Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın marryim, henüz kimse uyanamadıgaliba? benim de kociş işe gidecek beni de anama bırakacak, şimdi gidem hazırlanayım da ordan katılırım, hadi öpüldünüss

günaydın marryim, henüz kimse uyanamadıgaliba? benim de kociş işe gidecek beni de anama bırakacak, şimdi gidem hazırlanayım da ordan katılırım, hadi öpüldünüss

günaydın canımm,
ben burda nöbetteyim,bekleriz kuşumm,anneye selamm buyrunnnnnnnnn

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydelikafaduldendelikafadulden

biri beni şu adamdan kurtarsınn yaaaa.......aksamadan beri deli oldum aksam gittik yatmaya gece ömer ağlıyor neyse kalktık mama yaptık yedi ateşini ölç birsen ölçtükk 38,1 popoda sınır 38 aman çocuğun ateşi var aman şöle calpol verelim birsen şöle birsen
ya yok bişeyi o kadar olabilir çocuk nezle gibi bişiii diyorumm yokkkgecenin 3 de tartışmadım gittim yattım çocuğu yanıma yatırmış dikkat et diyor....

saah kalkmış ali ile uğraşmış bütün mutfak mama biberon savaşına dönmüşşş....neyse sabah ömerede mama yapmış yemiyor kaşık maması istiyor zorla mamayı yedirdi çocuğua burnuna sprey sıkıyor aspiretörle temizliyor....üzerini değiştirbirsen
altını değiştir atşini ölç....aliye antibiyotikl ver calpol ver altını değiştir...
markete gidecem ne istiyorsun.....yemeklik şunu alayım şu yemeği pişireyim
yokkkkk odaları serin doğalgazımı açsam ......aaaa birsen sen peluş battanşyeleri çıkarrr

altlarınada kalın bişey ser birsennn......bakkk çocuğun burnunu temizledim rahat nefes alıyor birsennnnnnnnnnnnnnnnnn ıhlamur yapacam birsen elma koysammı içine birsenn
mutfağıı tertemiz yaptım birsennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
delikafaduldenayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydelikafaduldenkötükedihüsoklava:

biri şu adama dur desin yaaaaa

kızııııımm adamcağız sana yardımcı oluyor daha ne istiyorusun aaaaaaaaaa klava:

kızlarrrr ilgili baba ama beni boğuyor yaaaa askeriyede gibi hissediyorum kendimiiii

bugün dışarı çıkma yasağı koydu kimseye gidilmiyor ömer keyifsiz ve hastaymışşşş

hymarry cnm gelecektim ama kocamın azabından kurtulamıyorumkiiii mutfa beyde nöbetciymişşş paroll alıyor ağrısıınıııı .......çok sağolll arkadasımm

evet canım muhtemelen 9dan sonra gelir,ama hiç düşünmeibir sıkıntın olursa ara,çık gel,biz evimizdeyiz nasılsa,darılırım inan,,
o dişi çok bekletme yani ne diyim canım benim..
biz de mustafa beyle anlaşamıycaz sanıyorum,erkeklerle zor,anlıyorum bir yandan da seni canım..

kızııııımm adamcağız sana yardımcı oluyor daha ne istiyorusun aaaaaaaaaa klava:

yardımcı evettt amaaa boğuyorr cnm fenalık geldii içime sabah sabahhh 1 saatte hiç susmadı.......kaç kere birsen dedi....devamlı efhamdaaa efhamdaaa

bekletmeyeceğim cnm yaa dedim eşime ....aliraza bey gece geç saate kadar orada olmadı iki çovuğukla ben gidecem yada aytunç izin alacakkkk .......zaten cerrahpaşaya cerraha gidilecek o gün izinli olacak o arada gidecezz mecburr...........

allah razı olsun cnmm........

cnm mutfa bey bizimki gbi olmaz yani öle düşünüyorum mesleği gereği soğuk kanlı olabilir bizimki fena efamlııı .....çocuklara diyokiii bu son hastalığınız 1 yasa kadar hasta olmak yok diyorr..............

yarın kendisinin doğumgünü bişiler yaparız diyordum en azından ma aile yemek yerdik ama imkansız ben sana evde yapayım sen ye der valla bugün yemek yapacak
aslında evde olması ilgilenmesi çok güselll mutlu oluyorum ama vara yoğa birsenn dedikce delleniyorum bennn...
bide çok gezemiyorum o da varken gezmek istiyordum ama kısmet değilmiş işteee.....
bide seyhate gidecek yine ben yine onsuz kalacam...............:gitme:işte marry şimdi nasıl çocukla alakadarsa benlede öleydi çocuklar yokken aslında tam bir anac ruhu var eşimde

ah canım yaaa,
seni de anlıyorum onu daaa,
babalık annelikten de farklı ben şimdiden öyle müşahade eediyorum inan,
mustafa neyin ne kadar mesleği gereği soğuk kanlı olsa da o mesleğine karşı,,
kızlara karşı kesinlikle aynı olmıycak biliyorum,
bak ben hamile kalmdan önce şu özel sigortayı yaptıralım dedim çok,yok öyle dedi,böyle dedi,kaldı,ben de ısrar etmem asla,,
şimdi kızlar daha doğmadan o sigoratacıyı eve getirtti,bi seferde pazarlıksız yaptırdı gitti,şurda tedavi olsunlar,burada olsunlar diyor,benden bile kıymetli oldular ne yalan söyliyim,
hasta olsalar,ateşlenseler,öksürseler biliyorum cehennem edicek bana ortalığı,
ama şimdilik ilgili ve merhametli hali hoşuma gidiyor,
mustafa bey çok değişti dırımım,çok farklıydı,onunla çok zor zamanlar geçirdik,şimdi bu hali bana bir mucize gibi geliyor,,,

sende doğru diyorsin o işine karşı öle......
bizim baba gibi olursa yandınnn bide o erken geliyoo evinee hehee

doğrudur cnmm ......dahamı asiydi mustafa bey cnmm

bizimki hep böleydi kanatsız bir melektirrr

mustafa bey çok farklıydı çoookkk,bugünlerimize hamdolsunn,
o yüzden hergeçen gün bizim için daha da güzell,
kızlarımızla daha da güzel olucak inşallahhh..

Allah kimsenin ağzının tadını bozmasınn şu mübarek günler hürmetinee..

aminnnn cnmm aminnn

wavyy uyuyorrrr kuşum yaa yeniden kusuyormuşş
oda ayrı dert bee

aminnnn cnmm aminnn

wavyy uyuyorrrr kuşum yaa yeniden kusuyormuşş
oda ayrı dert bee

ben 30+5 te işte bir hafta hastanede kaldım,
bir de 28.haftamıydı neydi,bulantıdan kusmadan gittim hastaneye serum aldım o kadar,
o zamanlar bile dedim ki yaw bu nasıl iş yaaaa,ne zormuşş
Allah yardımcısı olsun herkesiinnnn..
bir arasam kuşumu,ama uyuyordur dediğin gibi..

evet kuşum uyuyordurr

yav yaklaşık 1 haftadır bebekler büyüdüklerinden mi nedir,sadece ufak dönüşler hareketler yapıyorlardı,
dünden beri,gece ve bu sabah da dahil içimden pörtlüycekler sanki aman Allahım bi itişme,bi çekişme durmıycaklar mı perşembeye yoksa diye korkuyorum yaaaa

gunaydın sekerler....maryy nasılsın dırımkız sen nasılsın... dıgewr arkadaslar sız nasılsınız.maryy kaynan konusuna sonuna kadar katılıyorum canım haklıısn...................

maryy artık yerlerı daraldı rahat haraeket edemiyorlar dolayısıyla senı rahatsız edıyorlar ............

hümeyraaaa facede video paylaşıyorum arkadasımın ikiz oğulları tek yumurtalar bide bak lütfenn

gunaydın sekerler....maryy nasılsın dırımkız sen nasılsın... dıgewr arkadaslar sız nasılsınız.maryy kaynan konusuna sonuna kadar katılıyorum canım haklıısn...................

maryy artık yerlerı daraldı rahat haraeket edemiyorlar dolayısıyla senı rahatsız edıyorlar ............

canım biz gayet iyiyiz hamdolsuun,
hani bir zamandır sessizdiler,dün bugün coştular analarının delü kızlarııı kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın canımmm?

hümeyraaaa facede video paylaşıyorum arkadasımın ikiz oğulları tek yumurtalar bide bak lütfenn
bakıyorum canımmm..

gunaydın gobuşlu sekerler..........................nasılsınız doğuran yok dımı aman sakın..............ınş sırayla sırayı bozmayın bakemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…