Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

arkadaşlar ıhlamur içilirmi hamileyken.... bitki çayları içilmez diye duymuştum...

kaswa cım sende takma şimdi böyle şeyleri kafana.bu günlerin tadını çıkar.....eşinle aran iyimi.gerisini booooooooşveeeeeeeer...hem sen şu halinle yemeğe davet etmişin lutfetmişin valla...

Son düzenleme:
canımmm benimm üzülme tatlımmmm......hayatında yeni yaşamlar giriyor
dediğinn gibiii bayram namazına yolcu edeceğin günlerin olacakk...ayyy ben ikisini birden yollayacam beeee ne keyifffffffffff......

muallim aplam yolluyordur nasııı bi duyguuu aplaaaa

beşikleriniz hayırlı oslun cnm mide sorunları çok normal bende öle bi oluyorduki latif yorum yapmıyordu bilee...........

bennn baklava kıvamındayımmmm hasta olmamas rağmennn..........ama hava bozduuuuu yaaaaaa

Canım inanın moraliniz yetiyor..Allah razı olsun hepinizden,inş.Bir gün tanışacağız hepimiz...Sende 2 kuzu var bayram namazına gidecek ne güzel ya...Nazarlardan korusun Rabbim Paşalarımızı ,Yavrum iyileştimi biraz daha?Sen aldın mı peki ilaç miden ağrınca,..Ya bu Latif Sana neden böyle davranmış ki uyuz ya?İnan O kadar ilgili ki Anlayamıyorum o zaman neden böyleymiş bu herif...Senin için geçti gitti o günler ama kötü hatıralar sıkıntılar kalmış geriye yazık...Keyfin çıtır çıtır kızarmış baklava gibi olsun kuşum......Oylar dırıma oylar dırıma....:lepi:Şeniz

kaswacım takma canım aynı setylerı cok yasadım ben.............elde degıl tabı ama napalım...........hayat rabbım esımıze evlatlarımıza saglık versın ınşşşşşşşşşşş yuvamız hep sıcakk ols

İnş.canım Allah yuvamızda huzurumuzu bozmasın..opuyorumnanaktan

ay evet yaa..........cok guzel...............zaten bes altı yasında gıtmete basladı bayram namazlarına her sene buyumesı cok guzel hele bu yıl tam delıkanlı oldu.................rabbım cumlemıze tattırsın ........saglık versın her daım.................artık babayla aynı boydaa nerdeyse ıkı parmak kalımış ..........dırım ınş senın ıkı kuzu oyy cok tatlı olucaklar............ınşşşşşşşşşş

evet çok güsel olacakk ayyy dayanamamm ağlarımm bennnn

Çok üzülüyorum muallimim çok.Şimdi aradı ailem mezarlıktalarmış.Çok buruk oluyor işte..Allah sana da sabır versin,giden gelmiyor ne yapalım?Aslında bu kadar üzülmemein akşamdan beri başka sebepleride var.İftara kayınvalidemler geldi.Kayınpederimdeki tavırları soğukluğu anlatamam size.Nedir derdi bilmiyorum.Çocukların odasına bile bakmadı.Ama kızlarıyla benim yanımdaki muhabbetlerini görseydiniz...Çok garip hissettim kendimi.Bu halimle kimsenin tavrını çekecek psikolojide değilim ama el işte...Hep babacığımın bana duduğu şefkati hatırladım.....mafoldumben

cnm benim yaa şu mübarek günde düşündüğün ve üzüldüğün şeye bak kayınpedermiş tırttt cnm tırttttt kimse senin baban kimse senin annen olamazzz işteee.....senle bi sıkıntısımı varr ....bakmazsa bakmasın odalarınaaa......

bak benim babam çok duygusuz biri ama torunları ile bi oyun oynuyorrr kuduruyoo resmen bütün ilaçlarını alıyorr kürek tırmık getririyooo ....bende sevmez sanırım..
hem benim eşim babasını 13 yaşında kaybetmişş o hiç baba görmemiş sayılıyorr

dirim kıss niye bana cvp vermiyonkaydirigubbakcemile

aşkımmm görmedim cnmm yaaa ....ben 4-5 konuyada bakıp cvp veriyom hepsi ayrı sayfalarda olduğundannn hemen geçmişe dönecem

Wavy im tatlı kuşum sende dikkat et kendine canımm....İnş.O güzel günleri göreceğiz inş...Hani bebeği oturtoyon yatırıyorsun mama masası da oluyor,Kuruyorsun sallanıyor kendi kendine ondan alacagız.Odama koyacagım.Benim belim ameliyatlı wayvİm sallayamam ben bebeklerimi,Ne kadar düşünmesemde sallamaya alıştırmayı 2 çocuk illaki ister diyue düşünüyorum.Aslında bunu en iyi dırım bilir,Sallamadan da olabilir mi ?

sallamadannn olmazzz aslaaa ben ayakta ve anakucağında sallaya sallaya uyutuyorum
ve bütün tek bebekli anneler mayıs anneleri çinge salıncağının sallananında aldı kuzu gibi uyuyordu bebekleri hatta hiç uyumayan veletler bileee düşününnn iyi fikirr

canım biizmkiler tek bebek olmadığı için bazı lüksleri yok gibi geliyor bana. ben bebişler doğduktan sonra çevremdekileride uyarmayı düşünüyorum. sallamak ağladığında fazla kucağa almak yok diye:mymeka: çünkü herkes çekildiğinde tek başına ne ikisini sallayabilir ne kucağımıza alabiliriz ve zorluğu bize olur canım..
yani sallamakta alıştırma meselesi bence. bilmediği bişeyi istemealer gibi geliyor bana..

Çok haklsıın wavy'İm hele benim inan hiç yok..Bel fıtığından ameliyatlıyım ben..Ama bana ikizi olan bir arkadaş dediki ikiz olunca prensiplere pek uyulamıyor çünkü biri ağlıyor ötekide ağlıyor,sallamaman imkansız dedi.Ne bileyim bende bielmiyorum.DIRIM yetiş......................sallamadan durur mu bunlar?

Canım inanın moraliniz yetiyor..Allah razı olsun hepinizden,inş.Bir gün tanışacağız hepimiz...Sende 2 kuzu var bayram namazına gidecek ne güzel ya...Nazarlardan korusun Rabbim Paşalarımızı ,Yavrum iyileştimi biraz daha?Sen aldın mı peki ilaç miden ağrınca,..Ya bu Latif Sana neden böyle davranmış ki uyuz ya?İnan O kadar ilgili ki Anlayamıyorum o zaman neden böyleymiş bu herif...Senin için geçti gitti o günler ama kötü hatıralar sıkıntılar kalmış geriye yazık...Keyfin çıtır çıtır kızarmış baklava gibi olsun kuşum......Oylar dırıma oylar dırıma....:lepi:Şeniz

tatlımmm ben gavikonuı şarapcı gibi içerdim ilk 4 ay hep süt içtim litrelerceee pek ilaca yanaşmadı latif 3 ay boyuncaa elma ve süt sonra kesmedi tabi kusmalar artıncaa
sonra lingoo lingooo şişlerr gaviskonmu içtin bensizzz oldummmhihoyyytlülülülülülü

cnm latif o dönem tv.hiç çıkmıyorduu kusmaktan geberiyordum ben hastaneye geliyom herif kanalda şimdi kesildi ....ayağa tv.eşim diyordu yaa bu adam artismi doktormu devamlı programlarda....o zarif benim gözümün önünde latif beyin gebe hastalarının randevusunu salla ön görüşmleri al sadece kanala gidecek latif be diyordu ....ama biz gebeler sabırsızlıkla bekliyorduk o günleri onlarsa her yeni öngörüşme yeni para kapısı olduğundna onları alıyordu gebeleri sallıyolardı .....benim için geçti gittiiiiii inş.sen herşey yolunda bitirirsin ....yolunu

dirimmm kuşum hoş geldinnn..
kardeş sana bi sorum olacak yaaa.. seninde bulantın çok olmuştu hatırlıyonmu ilerleyen dönemde yeniden başlamışmıytdı. benim yine yediklerim durmuyor midemde:KK43:( şürda 6 kilo aldım o da gidecek diye korkuyom:gitme:

buldummmm iştee kusummm ben hep kustummmm sadece 8 ayda kesildii kusmalar sonra 9 aydan birgün aldım tekrar basladı cnmmm malesefff hortlak gibi geliyolarrr

arkadaşlar ıhlamur içilirmi hamileyken.... bitki çayları içilmez diye duymuştum...

kaswa cım sende takma şimdi böyle şeyleri kafana.bu günlerin tadını çıkar.....eşinle aran iyimi.gerisini booooooooşveeeeeeeer...hem sen şu halinle yemeğe davet etmişin lutfetmişin valla...

Canım ben ıhlamur içilir biliyorum ayrıca kan yaptığı için daha da faydalıymış.Geçmiş olsun canım.....opuyorumnanaktan.İnannın sizinle yazıştım açıldım.Allah razı olsun hepinizden...

prensiplii wavyyy benimmm gelsindeee görecem ben seniii

basta benim kuzular ilk iki ay yataklarında kuzuuu misalii miskin kedi gibi uyudularrr

sonra maymun gözünü bi açtıııı prensip felan kalmadı uyusunlardaaa isterlerse ben amuda kalıp sallayacaktım aksam oldumu birini babası birinide ben sallıyoruz valla ayağımızdaaa

anakucaklarımız yırtılmaya bile başladı bizim çokkk uyudular onda çokkk çok rahat anakucağı yaaa

orada sallayabiliyorsun ve hiç kımıldatmadığından ......rahat uzun uyuyolarr ama ayakta illa yerine koyuyorusun işte uyanınca hemen eeeeeeeeeeeeeee diye başlıyorlarrrr cıyaklamayaaa

buldummmm iştee kusummm ben hep kustummmm sadece 8 ayda kesildii kusmalar sonra 9 aydan birgün aldım tekrar basladı cnmmm malesefff hortlak gibi geliyolarrr

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
benimkide hortladı sanırım. iki gündür öğürerek uyanıyom. kahvaltı yapmamla gitmesi bir oluyor ve iştahım gitti yine. tamda kilo alma zamanları yavrularımınsenağlama:sinifsinif::gitme:

tatlımmm ben gavikonuı şarapcı gibi içerdim ilk 4 ay hep süt içtim litrelerceee pek ilaca yanaşmadı latif 3 ay boyuncaa elma ve süt sonra kesmedi tabi kusmalar artıncaa
sonra lingoo lingooo şişlerr gaviskonmu içtin bensizzz oldummmhihoyyytlülülülülülü

cnm latif o dönem tv.hiç çıkmıyorduu kusmaktan geberiyordum ben hastaneye geliyom herif kanalda şimdi kesildi ....ayağa tv.eşim diyordu yaa bu adam artismi doktormu devamlı programlarda....o zarif benim gözümün önünde latif beyin gebe hastalarının randevusunu salla ön görüşmleri al sadece kanala gidecek latif be diyordu ....ama biz gebeler sabırsızlıkla bekliyorduk o günleri onlarsa her yeni öngörüşme yeni para kapısı olduğundna onları alıyordu gebeleri sallıyolardı .....benim için geçti gittiiiiii inş.sen herşey yolunda bitirirsin ....yolunu

Allah cezalarını versin geberesicelerin..:eek:klava::tomato:Sen elindeki topaç gibi 2 yavruya bak maşallah...Sen bana de şimdi o sallanan otomatik beşiklerden öneriyorsun değil mi?

kayraaa hanummm iç dedikyaaa üleynnnn yeni doğuran ve hamişken çok hasta olan biri olarak iç diyozzz ben doktordan habersizz tuvalete gitmedim beeee

bazı otlaqr sakıncalıı ama ıhlamur değilll el kadar bebeğe doktor ver diyooo daha ne diyemm sanaaaa

höyttttttttttttttt içeceksinnnnnnnnnnnnnnnnn leynnn

attırmayın deli dırımın kafasının tasınıııı mucukkkkkkkkkkk :))

prensiplii wavyyy benimmm gelsindeee görecem ben seniii

basta benim kuzular ilk iki ay yataklarında kuzuuu misalii miskin kedi gibi uyudularrr

sonra maymun gözünü bi açtıııı prensip felan kalmadı uyusunlardaaa isterlerse ben amuda kalıp sallayacaktım aksam oldumu birini babası birinide ben sallıyoruz valla ayağımızdaaa

anakucaklarımız yırtılmaya bile başladı bizim çokkk uyudular onda çokkk çok rahat anakucağı yaaa

orada sallayabiliyorsun ve hiç kımıldatmadığından ......rahat uzun uyuyolarr ama ayakta illa yerine koyuyorusun işte uyanınca hemen eeeeeeeeeeeeeee diye başlıyorlarrrr cıyaklamayaaa

ay sanırım bekara karı boşamak kolay geldi misali oldum:kedi::kedi::kedi::kedi:
şimdi bol keseden sallıyom sanırsam:kedi::kedi:

Doyamadım kızlar size ama ben kaçar..Öptüm can kuşlarım....HAYIRLI BAYRAMLAR::::::::::::eek:puyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
benimkide hortladı sanırım. iki gündür öğürerek uyanıyom. kahvaltı yapmamla gitmesi bir oluyor ve iştahım gitti yine. tamda kilo alma zamanları yavrularımınsenağlama:sinifsinif::gitme:

sanaa bişiii diyeyimmi eğer kusmaa ile bişey olsaydı kuzulara ben 100 gr çocuk çıkarırıdım........ben sohbet ederken bile ağzımdan çıkıyordu yastığımın altında çöp poşeti ile uyurdum halılarıma kusardım.....bütün banyoyu duvarlar batıncaya kadar kusar bide kapısını çekerdim ada işten gelince temizlerdi ve her kustuğum andana sonra bişey yemezzz uyurdum bütün gün taaakkiii aksama kadar yemek asla pişirmedim kuru ekmek ve elam diper meyve cinsii ve kaşarrrrrr çok yedimmm süt öle yaniiii.....bişeycik olmadı aslan gibiii benim paşalarımm korkmaa bebek sen yesende yemesende senin depoları boşaltıyorrr...allahtan benim depolar fuldü yokda ben 7 ayda tırt olurdum ....çok dayandım ama doğumda zorlandım işteee...kanımı tüketmiş veletler

Allah cezalarını versin geberesicelerin..:eek:klava::tomato:Sen elindeki topaç gibi 2 yavruya bak maşallah...Sen bana de şimdi o sallanan otomatik beşiklerden öneriyorsun değil mi?

alll bacım alll yerin varsaaa all ama bi resmini koysana müsayitsen

sanaa bişiii diyeyimmi eğer kusmaa ile bişey olsaydı kuzulara ben 100 gr çocuk çıkarırıdım........ben sohbet ederken bile ağzımdan çıkıyordu yastığımın altında çöp poşeti ile uyurdum halılarıma kusardım.....bütün banyoyu duvarlar batıncaya kadar kusar bide kapısını çekerdim ada işten gelince temizlerdi ve her kustuğum andana sonra bişey yemezzz uyurdum bütün gün taaakkiii aksama kadar yemek asla pişirmedim kuru ekmek ve elam diper meyve cinsii ve kaşarrrrrr çok yedimmm süt öle yaniiii.....bişeycik olmadı aslan gibiii benim paşalarımm korkmaa bebek sen yesende yemesende senin depoları boşaltıyorrr...allahtan benim depolar fuldü yokda ben 7 ayda tırt olurdum ....çok dayandım ama doğumda zorlandım işteee...kanımı tüketmiş veletler

tatlım benim nasıl moral oluyon bana..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan bende 4.5 aya ralıksız kustum. yeni yeni toparlanıp yemek yapmaya başlamıştım. şimdi en büyük tesellim su içiyor olabilmek suda içemiyodum başta..
ay kurban olurum onlara. yesinler annelerini yeterki büyüsün sağlıklı olsunlar..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay sanırım bekara karı boşamak kolay geldi misali oldum:kedi::kedi::kedi::kedi:
şimdi bol keseden sallıyom sanırsam:kedi::kedi:

birazz öle oldu kuşummmmmkaydirigubbakcemile2

Doyamadım kızlar size ama ben kaçar..Öptüm can kuşlarım....HAYIRLI BAYRAMLAR::::::::::::eek:puyorumnanaktan

aaa kaçırmısım seniiiii olsun gelince hatırlatırımm

kayraaa hanummm iç dedikyaaa üleynnnn yeni doğuran ve hamişken çok hasta olan biri olarak iç diyozzz ben doktordan habersizz tuvalete gitmedim beeee

bazı otlaqr sakıncalıı ama ıhlamur değilll el kadar bebeğe doktor ver diyooo daha ne diyemm sanaaaa

höyttttttttttttttt içeceksinnnnnnnnnnnnnnnnn leynnn

attırmayın deli dırımın kafasının tasınıııı mucukkkkkkkkkkk :))

tamam kııııııııı ne bağıreyon......almaya gidiyom. ben yaşlı ,hasta ve hamile bi karıyım

X