Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Kızlar bana müsade.Çok takıldım bugün sırtım ve karnım ağrımaya başladı.Hepinize hayırlı geceler iyi uykular a.s.

Tv de yemek reklamı görüyorum o bile midemi bulandırıyo aksam yemegini hazmedemiyorum işte inşaALLAH gecer senin gibi ne bilim benimde imtihanım bu RAbbim zorlaştırmasın..

kızlar ben penguen gıbı yuruyorum aranız da boyle yuruyen varmı ?? bacaklarımı bırlestırınce canım acıyor..herkes dalga gecıyo benımle agır vasta dıye...hahahha

ben de canım ben deeee :KK43:(
ama acayip ağrılarım oluyo bacaklarımda ve sağ bikini bölgemde özellikle..ben süt içemiyorum doktor ona bağladı ve geceleri yatarken calsium sandoz almamı önerdi..1 hafta olacak henüz bir faydasını görmedim umarım geçer yakın zamanda..

kendımı de bıraz kırık hıssedıyorum ben...bırde ınanılmaz terlıyorum ozellıkle yemek yerken gece uykuda falan...bır cozumu var mı bıldıgınız...doktoruda aramak ıstemedım hıc....nane lımon kaynatıp ıcıyorum....baska ne yapsam acaba , bogazlarım dolmus...

bol limonlu ıhlamur iç canım nane limon yerine bence..kırıklığına iyi gelebilir..mutlaka sağlıklı hamilelik için kullandığın ilaçlar vardır terlemeler ondan olabilir belki sonuçta HER İLACIN Bİ YAN ETKİSİ VAR..

kızlar ya korkutmayın beni.gerçi 2 tane transfer edildi bana.ilk kızlara hamileyken değerim bin küsürdü o zamanda ikizdi yani benim hormonlar anormal galiba kızlar.MARY sana özelden mesaj attım bakarmısın.

canım korkma hiç ben tüp, mikro ya da aşılamayla hamile kalmadım..yumurta geliştirici bi iğne oldum sonra da çatlatma iğnesi ve doktorum birlikte olmamız için gün-saat verdi..ardından da gebelik testi yapmam için tarih verdi..benim o tarihte kan değerim 632,20ydi ve ikiz bekliyorum kısmetse..her bünye farklı bence ki 2 transferden nasıl üçüdödüz olur bilemiyorum..bu konuda inan hiç bilgim yok ama mantıken olamaması gerek dimi ama :)) ne gelirse Allah'tan, sakın sıkma canını..

maşallah, hayırlısı olsun inş.
yaa şu çift çizgiyi hiç göremedim, 5 yıldır heradet gecikmemde yapıp hüsrana uğradım, traansferimden sonraki 12. günde de hafif kanamam olunca dr.u arayıp tutmadı işteğğğğğ diye ağlamıştım ve dr. kan tahliliyle vermişti bana müjdeyi, şimdi gidip alsam şuçubuklardan yapsam da çift çizgiyi görmüş mü olsam -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ayy ben de görmedim hiç yahu, gel kevserim gidip alalım birer test görelim şu çizgileri :)))))))))

kıslar wavy hastaneye yatmış biraz kanaması olmuş ve bir parmak açılmış

dualarım onunla ...........inş.p.tesiyi bekler doktoru doğurtur

inşallah hastanede müdahale edebilirler ve durdururlar kanamayı ve açılmayı da doktoru yetişir doğumuna..dualarımız onunla..Allah yardımcısı olsun..

aaaaaaa ne zaman buluştunuzz?banada haber verin kızlar gelirim bnde.hatta bnmkileri de getiririm.tşkler herkese arkadaşlar daha erken gelemiyorum ki zilloşlarım anca uyudular vallakaydirigubbakcemile2

inşallah canım, inşallah denk gelir de bir daha ki sefere sen de prenseslerinle katılırsın bize..

üç kişiyizzaten, hepimizin müsait olduğu bi zamanı yakalayamıyorduk bir trlü, birimiz edt den yatıyordu, brn de tansiyondan, hadi yarın buluşsak mı dedik buluştuk valla, şimdi sırada doğumlare var; çekirgeler arife günü doğum yapacak pembe mavi de oraya gideriz sanırım.. sonra yılbaşında inşallah ben :) sonra da burçinn..alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ayy inşallah canım yaa ağzından bal damlıyo..biz bursalılar özel günlerde doğurcaz çocuklarımızı :)) arefe,yılbaşı,sevgililer günü inşallaaaaahhhhhhhhhhhh :)))))))) tosuncuk olcaklar Allah'ın izniyle.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

burçinimm gelmiş, ii insan lafının üstüne gelirmiş.. hoşgeldin canımopuyorumnanaktan

tatlım şimdi gördüm ama gitmişin haliyle..çok kaynatmışınız geçmişteydim :KK43:
ben de kocaman öptüüüümmm...kızım da oğluşum da öpüyo prenseslerini :)))))))))))))))) opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kızlarr wavyy şuan itibariyle doğuma giriyor,
dualarınızı eksik etmeyinnn

kızlarr wavyy şuan itibariyle doğuma giriyor,
dualarınızı eksik etmeyinnn

ayy,uyanır uyanmaz geldim wavyi merak ettim, aramadan bi buraya bakiim dedim, Rabbim yardımcısı olsun inşallah, hayırlı doğumlar olsun.. herşey yolunda tıkırında gitsin inş. aminn maryy dr.una ulaşabildilermi? morali nasıl wavy nin?

ınş wavy cım hayırlı dogum olssssssss saglıkla gelsınler ınşşşşşşşşşşşşşş..............

Cerenle Yarenimizin annesi doğuma giriyor kütfen dua edelim kızlar..Çok heyecanlıyım yavrum benim..Bütün gece hep dua ettim ona.....Az kaldı inş.Rabbim Wavy imize yardım etsin....

Son düzenleme:
henüz anestezi işlemleri ile ilgili doktoruyla görüşüyor,
hastanemiz ve doktorumuz aynıydı,bana ilk önce söyledikleri gibi ona da spinal-epidural anestezi beraber yapıcaklarmış,
ben o zaman aaaa hayııır sadece spinal demişti doktorum demiştim,nitekim doktor düzeltmişti bunu,
şimdi kızcağıza da aynı şeyi söylüyorlarmış,ama işi düzelticek doktor yok maaleseff,
şimdi yine konuştuk,bu gibi aksilikler sıkıntı oluyor,,

gelişmelerden haberdar ederim kızlar..

henüz anestezi işlemleri ile ilgili doktoruyla görüşüyor,
hastanemiz ve doktorumuz aynıydı,bana ilk önce söyledikleri gibi ona da spinal-epidural anestezi beraber yapıcaklarmış,
ben o zaman aaaa hayııır sadece spinal demişti doktorum demiştim,nitekim doktor düzeltmişti bunu,
şimdi kızcağıza da aynı şeyi söylüyorlarmış,ama işi düzelticek doktor yok maaleseff,
şimdi yine konuştuk,bu gibi aksilikler sıkıntı oluyor,,

gelişmelerden haberdar ederim kızlar..

hay Allah, pekihastane demi ulaşamıyor dr.unu aratıp sordursa ya?

Kaswa merhaba cnm.85 ile hamile kaldım demişsin.Bende 87 ile kaldım.3 hafta içinde 77'e indim şimdi 83'üm.Bu su toplanması şişlikler felan kilodan mı oluyor,önüne geçilemiyor mu başlamadan bişiler yapsak,ne bileyim egzersiz felan fisfisfis

kızlar hıc korkmayın rekor bende..62 kılo ıle hamıle kaldım..suan 85 kıloyum ve daha bayagı var..doktor dıyetısyene gonderdı...gebelık sekerı cıktı..sımdı ınsulın ıgnesı oluyorum....ben korkmuyorum aldıgım gıbı verırım..bazen bı kalkıyorum suratım sıs bazen bı bakıyorum ınmıs....kemıklerım kıloyu tasıyamadı bıde sıyatık oldum..1 ayda akapunktur tedavısı oldum..bu arada boyum 1.78 ....85 de rahat tasır sanılır ama o kadar uzunum vucud kılolu olmaya alısmadıgı ıcın bır suru sey cıktı bende..suan da penguen gıbı yuruyorum...bayagı zorlanıyorum....kılo bısey degılde hergun ıgne yapmak zor...bebeıslerım ıcın hereseye deger ama....

ay cok heyecanlı ya..umarım sorunsuz bır dogum olur...bende cok korkuyorum dogurmaktan ya...bana bısey oldu korku geldı...dırekt sezeryan mı olsam acaba..

kızlar hıc korkmayın rekor bende..62 kılo ıle hamıle kaldım..suan 85 kıloyum ve daha bayagı var..doktor dıyetısyene gonderdı...gebelık sekerı cıktı..sımdı ınsulın ıgnesı oluyorum....ben korkmuyorum aldıgım gıbı verırım..bazen bı kalkıyorum suratım sıs bazen bı bakıyorum ınmıs....kemıklerım kıloyu tasıyamadı bıde sıyatık oldum..1 ayda akapunktur tedavısı oldum..bu arada boyum 1.78 ....85 de rahat tasır sanılır ama o kadar uzunum vucud kılolu olmaya alısmadıgı ıcın bır suru sey cıktı bende..suan da penguen gıbı yuruyorum...bayagı zorlanıyorum....kılo bısey degılde hergun ıgne yapmak zor...bebeıslerım ıcın hereseye deger ama....
:1shok:akannehir 40ı bulabilir ve de geçebilirsin kanımca:nazar:,
ben senin haftalarında 4-5 kilo almıştımm
ay cok heyecanlı ya..umarım sorunsuz bır dogum olur...bende cok korkuyorum dogurmaktan ya...bana bısey oldu korku geldı...dırekt sezeryan mı olsam acaba..
zaten biz ikizler direk sezeryan oluyoruz,
gözünü seviyim sezeryanınn:jeyyar:

ikiz değil mi canım senin? bana dr.um özellikle tüp bebeklere normal doğum yaptırmıyorum diyor, oysaki o kadar normal doğum için uygumuş ki bebişlerin pozisyonu, hiç zorlanmazsaın diyor,

oylemı dersın dıyetısyene gıttgımden berı kılo almadım ama...85 ıle hamılelıgı bıtırıcekmsıım..nasıl olucak bılmıyorum..yuruyus yap dedı hergun 5000 adım atıyorum..ama 1 haftadır hava kotuydu ben hastalandım bısey yapmadım pazartesı gunu gıdıcem adam bısey dıcek dıye odum kopuyor..

X