Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

oooo sohbet iyi wavyy cnm yaa nereyeee

kasw CNM 18 yaşında evlenirsen öle kaynana ile oturursun biz kiraya gidecektik annem kiracılık çok zor kızım kaynananın evi büyük git onla otur para biriktir ev ald dedi....bende öle ettim ..............

evet öyle oluyo sen kibarlık alçak gönüllülük yaptıkça karşıdaki fırsatçılık yapıyo ne kadar az versem o kadar iyi gibi görüyo zoruma gidende bu bize takılanları sanki ele takılıyo yada sokağa atılıyo gibi görüyolar o zoruma gidiyo bana 10 bilezikte taksan 1 bilezikte taksan o sadece bana değilki oğlunada takıyosun oğlun zorda kalmasın diye yardım yapıyosun ben o bilezikleri babamın evine götürmüyorum ya oğlunun evine geliyo o bileizkler yeri gelir dara düşersin seninde bi yarana merhem olur o altınlar

ama şuna çok pişmanım nişanlılık döneminde saf saf hiç bişiistemedim gurur yaptım eşim harçlık verirdi onu bile almazdım ben çalışıyorum param var diye bi yere yemeğe gittikmi bende ödemek isterdim serde yiğitlik var ya düğün günü yemeğe gittik eve geldik kapıda bizi bekliyolar sağdıcım dediki bahşişini almadan sakın arabadan inme dedi inmedim bende sokak ortasında araba duruyo kapının önünde bağırdı gelin inmiyo diye kaynanam oralı olmadı daha bizde verecek bişey kalmadı felan dedi bunu diyen kadının 4 katlı apartmanı var bu konuda artı parantez açıyorum öyle bozuldumki eşimde anladı kendi cebinden50 milyon çıkarttı verdi bana tatsızlık olmasın diye ben sanki orda paranın derdindeyim adettir işte neyse o olay oldu bitti 1 sene sonra köydeki evlerine gittim wavy dinle bak 12 saat yol gittim yine burdan giderken dediler bana köydeki eve gidince bahşişini al diye tabi bana bunu diyenler el değil eşimin akrabaları sağdıcım amcasının kızı köye gidince bahşişini al diyende kaynanamın eltisi hani beni başkası dolduruşa getirse neyse bizde adet böyledir diye beni uyarıyolar neyse ankaradan tlf açtık işte ankaradayız geliyoruz diye dedim bak böyle böyle dediler bahşişimi hazırla ama ben olayın gırgırındayım kaynanamda ne bahşişi sana söyleyen yalan söylemiş öyle adet yok felan dedi ay dedim ne olacak 5 milyon ver bari bak gelmem haa dedim ama şakasına yani ne dese beğenirsiniz gelmezsen gelme dedi ciddimisin dedim heee dedi ama nasıl bozulduğumu anlatamam eşime de dedim senle kavga etmeyeceğimizi bilsem hemen geri dönelim diycem dedim hiç kendimi bu kadar değersiz hissetmemiştim dedim ne olacak ya 5 milyon insan derki gelinim sen canını sıkma 5 değil 10 veririm ben sana yok ya yani biz boş konuşuyoruz değerli değiliz ne yaparsak yapalım kıymeti değeri yok onu bilir onu söylerim ama hepinizin bi konuda benden şanslı olduğuna eminim eviniz ayrıdır biz kaynanam eltimle aynı binada otururyoruz yani biraz kızsam 10 gün 1 ay gitmesem diye bişey yok hergün 4-5 kez görüyosun offf offff bak nasıl dertlendim ağlayacak bi omuz banaaaaaaaaaaa:kızgın:

Ay kimi dinlesen herkesin ki başka başka,elde türlü türlüsü var...Psikolg arkadaşım bana derki hep, sen kayınvalidesin o gelin...Özet bu..8 yıllık evliyim hala eşimin ailesiyle bir araya geldiğimde kendimi çok yalnız hissederim.Asla önem vermiyor el insana..Ne yapalım bizde ailemizin en değerlisiyiz.Sürekli onlarla karşılaşıyor olman da sıkıcı bir durum...Dilerim tez vakitte onlara uzak bir yerde oturursunuz inş. inş...

sorma wavy cim ya işte öyle pek anlatmıyorum ben bunları annemede dahi soranlara iyi dğeip geçiştiriyorum anlatınca aklıma geliyo aklıma gelincede nefretim geliyo sadece şunu düşünüyorum kızım sen delimisinde evlendin bekardın güzeldin çalışıyodun deli dolu hayatın vardı ne diye kendini hapsettin diyorum kıskançbi koca bi aile binası eşimi seviyorum mutluyum ama arasırada olsa pişmanda olmuyo değilim belki pişmanlıklar sorumlulukları kaldıramadığım zayıf zamanlarımdır neyse bu bayram günü hep dertli gittik biraz neşeli konuşalım diycem ama sanırım herkes uykuya kaçıyooo

:1hug:

canım benim birazda ham,leliğin verdiği hassaslık var üzerimizde. normalde tınlamıcağımız şeyler ağır geliyor bize.. takmamaya çalışmak lazım. biz seçtik evglendik ve bıcırıklarımız gelecek allahın izni ile. o yüzden hayatımızın tadını çıkarmak elimizde.kocişinde seni kıskanıyorsa dşmekkşi güzel hatunsun napsın adam ŞenizŞeniz

oooo sohbet iyi wavyy cnm yaa nereyeee

kasw CNM 18 yaşında evlenirsen öle kaynana ile oturursun biz kiraya gidecektik annem kiracılık çok zor kızım kaynananın evi büyük git onla otur para biriktir ev ald dedi....bende öle ettim ..............

yavrus yoruldum azcuk. bide keyfim pek yok midem sağolsun bi rahat vermiyor bana. datlu bile yiyemedim doyasıya yaa:gitme::gitme: bu arada 1 kilo vermişim:gitme::gitme:

ayyy canancığım demek aynı apartman o çok kötü yaa

ben 3 sene oturdum son sene sinir kirizleri geçirip bakırköye gidiyordum zanax ve lustural alıyordum zanax günde 1 di....düşün yemek yemiyor kusuyor ağlama nöbetleri geçiriyordum
eşimle ben iyi para kazanıyorduk ama annesi ile oturma rahatlığı yani maddi anlamda eşime iyi geliyordu her.h.sonu kahvaştı dahil dışarlarda iyor her hafta sonu kıyafet alıyordum.......en son sıkıntıya girdiğimde bilezik işine girdim geç kaldım tabiii......ama ah ettim köhne olsun 2 oda olsun ev alacam çıkacam bu evden kiraya gitmeyecem dedim sonra bu çatı katını kocamı itmem kakmamla aldık kocam borçdan çok korkar ev krediye uygunda değildi....ben taşınıyorum kaynanam bir kab yemek pişirp vermedi bize ben nezle oldum evimde kolinin üzerinde yattım usta bekledim annem temizlik yaptı ...annemele kaynanamın yanına giidiyoruz kadın ne yemek ne su vermiyor bide oda yerleşme telaşına düşmüş demiyor şunları hayırlısı ile yolcu edem......annem bide o yorgunlukla onun buzdalabını sildii....ölmüştüm kahrımdan ......evimizin çoğu şeyini benim çevrem hediye yaptı bana.....kaynamada şimdi oğlum ev sahibi oldu çabuk zamanda diyor dedimmm ben olmasam oğlun çöp sahibi bile olmazdı ...ama eşim hep der ben ev değil kafes bile alamazdım birsen olmasa .....
ahhhhhhhhhh canan neler nelerr ama tittirrr et bugün öle soğuk soğuk öptüm eliniii o kadar hiç sohbet etmedim...umrumda değilll.....eşim annneme diyor birsen annemi sitemiyor diye hiççç aaa olurmu öle demiyorum.........................dememmmmmmmmm kirada evler var bakırköyün en iyi muhitinde evi
bize gelip bu ev basık,bu evin tavanı alçak acele etmeseydinizde daha iyi ev alsaydınız diyor.....ben çokkk mutluyum bu evde dedim pirizini bile ben gittim aldım dedim.........ilk göz ağrım burası benim diyorum sesi çıkmıyorrr...........haspam evimi beğenmiyor ....

canım tebrik ediyorum seni eşler hep aynı borçtan deli gibi korkuyolar bende 2.5 sene boyunca eşimi bi ev almaya ikna edemedim ben babamı bırakıp başka yere taşınmam dedi en sonu dedim tamam taşınmayalım ama evimiz olsun bebeğimiz olunca ordan gelecek kira benim maaşım olur dedim canım ikimizde çalışıyoduk özellikle kışın evimize iyi para giriyordu eşimin okulda 2 kursu vardı özel öğrencisi vardı birazda birikmiş vardı kredi desteğiyle alabilirdik ama yok ikna edemedim ev alamadık ama senin gibi azimli kadınlarada hayranım seni canı gönülden tebrik ediyorum hayatım eviniz nasıl olursa olsun senin ya o yeter bacağını gererek otur donunla gez evde afedersin rahat rahat osur biraz abarttımmı ne allah güzeeeeeellllll güzelllllllllllll oturmayı nasip eyleisn ağzınızın tadi hiç bozulmasın bacımm:1hug:

canan benim uykum yokk dişim sızlıyorrr bayram resmi koyacam yaww

bendede uyku yok kuzum ya iyice dertlendim yani rakı havamdayımm bide müslüm yada ferdi hehehhe

ay diş dedin ya sendeki durumun aynısı bendede mevcut ama ağrısızı dolgulu bi azı dişim var 2 yanıda kırılmış ama allahtan ağrısız senbi hymarry vasıtasıyla mustafa beye müracat et :teytey:

yavrus yoruldum azcuk. bide keyfim pek yok midem sağolsun bi rahat vermiyor bana. datlu bile yiyemedim doyasıya yaa:gitme::gitme: bu arada 1 kilo vermişim:gitme::gitme:

ayyy kıyamam sana yattığın yerden yaz yaww ben hep yattığım yerden yazardım ben düz yatamazdım sağ yada solu dönük yatardımmm döndüğüm tarafa sehba koyardım ordan yazardım bizle takılll mide bulantını unut ne çabuk kilo verdinnnn bakkk resme ben hala dana gibiyim valla iyiki çokk kilo almadım ne çeşit olurdum bilmem

canım tebrik ediyorum seni eşler hep aynı borçtan deli gibi korkuyolar bende 2.5 sene boyunca eşimi bi ev almaya ikna edemedim ben babamı bırakıp başka yere taşınmam dedi en sonu dedim tamam taşınmayalım ama evimiz olsun bebeğimiz olunca ordan gelecek kira benim maaşım olur dedim canım ikimizde çalışıyoduk özellikle kışın evimize iyi para giriyordu eşimin okulda 2 kursu vardı özel öğrencisi vardı birazda birikmiş vardı kredi desteğiyle alabilirdik ama yok ikna edemedim ev alamadık ama senin gibi azimli kadınlarada hayranım seni canı gönülden tebrik ediyorum hayatım eviniz nasıl olursa olsun senin ya o yeter bacağını gererek otur donunla gez evde afedersin rahat rahat osur biraz abarttımmı ne allah güzeeeeeellllll güzelllllllllllll oturmayı nasip eyleisn ağzınızın tadi hiç bozulmasın bacımm:1hug:

cnm bizimkininde sizinki gibi bi seçeneği olsa oda girmezdi kesin.....
ama yokkk eee bende oturmayacam baktı kira vermekte işine gelmedi dırdırım da yedi onuu aldık bu evi ...ama çokk mesailere kaldımmm çokkk sabah 8 de pc başına oturup gece birlere kadar tasarım yapardım çok çalışrıdımk performansımdan memnun kalsınlar diye ...şirkette rakabet çoktuuu ..........

Ay kimi dinlesen herkesin ki başka başka,elde türlü türlüsü var...Psikolg arkadaşım bana derki hep, sen kayınvalidesin o gelin...Özet bu..8 yıllık evliyim hala eşimin ailesiyle bir araya geldiğimde kendimi çok yalnız hissederim.Asla önem vermiyor el insana..Ne yapalım bizde ailemizin en değerlisiyiz.Sürekli onlarla karşılaşıyor olman da sıkıcı bir durum...Dilerim tez vakitte onlara uzak bir yerde oturursunuz inş. inş...

onlardan ayrı oturmak fikri çok zor canım eşimin çevresi hep böyle hep aynı apartmanda oturuyolar görümcelerim felanda böyle tek bi çarem var evlenmeden önce eşime hep dedim ben izmirde yaşamak istiyorum diye oda olur demişti o zaman bi süre ist oturur düzeni kurur paramızı biriktirir izmire tayinimi isterim demişti şimdi laf açıldıkça bakarız 5 sene sonra felan filan gibi hep ileri atıyo bi umudum o yani o da zor zor olmasada yakın değil

evet o kaynana ben gelinim kabul ediyorum ama o anne bende kzı olabiliridik samimi olabiliridk oturup dertleşebiliridk işimizi beraber yapabiliridk yani daha neler neler böyle ikilik olmasına gerek yoktu bana her muhabbette eşimin oğlu benim ise el kızı olduğum hissettiriliyo yani ben giderim o kalır asıl olan o ben hep dış kapı dış mandalım

bendede uyku yok kuzum ya iyice dertlendim yani rakı havamdayımm bide müslüm yada ferdi hehehhe

ay diş dedin ya sendeki durumun aynısı bendede mevcut ama ağrısızı dolgulu bi azı dişim var 2 yanıda kırılmış ama allahtan ağrısız senbi hymarry vasıtasıyla mustafa beye müracat et :teytey:

yaaa sızlıyoo böle inceden inceden canımı yakıyor ...gidem diyorum ama bide bayram yaa ayıp adam diyecek nereden çıktın sennn .....ağrı kesici ile idare ettiğim kadar iştee

evet canancığım malesefff kaynanalar hep öle oğlummm derr sende el kızısın

bana hepp keşke kızın olsaydı benim kızım olsadyı işimi yapardı çok işin var ( gelinler adama bakmıyor demeye getiriyor

onlardan ayrı oturmak fikri çok zor canım eşimin çevresi hep böyle hep aynı apartmanda oturuyolar görümcelerim felanda böyle tek bi çarem var evlenmeden önce eşime hep dedim ben izmirde yaşamak istiyorum diye oda olur demişti o zaman bi süre ist oturur düzeni kurur paramızı biriktirir izmire tayinimi isterim demişti şimdi laf açıldıkça bakarız 5 sene sonra felan filan gibi hep ileri atıyo bi umudum o yani o da zor zor olmasada yakın değil

evet o kaynana ben gelinim kabul ediyorum ama o anne bende kzı olabiliridik samimi olabiliridk oturup dertleşebiliridk işimizi beraber yapabiliridk yani daha neler neler böyle ikilik olmasına gerek yoktu bana her muhabbette eşimin oğlu benim ise el kızı olduğum hissettiriliyo yani ben giderim o kalır asıl olan o ben hep dış kapı dış mandalım

Keşke ana kız olunabilse canamcığım ama olmuyor malesef.Çok iyi anlıyorum seni dış kapının dış mandalıyız gerçekten..Ay canancığım bir başlasam anlatacak neler var neler...:nazar:.

iyidir dırımcım bayramın hayırlı olsun evlatlarınla nice bayramlar inş..... bu bayram evdeyiz annem pc basında bizim adam 1.5 santim acılmayıda duydu yaa elinden gelse balkona cıkarmıcak

iyidir dırımcım bayramın hayırlı olsun evlatlarınla nice bayramlar inş..... bu bayram evdeyiz annem pc basında bizim adam 1.5 santim acılmayıda duydu yaa elinden gelse balkona cıkarmıcak

söle eşine bişeycik olmaz ben 3 cm açılma ile 5 hafta bekledim beee hemde hastanede geziyordummmm

iyi dileklerin için sağoll cnm darısı kurban bayramına sana

ahhh ahhh dırımcım 35 haftayı bi görsem tülay dogum yapmıs ciger geliştirici igne bile olmus yavruları gene kuveze almıslar cok korkuyorum bende yaaa

X