Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evet safranbolu müthişti daha koyacağım resimler varda yüklemesi uzun sürüyo diye yüklemiyorum üşengeçlik amasraya gittik ordanda çok değişik yapısı var ben gezmeyi çok severim daha doğu karadeniz turu hayalim vardı ama sanırım uzunnnca bi süre erteleyeceğiz :)))

bugün kimse yok baksana öğlen çıktığımdan beri 2 sayfa ilerlemiş herkes bayram alışverişi bayram telaşında sanırım bazılarımızda kocişlerle sarmaş dolaş özlem gideriyo bizde tembel karılar gece 1 olmuş internet başındayız hehehe

internette var herhal sorun baksana benim takvimde çıkmıyo demin face girdim resmimde çıkmıyo orda ne olduysa artık

evet safranbolu müthişti daha koyacağım resimler varda yüklemesi uzun sürüyo diye yüklemiyorum üşengeçlik amasraya gittik ordanda çok değişik yapısı var ben gezmeyi çok severim daha doğu karadeniz turu hayalim vardı ama sanırım uzunnnca bi süre erteleyeceğiz :)))

ayyy cnm ben annemlee gittim harika safranbolu yörük köyü ve amasra çok eylendim iyikide gitmişim dedimmm....muhteşemdi yaaaa

hayalim kapadokyaa ama eşim yüzünden hep erteledim şimdi iki bebe ile nasıl gidilir bi bilgim yokkk.............annem büyüyünce bana bırakın gidiyor ama.......... ne kadar büyünce orası meçhul ...bizsiz dururlarmı?onlar dursa bile biz onlarsız kalırmıyız ...........

çok istiyorum ama çokkk

bugün kimse yok baksana öğlen çıktığımdan beri 2 sayfa ilerlemiş herkes bayram alışverişi bayram telaşında sanırım bazılarımızda kocişlerle sarmaş dolaş özlem gideriyo bizde tembel karılar gece 1 olmuş internet başındayız hehehe

ayyy kuzummmmmmmmmmm ben kk dan yarım gün ayrı kaldımmm özledim kkmı eşim bilem kıskanıyorum yaa kk yı dediii isyan etti:lepi:

bendeee ohhhhhhhhhhhhhh didim sen hep çocuklarım çocuklarım dersen olacağı bu

sölemesi ayıp beni çok pof pofladı şimdi pamucum dama attı desem yalan olur ama ikinci sınıf:sinifsinif:muamelesi görüyomm bozuluyom işteeedelikafaduldençatlağım işte ne yapacan.................

bide karnım açç yaa iftarı düzgün yapamadım dışarıda bi hayalimi gerçekleştirecektim oda yalan oldu ..............sahurumu bekelsem saat 2 geldi ama ayyyyyyyyyyyy açlık vurdu başımaaa

kapodokyayada git doğanın o yapısını görmeni tavsiye ederim ağzı açık kalıyo insanın bi yer vardı adını unuttum hristiyanların eskiden saklandığı yer kiliseler felan var bu insanlar buralarda saklanmış yaşamış diyosun bende trabzon sümele manastırını merak ediyorum orasıda çok etkileyici geliyo bana

çocukları kimseye bırakıp gidemeyiz be hayatım artık aile olacağımız için onlarsız tadı çıkmaz artık büyüyünce ilkokul çağında felan hem onlar gezip görecek hem biz

kapodokyayada git doğanın o yapısını görmeni tavsiye ederim ağzı açık kalıyo insanın bi yer vardı adını unuttum hristiyanların eskiden saklandığı yer kiliseler felan var bu insanlar buralarda saklanmış yaşamış diyosun bende trabzon sümele manastırını merak ediyorum orasıda çok etkileyici geliyo bana

çocukları kimseye bırakıp gidemeyiz be hayatım artık aile olacağımız için onlarsız tadı çıkmaz artık büyüyünce ilkokul çağında felan hem onlar gezip görecek hem biz

ayyyyyyyyyyyyyy o kadar bekleyememmm bennnnnnnnnnnnnn anamın karnında 7 ay durmuşum onlarla birdaha giderim allah ömür verirseee

kandırık yaparım kuzularıma.....gerçi o nasıl olacak ama bi kuaföre gittim özledimmmmsenağlama

kıskanılıyo demek bende eşime diyorum çocuklar doğunca artık benle ilgilenmezsen küserim diyorum yada şimdiden bol bol ilgilen benle diyorum hehe allah kocamın içindeki o şevkat merhamet duygusunu o sevgi yoğunluğunu hiç eksik etmesin azaltmasın arttırsın işallah aslında tüm çiftler için bu duam tüm eşler birbirini çok sevsin

yaaa 4 saate özlüyosun gezmen en az 2 günü alır neyse artık 2 gün dişini sıkarsın kapadokyada kocişle balayı yaparsınız alkol kullanıyosanız ürgüp şarapları eşliğinde romantik bide akşam yemeği sonrasını yazmıyorum zemuszemus ömerle aliye karnında kardeşle dönersin :))))))

kıskanılıyo demek bende eşime diyorum çocuklar doğunca artık benle ilgilenmezsen küserim diyorum yada şimdiden bol bol ilgilen benle diyorum hehe allah kocamın içindeki o şevkat merhamet duygusunu o sevgi yoğunluğunu hiç eksik etmesin azaltmasın arttırsın işallah aslında tüm çiftler için bu duam tüm eşler birbirini çok sevsin

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn......

beni çokkk sefiyoooooooooooo o tartışılmazdaaaa

şimdiki önceliği bebelerrrrr bende alılşmışım yaaaa elimde değil kapris yapıyommkaydirigubbakcemile3

ayyy kociş bağırdı sen bebekleri niye bu kadar yoruyon yatıp dinlenmiyon diye fırça yedim gece gece kaçtım ben :sinifsinif:

yaaa 4 saate özlüyosun gezmen en az 2 günü alır neyse artık 2 gün dişini sıkarsın kapadokyada kocişle balayı yaparsınız alkol kullanıyosanız ürgüp şarapları eşliğinde romantik bide akşam yemeği sonrasını yazmıyorum zemuszemus ömerle aliye karnında kardeşle dönersin :))))))

evettttt..........azcuk ayrılık bişi etmezzz dedesi ananesi ve dayısıııı çok güsel bakarlarrr

şarabı severim ama tam 2 senedir içki koymadım ağzıma tedaviler yüzündennn

eşim rakıcıdırrr................ama oda ortamındaa.......heee kardeş işine gelincee eşim 3 bebeğe hazır değilmiş heheee:roflol::roflol:

güleee güleee canancığımmm yat uyuuu sen bana bakmaaa iiii gecelerr kuzularrr

günaydınlarr gocaaaaaaaaaaaa göbekli hatunlarrrr
bizler kalktıkkkk .....bugünde annemle gezecezzz

gunaydın yayıııın bayyyammmmmm................gez dolaş tabı ................dırım hanım..........seneye ınş hava atmak bıze .....................delikafadulden

ha bak en buyuuunuz benım opun bakımmmmmmmmm elımı......................yarın sabahhhhhhhhhhhhh........................

ha bak en buyuuunuz benım opun bakımmmmmmmmm elımı......................yarın sabahhhhhhhhhhhhh........................

ÖPMEZMİYİMM muallim aplam benimmm
,
bivde aplam olyoooo 37 yaşında sanırım

bu arada yeni gelen hakiii kayıpppp yolumu bulamıyor yawwww

X