Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

selam kızlar kimse yoktur dedim ama maşallah hamişleri kimse kk dan ayıramamış

tülaycım öncelikle geçmiş olsun bebekleirn hayırlı uğurlu olsun durumun nasıl şimdi iyimisin bebekler için üzülme sakın onlar iyileşecekler sadece kucağına almak için biraz daha bekleyeceksin sadece

bebişim
canımmm sakın ama sakın üzülme biliyosun yeni doğan sarılığı çok sık görülen bişey kışın nasıl grip oluyosak buda öyle bişi yarın alır gidersin oğluşlarını evine sakın stres yapma sütün felan kesilir allah muhafaza

marrycim sen biraz daha bekle biz senle beraber doğururuz hehehehe şaka şaka haftaya bu saatler bebekleirn kucağında ya emziriyo ya alt değiştiriyo olacaksın kaldı 4 gün bak eşinde daha istemiyomuş hamileleiğinde son dört günün tadını çıkar uykusuz geceler seni bekliyooo

dirim vallaha sana hayranım kuzum enerji için ne yapıyosan lütfen formülü de söyle bize ışık tut ömür boyu dua edelim sana sarı şekerim benimmm

bu arada bedava gitme işine gelince kızlar siz ne kadar bedavaya gittiniz bilmiyom ama beni toplam 6 bileziğe verdiler söz nişan düğün dahil yani ben 6 bileziklik kızmıydım üstelik nişanlıyken 2 bayram atlattık bi bayrmlık felan almadılar hiç bişi yani ne diyim bulamadık bi erzururmluuuuu

:sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme: ben nişan nikah dahil 5 bilezik ve sete gittimsenağlamasenağlamasenağlama
ilk evlendiğim sene bayramda ta 12 saat yol gittik bişey görmedim valla.. oysa bizde geline kesin ilk bayramda altın takılırsenağlamasenağlama

aman cananım eşimizle aramız iyi olsun sevilelim sayılalım gerisi boş be güzelim. 10 bilezik alsalardı da kafamıza kakıç yapsalardı kocişlker bizi saymasaytdı allah korusun. bide bu açıdan bakalım. polyanacılık yapalımŞeniz

elazığlı bunlar elazığlııııı,anam bilseydiiimmm töbe töbeeee,ben de kendimi hiç anlatmayayım en iyisi,bedavaya gittik vesselam..
bu saatten sonra da bedavaya gitmeyen varsa kimse bana ben bedavaya gitmedim demesin zaten,sıkarım ümüüünü :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

biraz daha beklersem dimiiii,ona gül gül öldük burda eşimle ciddennnn :roflol:

öyle yapıyoruz vallaha yapacak bişey yok çünkü benim anne tarafı antepli vallaha onlarda 3 mt zincir altın kemer feln şart ama neyse olan oldu daha gerisi yok düğün oldu bitti sadece evleneceklere tavsiyem şu nişan döneminde ay ayıp olmasın ay beni tok gözlü sansınlar şöyle olsun böyle olsun diye erkek tarafını alttan almayacaksın tırnaklarını o zmandan göstereceksinki sonra onlar senin ğzına s..... masınlar yapmazsan seni aldıktan sonra o güleryüz hoşgörü gidiyo artık bu evin kızı oldun öyledir böyledir oluyo huzursuzluk çıkmasın diye alttan almaktansa kötü ol olmayacaksa baştan olmasın diye düşünüyorum şimdi belki yanlış ama düşüncem bu yönde :içelim:

dediğine sonuna kadar katılıyorum canancım
bak annemler kardeşim için yine bişey iştemiyorlar ama yapan yapıyor bu görgü meselesi,,
dediğin gibi aman istemez dedikçe de fırsat bu fırsat salla diyorlar,bilmiyorum yaaaa..

biz yattık kızlarrr,,
öptük üçer üçerr a.s. a.s. a.s.

Hepinize iyi geceler kuşlar...Bayağı muhabbet olmuş.Ben Erzurumlularla evliyim.Her şey bir tarafa benim söz ve nişanlılık dönemimde yapılanları bilmem ki kaç aile yapar.Çok törelilerdir.Yemin ederim beni hediyeye ve altına boğdular.Her şeyin eşyanın ,altının en kalitelisinden.Benim nişanlıklarım abartmıyorum 3 büyük özel sandıkda geldi.Aşiret düğünü gibi....Benim eşimin ailesinin durumu çok iyidir ama wavyciğiminde dediği gibi olmasaydı da yaparlardı.Erzurumlular, Elazığlılar dahası doğulular genelde böyledir.Adetleri heleki 22 ayar altınları olmazsa olmaz.Ben sıfır, hiç borçsuz ve eksiksiz bir eve geldim.Düğünümde çok pahalı bir yerde oldu benim.Ammeeeeeeee şunu derim Eşya ,mal asla mutluluk getirmez asla..Ben çok dedim evliliğimin ilk yıllarında keşke param olmasaydı ben huzurlu olsaydım diye...Çünkü ne o eşyalar ne o altınlar huzur vermiyor insana...Şükürler olsun bugünlere geldik ama çok sular aktı o köprülerin altından...O günler geri gelmez işte bir daha ...

TÜLAY 24 Her an her şey olabiliri yaşadık gene..Tatlım bebeklerin sağlıklı ,uzun ömürlü, hayırlı evlatlar olsunlar...Ne mutlu kavuşmuşsun yavrularına..Sağlık sorunları düzelecektir canım en kısa zamanda Elimizden gelen dua etmek..Yalnız doğum haftaları,kiloları ve 4 doz ciğer geliştirici..Neden küvöz?Başka bir sorun yok değil mi canım?En kısa zamanda kucağına konsun meleklerin...Allaha emanet olun.....opuyorumnanaktan

Kaswa canımm hoş geldin.. erzurumlulasrın daha ağırdır kız almalar. altına boğarlar ama dediğin gibi önemli olan huzur ve ağız tadı. allahım ağzımızın tadını bozmasın:Saruboceq:

aaaa daha karpuz kesecektik yaaaa marry

canan cnm ben 5 bilezik bir set bir saate gelin oldum bizimkiler bişey istemediler.....

sonra eşim 4 bilezik takacaz dedi halam olmaz kzı 4 bileziğemi verdiniz derler dedi
zorla 5 çıktııı...........nişanda sözde bişey takılmadı aile arası diye .....

kaynanamın yanına gelin oldummm ben kaynanam 1 aylıkken demesinmi kocan 1 bileziği kardeşinden borç aldıııı şokkkk şokkk ben hemen ben o bir bileziği geri verdim al sana 4 bilezik taktikları bilezik 10 -12 gr arası bizimkiler şokta arnavutlar altın çok yaparlar diye ses çıkarmaduılar.....sonra kaynanamla otururken 2 bileziğim çalındı 18-20 gr arasııı bende çalıştım çalıştım 25 gr bilezikler aldım sonra 50 gr lık aldım ..ev için birikim oldu işte onlar bize....kendim yaptım yanii.........

ama en çokda kaynana hep bedava aldım kızz seni demesi yokmu deli ediyor benii.............

evet öyle oluyo sen kibarlık alçak gönüllülük yaptıkça karşıdaki fırsatçılık yapıyo ne kadar az versem o kadar iyi gibi görüyo zoruma gidende bu bize takılanları sanki ele takılıyo yada sokağa atılıyo gibi görüyolar o zoruma gidiyo bana 10 bilezikte taksan 1 bilezikte taksan o sadece bana değilki oğlunada takıyosun oğlun zorda kalmasın diye yardım yapıyosun ben o bilezikleri babamın evine götürmüyorum ya oğlunun evine geliyo o bileizkler yeri gelir dara düşersin seninde bi yarana merhem olur o altınlar

ama şuna çok pişmanım nişanlılık döneminde saf saf hiç bişiistemedim gurur yaptım eşim harçlık verirdi onu bile almazdım ben çalışıyorum param var diye bi yere yemeğe gittikmi bende ödemek isterdim serde yiğitlik var ya düğün günü yemeğe gittik eve geldik kapıda bizi bekliyolar sağdıcım dediki bahşişini almadan sakın arabadan inme dedi inmedim bende sokak ortasında araba duruyo kapının önünde bağırdı gelin inmiyo diye kaynanam oralı olmadı daha bizde verecek bişey kalmadı felan dedi bunu diyen kadının 4 katlı apartmanı var bu konuda artı parantez açıyorum öyle bozuldumki eşimde anladı kendi cebinden50 milyon çıkarttı verdi bana tatsızlık olmasın diye ben sanki orda paranın derdindeyim adettir işte neyse o olay oldu bitti 1 sene sonra köydeki evlerine gittim wavy dinle bak 12 saat yol gittim yine burdan giderken dediler bana köydeki eve gidince bahşişini al diye tabi bana bunu diyenler el değil eşimin akrabaları sağdıcım amcasının kızı köye gidince bahşişini al diyende kaynanamın eltisi hani beni başkası dolduruşa getirse neyse bizde adet böyledir diye beni uyarıyolar neyse ankaradan tlf açtık işte ankaradayız geliyoruz diye dedim bak böyle böyle dediler bahşişimi hazırla ama ben olayın gırgırındayım kaynanamda ne bahşişi sana söyleyen yalan söylemiş öyle adet yok felan dedi ay dedim ne olacak 5 milyon ver bari bak gelmem haa dedim ama şakasına yani ne dese beğenirsiniz gelmezsen gelme dedi ciddimisin dedim heee dedi ama nasıl bozulduğumu anlatamam eşime de dedim senle kavga etmeyeceğimizi bilsem hemen geri dönelim diycem dedim hiç kendimi bu kadar değersiz hissetmemiştim dedim ne olacak ya 5 milyon insan derki gelinim sen canını sıkma 5 değil 10 veririm ben sana yok ya yani biz boş konuşuyoruz değerli değiliz ne yaparsak yapalım kıymeti değeri yok onu bilir onu söylerim ama hepinizin bi konuda benden şanslı olduğuna eminim eviniz ayrıdır biz kaynanam eltimle aynı binada otururyoruz yani biraz kızsam 10 gün 1 ay gitmesem diye bişey yok hergün 4-5 kez görüyosun offf offff bak nasıl dertlendim ağlayacak bi omuz banaaaaaaaaaaa

dirimcim sende bizdensin yani bende set saat felanda takılmadı seti ben istemedim açıkcası eşim sordu bilezik tak sen dedim saat felanda soruan olmadı işte

hymarry kaçma kız hemen dertleşiyoz şurda

ayyy eve gelmek ayrı bi dert ...bakın şimdi kızlar eve geldim üstümü felan çıkarmadan ali ile ömerin atletine kadar herşey değişti ......bezleri değişti popodan ateşleri ölçüldü....ilaçları verildii....

tabii onlar kuzu gibi yatıpda olmadı bunlar eşşekler ayakalrı ile tekme atıyolar karnıma....

sonra kendim değiştim su içtim ömeri babası uyuttu yatağına attı sözü ona ama ıh ıh ıhh yapıyor cıyaklamasını bekliyorum şuan..............

yuhh yaaa yani ne diyim canım benim. cahillikmi diyim yoksa bizim iyi niyetliliğimizmi hani ne desek bu geline sesi çıkmaz diye mi düşünüyolar. bilmim:gitme:
ama aynı binada olmanız çok zor canım ya uzak olsan yüzünü görmezsin benim gibi yılda 3 ay görürsün bilirsin geçip gideceklerini. allah kolaylık ağız tadı versin..

gel sen benim omzuma kıyamam ben sanaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

özge iyi gecwler canım...

dirimmm allah kolaylık versin canımm..
kıslar bende birazdan kaçar.

uyus şey demek bedavaya aldım diyor utanmadan öylemi?sen o zaman diyeceksin ki tatlım,sen bedava almadın ben eşimi sevdim hiç bir şey beklemeden geldim.Mal almış gibi uyus..klava:Sen beraber demi oturdun?zor iş vesselam...........

ayyy canancığım demek aynı apartman o çok kötü yaa

ben 3 sene oturdum son sene sinir kirizleri geçirip bakırköye gidiyordum zanax ve lustural alıyordum zanax günde 1 di....düşün yemek yemiyor kusuyor ağlama nöbetleri geçiriyordum
eşimle ben iyi para kazanıyorduk ama annesi ile oturma rahatlığı yani maddi anlamda eşime iyi geliyordu her.h.sonu kahvaştı dahil dışarlarda iyor her hafta sonu kıyafet alıyordum.......en son sıkıntıya girdiğimde bilezik işine girdim geç kaldım tabiii......ama ah ettim köhne olsun 2 oda olsun ev alacam çıkacam bu evden kiraya gitmeyecem dedim sonra bu çatı katını kocamı itmem kakmamla aldık kocam borçdan çok korkar ev krediye uygunda değildi....ben taşınıyorum kaynanam bir kab yemek pişirp vermedi bize ben nezle oldum evimde kolinin üzerinde yattım usta bekledim annem temizlik yaptı ...annemele kaynanamın yanına giidiyoruz kadın ne yemek ne su vermiyor bide oda yerleşme telaşına düşmüş demiyor şunları hayırlısı ile yolcu edem......annem bide o yorgunlukla onun buzdalabını sildii....ölmüştüm kahrımdan ......evimizin çoğu şeyini benim çevrem hediye yaptı bana.....kaynamada şimdi oğlum ev sahibi oldu çabuk zamanda diyor dedimmm ben olmasam oğlun çöp sahibi bile olmazdı ...ama eşim hep der ben ev değil kafes bile alamazdım birsen olmasa .....
ahhhhhhhhhh canan neler nelerr ama tittirrr et bugün öle soğuk soğuk öptüm eliniii o kadar hiç sohbet etmedim...umrumda değilll.....eşim annneme diyor birsen annemi sitemiyor diye hiççç aaa olurmu öle demiyorum.........................dememmmmmmmmm kirada evler var bakırköyün en iyi muhitinde evi
bize gelip bu ev basık,bu evin tavanı alçak acele etmeseydinizde daha iyi ev alsaydınız diyor.....ben çokkk mutluyum bu evde dedim pirizini bile ben gittim aldım dedim.........ilk göz ağrım burası benim diyorum sesi çıkmıyorrr...........haspam evimi beğenmiyor ....

sorma wavy cim ya işte öyle pek anlatmıyorum ben bunları annemede dahi soranlara iyi dğeip geçiştiriyorum anlatınca aklıma geliyo aklıma gelincede nefretim geliyo sadece şunu düşünüyorum kızım sen delimisinde evlendin bekardın güzeldin çalışıyodun deli dolu hayatın vardı ne diye kendini hapsettin diyorum kıskançbi koca bi aile binası eşimi seviyorum mutluyum ama arasırada olsa pişmanda olmuyo değilim belki pişmanlıklar sorumlulukları kaldıramadığım zayıf zamanlarımdır neyse bu bayram günü hep dertli gittik biraz neşeli konuşalım diycem ama sanırım herkes uykuya kaçıyooo

:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…