Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım dırımım herkeste sanırım böyle bir örnek var,
biriileri acımasızca bazı şeyleri yaparken muallimimin de dediği gibi olan hep en merhametliye oluyor,
ama şuna da kızıyorum açıkçası sizde de bu var mı bilmiyorum ama
nedense kendilerine bakmayanlar daha kıymetli daha dokunulmaz olmuyorlar mı anam ona çıldırıyorum işte..
wavycim bırak şu işleri gelip ben süpürücem yani sinir oldum heeee,ne titiz karılarmışınız anam,bi ben böyleyim sanırsam Çok üzgünüm çoook

canım dırımım herkeste sanırım böyle bir örnek var,
biriileri acımasızca bazı şeyleri yaparken muallimimin de dediği gibi olan hep en merhametliye oluyor,
ama şuna da kızıyorum açıkçası sizde de bu var mı bilmiyorum ama
nedense kendilerine bakmayanlar daha kıymetli daha dokunulmaz olmuyorlar mı anam ona çıldırıyorum işte..
wavycim bırak şu işleri gelip ben süpürücem yani sinir oldum heeee,ne titiz karılarmışınız anam,bi ben böyleyim sanırsam Çok üzgünüm çoook

GELDİM KUŞUM GELDİMMM. KOCİŞ YAPCAKMIŞ AKŞAMAkaydirigubbakcemile3 O DA KIZDI E SİZDE KIZINCA BIRAKTIM BENDEEakannehirakannehir

maryy cnmmm sende damatlarını yolcu edersin inş.... kuşummmm

ohhh gezmişsiniz ....benim kaba mıçlı kocammm gezmke istemedi amsrayı safranbolunu ben annemele gittim kuşumm eğer geçen sene tüp bebek tedavisine girmeseydik gidecektik ramazan bayramında kapadokyaya ama ben hamiştimmm o bayram bu daha iyi olduu.......

kızlarr dün düşündümde iyikide kızım yokkk anam kendimimi süsleyimm onlarımııı

kuaförde bi kız tek kız belli yani tek çocuk anam bi ukala bi ukala 8 yaşında ama nası bir görseniz
bi kadın daha geldi bi oğlu bi kızı var kzının saçını kestirdi neyse annesi işini görüyoo oturdu abla kardeş o ukala bilmişş kızzz...gitti bunların yanına soruyorrr onlar kaça geçtiniz diye kız diyoki 4 geçtim erkek çocukda 2 geçtimmm aaaa kız gözlerine aça aça kıza diyokiii hıııı hııı senin boyun kısa nasıl geçersin dörde diyooo oğlanada tabi.....kızı pataklamak gldi içimden iki kardeş yoksul hallerinden belli ötekii çaçaron iyi giyimliiii ezdii ezdii çocukları ..sonra deidm kız sussana sen ne çok konuşuyorusn çocuk tırstıı.............diğer abla kardeş geldi yanıma oturdu o kaldı öle.....anasıda fenaydı kuförde tafra yapıyor kuaför kızaa beğenmemiş saçı kaç saatir buradaymışşş hakkını suistimal etmişşş..........elemana yaptırmış saçınıda dedim kadına sen böyle tartıştıkca benim hakkımı yiyorsunnnn benim saçıma daha başlanmadı ve benim evdeeee ikiz bebeklerimmm varrr dedimmm.....bi sustuuuu kuaför kıza senin ağır eleman boyasın saçlarımı dedim.....kalmama alttaaaa parçalarım leynnn

oh ohh muhabbet missssss

aman sakın temizlik filan yapmayın kıslar wavy kalkma artık yerinden ben dün o hatayı yaptım akşam ağladım ağrıdannn :KK43: kötürüm oldum sandım bacakalrım tutmuyordu hele bide dizlerim nası ağrıyo anlatamam.. oysa sadece salonun tozunu aldım mutfağı halletmeye çalıştım az da toparladım bitmişim.. aman dedim bugün kalan işlere elimi bile sürmüyorum kafamçokkarıştı

bulantılar bendede başladı wavy cim ya mide yanması başladı bide acayip son zamanlarda olur diyolardı ondan heralde.. seninde kızların saçları uzuyodur öyle derler halk arasındaya ne alakaysa :)

Hymarry ohh gezmiş dolaşmışsın maşallah hevesin aklmamış hiç bişeyde bundan sonrada kızlarla dolaşırsın inşallah ben hiç bişeyden hevesimi alamadım aman neyse napalım hayırlısı şakkıdı

heryerlerim ağrıyor midem bulanıyor annem azcık daha doğurma diyor süslü püslü çarşaf yapıyomuş bebişlere yorganıyla onu bitiriyim beklede diyor kaydirigubbakcemile2 onu bekleyecem o yüzden kalkmayımda bi akzaya kurban gitmeyim kaydirigubbakcemile

evet kızlar haklısınız doğru diyorsunuz muallim apla wavyy ve hymarry.....

marry kııı kısçeler bana bakacakmıı bak yol yakınken kız doğuracammmm yoksaa

yada ben oğlanların kanına işleyimmm şimdiden düşünemiyorum yaaa oğullarım beni saymasın yanına almasınnn o günleri göreceğime öleyim benn .....................onları doğururken ölecektim neredeyse yaaa

maryy cnmmm sende damatlarını yolcu edersin inş.... kuşummmm

ohhh gezmişsiniz ....benim kaba mıçlı kocammm gezmke istemedi amsrayı safranbolunu ben annemele gittim kuşumm eğer geçen sene tüp bebek tedavisine girmeseydik gidecektik ramazan bayramında kapadokyaya ama ben hamiştimmm o bayram bu daha iyi olduu.......

kızlarr dün düşündümde iyikide kızım yokkk anam kendimimi süsleyimm onlarımııı

kuaförde bi kız tek kız belli yani tek çocuk anam bi ukala bi ukala 8 yaşında ama nası bir görseniz
bi kadın daha geldi bi oğlu bi kızı var kzının saçını kestirdi neyse annesi işini görüyoo oturdu abla kardeş o ukala bilmişş kızzz...gitti bunların yanına soruyorrr onlar kaça geçtiniz diye kız diyoki 4 geçtim erkek çocukda 2 geçtimmm aaaa kız gözlerine aça aça kıza diyokiii hıııı hııı senin boyun kısa nasıl geçersin dörde diyooo oğlanada tabi.....kızı pataklamak gldi içimden iki kardeş yoksul hallerinden belli ötekii çaçaron iyi giyimliiii ezdii ezdii çocukları ..sonra deidm kız sussana sen ne çok konuşuyorusn çocuk tırstıı.............diğer abla kardeş geldi yanıma oturdu o kaldı öle.....anasıda fenaydı kuförde tafra yapıyor kuaför kızaa beğenmemiş saçı kaç saatir buradaymışşş hakkını suistimal etmişşş..........elemana yaptırmış saçınıda dedim kadına sen böyle tartıştıkca benim hakkımı yiyorsunnnn benim saçıma daha başlanmadı ve benim evdeeee ikiz bebeklerimmm varrr dedimmm.....bi sustuuuu kuaför kıza senin ağır eleman boyasın saçlarımı dedim.....kalmama alttaaaa parçalarım leynnn

HAHAAAYYY :roflol:sende benim gibisin hiç dayanamam öyle ukalalara geçiririm lafı. hatta bi gün birine gıcık oldum lafı soktum. enemm evlendim geldim. çok tonton bi komşumuz var onun kızıymış:kedi:

oh ohh muhabbet missssss

aman sakın temizlik filan yapmayın kıslar wavy kalkma artık yerinden ben dün o hatayı yaptım akşam ağladım ağrıdannn :KK43: kötürüm oldum sandım bacakalrım tutmuyordu hele bide dizlerim nası ağrıyo anlatamam.. oysa sadece salonun tozunu aldım mutfağı halletmeye çalıştım az da toparladım bitmişim.. aman dedim bugün kalan işlere elimi bile sürmüyorum kafamçokkarıştı

bulantılar bendede başladı wavy cim ya mide yanması başladı bide acayip son zamanlarda olur diyolardı ondan heralde.. seninde kızların saçları uzuyodur öyle derler halk arasındaya ne alakaysa :)

Hymarry ohh gezmiş dolaşmışsın maşallah hevesin aklmamış hiç bişeyde bundan sonrada kızlarla dolaşırsın inşallah ben hiç bişeyden hevesimi alamadım aman neyse napalım hayırlısı şakkıdı

heryerlerim ağrıyor midem bulanıyor annem azcık daha doğurma diyor süslü püslü çarşaf yapıyomuş bebişlere yorganıyla onu bitiriyim beklede diyor kaydirigubbakcemile2 onu bekleyecem o yüzden kalkmayımda bi akzaya kurban gitmeyim kaydirigubbakcemile

pamuğum bende yoruluyom pişman oluyom yapınca ama gözüme gözüme batıyor dayanamıyom..

ay bide anlamadım bugün bende bir enerji noluyor anlamadım..:nazar:
oy maşallah annene kıs valla şanslısın he hamarat bi annen var. benimkide yapar sağolsun ama ne varsa bu sene köyde gittiler tarla bahçe uğraşıyolar:mymeka:

bu arada bende bekarken çok gezdim. annem hep gez kızım imkanın varken derdi evlenince kocan kıskanç olur, gezmeyi sevmez durumu olmaz derdi. allah razı olsun hiç kısmadılar beni rahat bıraktılar. evlendik bvi koşturmaca zaten. eşim gezmeyi sever ama biraz da imkan meslesi imkan dahilinde gezdik işte ama bekarken daha çok yer gördüm :kedi::kedi:

Hymarry kısss bu akşam iftara gel bize. valla bugün bi enerji bende akşama yapacaklarımı bi duysan atlar gelirdinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ınş rabbım kızında erkegınde hayırlısını versın............................ımtıhan dunyası bu dunya...........ben abımı cok severımannemı 14 yasında kaybettım abım ablam ve ben cok baglıyız...............abım bızı hıç bırakmadı...................ınş ekınmde gelıcek almanyadan............üç oğlu var kız delısı kızlarımın bırını ısteyıp duruyo.................ben yok dedım ıyı dedı bızde kolları sıvarız 4 ye dedı...............ınş hayırlısı arkadaslar ne kız evladuı var bakmaz anaya babaya ne erkekler var bakar............ama tabı genelleyınce kızlar daha duşkun erk nadır.............ınş hayat bıze hep guler rabbım sıkıntı yasatmaz ınşşşşşşşşşşşşşşşş

noldunuz ya kayıp oldunuzkaydirigubbakcemile bende mutfağa gidiyom azcuk akşama hazırlık yapam. kocişe son iftara yakışır bi sofra hazırlıyım..

ay yok bu adam bana bugün iş yaptırmıyacak. şimdide aramış bugün iş yok alayım seni gezdireyim sıkılmışsındır diyoropuyorumnanaktan bende tamam dedim hani kırılmasın diye ama yarıda kaldı yaptığım şey..:sinifsinif: nankörmüyüm nekaydirigubbakcemile3

öpüyom hepinizi. hazırlanam benn..

ne yapammm wavy cnm yaaaa kadın sanki mosda kırıktarakdada kapris yapıyorrr yaa

yani kapriss yoksa saçında bişey yokkk yaniii haklı olsa susarımmmm.........

oğluşuma meyve yedirdim babamız kendine bayyamlık hırka bakıyormuşşşş eve gidince yaş hediyesini vereceğim kendisinide affettim saçımı yaptırdı ve bayyamlık aldı veee çocuklara baktı aksammm heheheh

ne yapammm wavy cnm yaaaa kadın sanki mosda kırıktarakdada kapris yapıyorrr yaa

yani kapriss yoksa saçında bişey yokkk yaniii haklı olsa susarımmmm.........

oğluşuma meyve yedirdim babamız kendine bayyamlık hırka bakıyormuşşşş eve gidince yaş hediyesini vereceğim kendisinide affettim saçımı yaptırdı ve bayyamlık aldı veee çocuklara baktı aksammm heheheh

ya o kız milleti kesinlikle doğuştan öyle olmuyor,
ben kendi çocuğum da olsa sustururm,ama analarından danalarından öyle görüyorlar da aynısını yapıyorlar,bunun kızı oğlanı yok yani,,
mesela o esnada kız kapris yaparken anası sesini çıkarmıyordur Allah bilir,sen müdahale ettiğine göre dayanamayıp,
var öyle örnekler,,
ben sınıf öğretmenliği yaptığım zamanda da çok yaşadım..

ya o kız milleti kesinlikle doğuştan öyle olmuyor,
ben kendi çocuğum da olsa sustururm,ama analarından danalarından öyle görüyorlar da aynısını yapıyorlar,bunun kızı oğlanı yok yani,,
mesela o esnada kız kapris yaparken anası sesini çıkarmıyordur Allah bilir,sen müdahale ettiğine göre dayanamayıp,
var öyle örnekler,,
ben sınıf öğretmenliği yaptığım zamanda da çok yaşadım..

allahım yaa düzgün evlat yetiştirmek nasip et yaaa

şimdi annem dayımı aradıı annem size gelmek istiyor diye

dayım karısına sorup öle aradı ...annemede kalsın iki üçgün demişşş

delirdim yaaa delirdimmm sanki annem temelli yolluyor oraya
koca yaz gezdilerrr ...anneme kızdım neden demiyorsun ne biçim konuşuyorsun abi senelikmi yolluyorum demiyorsun dedi...

annem böyle susuyor yaaa çıldırıyorum bennn

arkadaslar bayramınız mubarek olsun,,,inşallah seneye bebişlerimize bayramlıklar almak nasıp olur,,,
hep sevdıklerımızle beraber sağlıcakla nice bayramlara...

kızlar iyi bayramlar bir daha ki ramazan bayramında allah nasıp ederse bebıslerımızle kutlıcaz...cok heyecanlı ya.....bu arada akapunktur tedavısı gordum ve sıyatık agrılarım cok cok azaldı..bayagı bır ıse yarıyormus.....

kimseler kalmamış biz eve geldik eşyaları yerleştirdik....çocuklar çok acıkmışşşş onları besledim ömer kudurmakla meşgulll

X