Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bizimkilerde şöyle bir durum var; varyemezlik... gayrimenkul çok ama para yok, paraya dönüştürüp kar getirecek bi frsat yaratmıyorlar ve eşim iş kurduğunda değil arazi 5 kuruş koklatmadılar.. ikizler olunca artık canıma tak dedi ve işi bıraktım bakalım napacaklar diye, eşim de hiç konuşmamıştı buıgüne kadar para mevzuunu onlarla, şimdi mecbur kaldı. kurduğumuz ve bıraktığımız işin borçlarını temizliyordum ben çalışarak ; ben çıkınca işten babasındfan istedi neyseki açtılar kesenin ağzını bakalım 2 aydır yardımlarını görüyoruz...

kızlar gözlerim kapanıyorbenim çok uykum geldi, çenem düştü ya ondan :)
bebişim canım geçmiş olsun kuzularına Allah Eyüp aleyhisselam şifası versin tez zamanda inş.

kızlar kanal1 de kuzeyin oğlu prog. var volkan konak hüsnü şenlendirici, çok güzel...

dinlen kuşumm,dinlenn annemmŞeniz
canımbiraz uyudum eşim nöbetteydii..sende yat ayaklarını dinlendirr..

KIZLAR BEN ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM.....BURADAKİ ARKADAŞLIKLARI 100 TANE AKRABAYA DEĞİŞMEM...HERŞEY İÇİN VE DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLERR..BENDE HER ZAMAN YARDIMA AÇIĞIM..BU İÇİMDEN GELDİİ O NEDENLE YAZDIM:enbuyukkk:

Kızı olan kaynanalar daha bi iyi oluyo..:)
Gerçi benim hiç görümcem yok ama iyidir kayınvalidem ..
Ama ben istanbulda hiç durmadım eşimin işi sebebiyle vandayım sanki rahatım ...
Kevsercim cok üzüldüm hırsızlık olayına ... GEçmiş olsun

kızlar gözlerim kapanıyorbenim çok uykum geldi, çenem düştü ya ondan :)
bebişim canım geçmiş olsun kuzularına Allah Eyüp aleyhisselam şifası versin tez zamanda inş.
CANIM ÇOK TEŞEKKÜRLER..ALLAHIM AĞZINDAN İŞİTSİNN..ŞİMDİ DAHA İYİLERR..hihoyyyt

bebişim senden benden başka kimse yok galiba :)
bebişim ya nasıl bir duygu bu ya, görümceler kızlarıma etek metek almışlar ben bibaşladım ağlamaya görünce :) nasıl duygulandım yani beni bebeklerim mi olacak ya?? ve benim... Allah ım daha doğmadan ben böyle oldum doğunca ne olcam? sen neler hissediyorsun?

aevet canım ya, uzakta olmak çok iyi bir yönden :) işte biraz da duymuyor görmüyor konuşmuyorsun süper oluyor tabi sınırlar dahilinde ben hiç lafımı esirgemem yoksa, zaten Allah bilmiş de kaynanam böyle denk getirmiş yoksa katil bilem olıurdum heralde??
hırsız evet canım ya sizirlerimi çok bozmuştu evimde pis birinin dolaşıp eşyalarımı ellemesi..

Hece hos geldin canım..
Benimde cok yeni..
Hatta 4 haftalık :) ALLAH hayırlsını versin canım..

merhabalar kızlarrrr ben yeniyim tanışabilirmiyizzzzopuyorumnanaktan

hoşgeldin canım, kızlar uyudu sanırım ama yarın en geç 8 burda oluruz.. bebişlerin ne kadarlık? hamile misin yoksa doğdular mı? kendinden bahsetsene biraz?

Valla suanda cok iyiym ama hamilelik zor geçiyor gercekten istanbula gidicem ben dogum için annemin yanına yanlızlık zor hele ikiz olursa

Valla suanda cok iyiym ama hamilelik zor geçiyor gercekten istanbula gidicem ben dogum için annemin yanına yanlızlık zor hele ikiz olursa

ewet ewet, hamilelik gerçekten çok zor geçiyor, ailene çok ihtiyacın oluyor bence de iyi yaparsın ailenin yanında olmakla, ama eşin nolcak ya? o da çok zor olur heralde çünkü annen baban yanında olsa da eşini arıyor insan.. Allah yardımcın olsun ya,,

canım artık oda geliçek yanıma bide dogumda yanımda olucak
Evet gercekten zor bir zaman denk geldi davetsiz:)
Doktorda ikiz ya olucak yada kaybolur dedi anlamadım gitti bekliyorum sabırsızlıkla

şu gece muhabbetine bak yaaaww,

nan dırım gecenin bu saatinde karpuz kesip yenir mi naann,
aşkım biz evimizdeyiz,çıkıp gelsene,dişi kurtarmak lazım,böyle işi zora sokuyorsun ama,

hece canım gecenin b u saatinde millet giderken yazmışsın,herkes vedalaşmış bana kimse neden cevap vermiyor diyorsun,nerdesin bakiyim gel burayaa

biz erken yatıp erken kalkıyoruz,
eşim de bugün akşama kadar nöbetçi,evde yalnızımm..
bebekler iyi,kahvaltı tepsimi kenara koydum akşama kadar kıçımın üstünde pc başındayım bende nöbette..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…