuu
arıyorum bakmıyorsun telineeee...

mafoldumben mafoldumben
Benide aglattın ne kadar güzel bir duygu :sinifsinif:

çok heyecanlıı,çok kıymetlii,tarif edilemez bir duygu Medineciimm,
darısı başınıza inşallahh,,
bir de her anımızı wavymle beraber paylaştıııkk,saatlerce konuştukk,o da bana çok destek oldu,ben de onun yanında olmaya çalıştıımmopuyorumnanaktan,
bu yğzden sanırım kendim doğurmuş kadar heyecanlandım,duygulandım yinemafoldumben

Arkadaşlar,11 . gün beta-hcg kan sonucum 230 çıktı

Allah a şükürler olsun...:Saruboceq: :Saruboceq:

Dr ikisi de tutmuş olabilir dedi...

yaren ve ceren hoşgeldilerrrrrrrrrrrrrr çok şükür rabbimeeeeeeeeee

liyadora tebrik ederim cnmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…