Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

desenize kimse durumunda memnun değil (durumdan kasıt gelin-kaynana durumu ) kime dokunsan bin ah işitiyosun canlarım benim meleklerimiz gelince unutucaz hepsini işallahhh7

şimdi biz aynı binadayız ya kaynanam bizden çıkmaz makarna yapmamı bile beğenmiyo zaten çocuk bakmamı hiç beğenmez biz artık kuma gibi o çocuklara bişi yapar ben bişi yaparım sonra kafayı yer bakırköye yerleşirim :))))

ahhh ahhh dırımcım 35 haftayı bi görsem tülay dogum yapmıs ciger geliştirici igne bile olmus yavruları gene kuveze almıslar cok korkuyorum bende yaaa

cnm bu iş kısmet meselesi inan ben de 33 haftada doğurdum ama benimkiler hiç girmedi hatta ömer bebek odasında beni bekledi gün geleyim diye genelde anneler bekliyordu ama benim kuzular beni bekledi..............ve ben 2 doz iğne oldu cnm 2310 2440 gr doğdular üstelik

:asigim:
yaaa saç baş karışmş üstelik makyajj bertaraff olmuşşşş ama sizlere bir yorun bayram aksamı fotosu koyayım dedim aile resmi kuzenimde yollarsa koyacamm

al bendende o kadar gözlerimde kalem vardı ovalamışım bide esneyince su aktı artık gözlerimin halini hayal edebilirsin zombi gibi zuhahaha-tatlicadiarzu-

o zaman sen lohusa depresyonuna girer ve sütün kesilir dırımda demişti dersin cnm

saçmalama ve baştan tavrını koyy iki bebek bakmak inana bana kolay değil ne bedenen nede ruhen kaldırılması güç bi durum...........

kocanla konuşşş cnm benim sütüm neden gitti sanırıyorsunuz siz kocamın ailesi yüzünden............bak abisine resti çektim görmedim bile yüzünü onların kii herbayram beraber gezerdik onlarda araba var diyeeeeeeeee

benimkilerin kiloları iyi en son kızım 2400 oglum 2050 cıktı bide iki doz igne olduk zaten dr dedi 34.cü haftadan sonra rahat rahat alırız dedi tabi kısmet işi ama endişelenmiyorum da degili ştee yaaa sendroma girdim haaa

bişeye girme hayırlısını dile cnmmmm inan bana hayırlı olan gelip bulacak seni kötüyü düşünüp kötülükleri çağırmaa

ALLAH c.c. yardımcın olsun Canan...
ınana yapacak bişi yok sadece dua et...ALLAH gönlüne göre versin inşaALLAH...
En iyiiyle bile tatsızlıklar oluyor. ALLAH bu dünyada herkese bir sınav vermiş RAbbim kolaylaştırsın ve abret pes etme...

ben kaçarım kızlarrr dişim iyice ağrıyooo bide bydır giymediğim topuklu ayakkabı ayağımı ağrıtmışşş pc açıkkkkkkkkkkkkkk takipteyimm

ben depresyona girsem bile şımarıklık yapıyo derler sütümünkesilmesinide bulgur çorbası içmemesine bağlarlar biz kaç doğum yaptık depresyona felan girmedik derler aman dirim ya bu evlilik çok zor iş çokk kocamla konuşsam ne olacak herşey göz önünde oluyo o dur demezse benim söylenmeme gerek yok bence

allah hepimizin yardımcısı olsun canım ya evlilik zor işmiş bunu anladım birşeyi yapmak istiyosan en basidi bi yere gitmek içinmi bile herşeyi ayarlaman lazım hem kendi arafını hem o tarafı dengede tutacaksın zor stres bugün bayram eşim beni hiç bi yere götürmedi sadece babanneme neden bayram ziyaretlerini sevmiyo bende oturuyorum evde herkeste bana küsüyo

sabrediyorum iyi yaşadıklarımla kötü yaşadıklarımı hep terazide değerlendiriyorum iyiler daha ağır bastığı için burdayım bu evdeyim kötüler ağır basmaya başalarsa o zaman durum farklı olur tabi allah o günleri göstermesin

kızlar yaklaşık 2 saattir pc başındayım koltukta oturmaktan belim mafoldu izninizle uzanmak istiyorum yarın görüşürüz

kızlar slm, muhabbet baya koyuymuşya hepsini okudum geçmişin, okuyom okuyom bitmiyo nan meğer hala devam ediyomuş :)

evet canlar kaynanalar böyle, ama benimki hariç, bakın anlatayım da siz de oğlan annesi olarak sevilen kaynana olun.. biz eşimin ailesiyle zaten aile dostlarıydık, 1995 yılından itibaren tanışıyorduk, gel zaman git zaman üniversite çağında biz işi pişirdik eşimle, tabi ailelerin haberi olmadı sır gibi sakladık ki ii ki öyle yapmışız... mezun olup askere gitme zamanında bana da dünürler çıkmaya başlayınca aynı zamanda ailelerimizle paylaştık, benim babam havalara uçtu, onun ailesi meğer bizi yakalamış ama ses çıkarmamışlar çünkü onlar da sevinmiş :) neyse uzatmıyım çok maceramız var kırdığımız potlar inş. bir gün uzun uzun konuşuruz... neyse uzatmıyım, kayınvalidem konusunda çok şanslıyım, çünkü 2 kızı var ve onların yaşadığı probleri dinleyip aman ben yapmıyım gelinime diyor ve yapmıyor da sağolsun, ufak tefek pürüzlerimiz oluyor tabi ama biz annekız gibi hallediyoruz, bazen kızları söz konusu olunca bi tuhaflaşıyor ama idare ediyoruz, zaten ben bugüne kadar 5 yıldır hep çalıştım, pek haşır neşir olamadık, şurda 2-3 aydır evdeyim de daha sık görüşürüyoruz, seyrek görüşürdük ama haftada en az 2 kez giderdim ve her akrabalarının düğününe bayramına mevlidine bebesine giderdim, çünkü çok seviyor gelinini teşhir etmeyi beni çok üzmediği için de seve seve onu mutlu ediyordum, taabi bazen çok sıkılıyordum... bedavaya gitmeye gelince evet ben de bedavaya gittim ama evimizi aldılar kira ödemedim hiç yani, zaten onlarına aldığı altınları da geçen ay giren hırsız alçağı çaldı, 2 kuruşluk altınım vardı onlar da gitti :)
ayyy ne çok uzattım dimi?

Üzülme canım bebeklerin için...
Ben yemek yiyemiyorum eşim bebekler için dio
Sende aynen öyle ol :) GErçi uzaktan söylemesi kolay ama gercekten destek olmak için dua ediçem sana inş.

cananımm geldimmm çocukları doyuracağımaz sonra.. dedim bakayım.ne muhabbet dönmüşş.. canım bugün telaşımdan kk dan kimseyi arayamadımm..ama en kısa zamanda arayacağımm canımm..hadi sende yat yorulma..c.abiye selam canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…