Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

marryyy hanum annesindeymişşşş kendisi bu gözelll sohbetten mahrum kaldııı

bizde evimize gidecez bugün allahın izni ileee ......oyyy ciiclerimizi koyacamm

paşalarım ne yakışıklı olacaklar yaaa ...........içim içime sığmıyor kızlarrr yüreğime kuş kaçmışşş pır pırr süreklii

marryyy hanum annesindeymişşşş kendisi bu gözelll sohbetten mahrum kaldııı

bizde evimize gidecez bugün allahın izni ileee ......oyyy ciiclerimizi koyacamm

paşalarım ne yakışıklı olacaklar yaaa ...........içim içime sığmıyor kızlarrr yüreğime kuş kaçmışşş pır pırr süreklii
hehehe hymarry şimdi aklı burda kalmıştır vallakaydirigubbakcemile

oyşşş maşallah onlara yirim yiriimmmm.zemuszemus

allahım bizede o günleri görmeyi nasip etsin inşallah..:Saruboceq:

kaswa demişsin ya canım 28 i dvirsem..inan 28 den sonra 30 diyorsun 32..34 diyorsunn tabii ben daha 36 diyemedimm..allahım 36 demeyi nasip etsin hepimizeee..herşey geçecekk bunları okuypppp gülmek istiyorummmm

bebiş bak ne buldum geçmişte.. hadi bunu okuyup okuyup gül artık :dance: Allah ım hepimiz gülelim inşallah..dimi kızlaropuyorumnanaktan

kaswa al cnm derim hem yatak hem mama sandalyesi oluyormus buda çok iyi öle orta halli mama sandelyesi sadece 150 tek bebek için al derimmm

kaswa adresi silebilirsinnn gerçi bende koyuyorum aldığım ürünlerin linklerini srun olmuyor kalabilirdee

wavyyy kızımm otursanaa beeeeeeeeeeee.............

ayy kızlaryaaaaaaaaaaaaa bu göbeğimi ne yapacammm ben yaaa sonradan ekli gibi duruyoo yaaaa kalçam yokkk bacak yokk göbek varrr yaralarım iyi oılsun mekik çekeceğim yaaa

ben evi süpürüp geliyom..

yahu kızlar siz süpürge nede yapıonus? ben süpürgeye dokunmadım bile aylardır. vallaa görmemezlikten geliom bazen,bazen kayınvalidem gelip süpürüo bazen de kocam.. aman kızlar dikkat.. yasakkelime

kaswa adresi silebilirsinnn gerçi bende koyuyorum aldığım ürünlerin linklerini srun olmuyor kalabilirdee

wavyyy kızımm otursanaa beeeeeeeeeeee.............

ayy kızlaryaaaaaaaaaaaaa bu göbeğimi ne yapacammm ben yaaa sonradan ekli gibi duruyoo yaaaa kalçam yokkk bacak yokk göbek varrr yaralarım iyi oılsun mekik çekeceğim yaaa

ne yarası? hala yaramı var :çok üzgünüm:

altı ay sonra hafıf hareketlere baslarsın...........aytı ay oldunu dogunmdan berı..............merak etme bı yıl sonra ıyıce toplarsın yapı olayı bıde

ne yarası? hala yaramı var :çok üzgünüm:

cnm iç yara öle hemen iyi olmuyorkii hala içimde acı hissediyorum

altı ay sonra hafıf hareketlere baslarsın...........aytı ay oldunu dogunmdan berı..............merak etme bı yıl sonra ıyıce toplarsın yapı olayı bıde

6 ay olmadı ekim 8 de 6 ay dolacak inş.. aplacığım valla fırsatım olsa yürüyecem bantta ama .....olmuyorr bide şuan mevsim dönüşü hemen hasta olurum terleyince ben soğuk sıcağa gelemiiyorum

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo hymarryciğimmm gelmişşşş

yaaa kızlar varyaa dayımlara o kadar sinir oluyorumki annemin 4 abisi var

ananem annemde kalıyor 80 küsür yaşında bi anaları bakmak istemediler annem benle hastanede yatarken en son bakan dayım ne zaman gelecen hastaneden ne zaman annemi sana vercem diyip durdukii annem ne kadar cile çekti benle benim yanımdan 38 günlükken bebekler ayrıldı annem ve eve girdiği an dayım ananemi bıraktı anneme .....anneme hiç dinlenme fırsatı vermeden....

şimdi bayram geldi.....ananem oğullarının evinde girmek istiyor büyük dayım köyden gelmiş görmek istiyor ama dayım annemle konuşmadığı için anasını görmeye gelmiyo bizim eve..............

diğer dayımda ziyaretine geldiii ama anne gel bize gidelim bayramız bizde geç,r demedi içine dert oldu halbuki ...beni x alır diyordu anneme.......

erkek çocuklar hep böyle kızlar yaaa

annem diyorki ben diyemem abimlere annem sizde bayaram girmek istiyor diye (çok dedikoducularda)
sonra annesini istemedi derler.....çevre kızın bile seni istemiyor diyormuşşş ananeme
annem nerede beni hastanede bekliyor bu arada bu kadar şerefsizler yaniiiii
çok üzüldüm ananeme ya

geldiiim. ay süpürmüyom timam yarıda bıraktı. kocişte aradı evi süpürdüğpümü duyunca kızdı:sinifsinif:
o gelince iftardan sonra siler süpürürmüş.opuyorumnanaktan bende iyi dedim bıraktım. akannehir

yaaa kızlar varyaa dayımlara o kadar sinir oluyorumki annemin 4 abisi var

ananem annemde kalıyor 80 küsür yaşında bi anaları bakmak istemediler annem benle hastanede yatarken en son bakan dayım ne zaman gelecen hastaneden ne zaman annemi sana vercem diyip durdukii annem ne kadar cile çekti benle benim yanımdan 38 günlükken bebekler ayrıldı annem ve eve girdiği an dayım ananemi bıraktı anneme .....anneme hiç dinlenme fırsatı vermeden....

şimdi bayram geldi.....ananem oğullarının evinde girmek istiyor büyük dayım köyden gelmiş görmek istiyor ama dayım annemle konuşmadığı için anasını görmeye gelmiyo bizim eve..............

diğer dayımda ziyaretine geldiii ama anne gel bize gidelim bayramız bizde geç,r demedi içine dert oldu halbuki ...beni x alır diyordu anneme.......

erkek çocuklar hep böyle kızlar yaaa

annem diyorki ben diyemem abimlere annem sizde bayaram girmek istiyor diye (çok dedikoducularda)
sonra annesini istemedi derler.....çevre kızın bile seni istemiyor diyormuşşş ananeme
annem nerede beni hastanede bekliyor bu arada bu kadar şerefsizler yaniiiii
çok üzüldüm ananeme ya

canım seni çok iyi anlıyorum ben,m anneannemde 90 küsür yaşında nerdeyse 25 yıldır bizdedir. iki dayım var olmasalar daha iyiymiş kadını üzmekten başka bişrey yazpmıyolar. düşün şimdi memleketteler dayım yan evde ve sadece 1 kez gitmiş anneannemin yanna kadın kahroluyor tabi..manen madden hiç bişekilde fqaydaları yok. bide bi gün utanmadan büyük dayım anneanneme üzerinde ne hakkın var bi süt hakkın var o da neyse ödeyeyim demiş. pislik herif ay neyseee sinirlendim yine. Pamuk gibidir anneannem görseniz ağzı var dili yok resmen . allah izin verirse yarenimin ikinci ismi anneannemin ismi olacak..
Allah hepimizi hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:Saruboceq:

dırım takma canım verırsın merak etme...............ya hymarye dedıgım yontemı yapsana ...........bı elıne bırını oburune bırını al ındır kaldır..............hehe ıytı fıkır demı...............
aslında ben kız erkek ayrımı yapmıyoom bu olayda yasadığım ve gordupğum su dırım............yufka yureklı ıyı nıyetlı olanlar hep ezılıyo................benım esım ve ben aynı durumdatyız aılede..........olay bu anlıcan...........ols annene ne guzel zor tabı ama sevapları o alıyo............bı ana on evlada bakıyo ama on evlat bı anaya bakamıyoo............ve mutlaka bırı bakmak zorunda kalıyo

zemuszemus geldim kuşlar geldiiimm,
annemlere iftara geldik dün akşam,bu akşam da eşim kaynanama gidicek iftara,ben de burda kalıyım,o kadar katı eve çıkarken tepmeye halim yoktuu,kaldık,
geç kalktık mustimle öpüş koklaş,dırımım yazmışın bi yerde kaçmış diye mustisine kaydirigubbakcemile3
işte böyle bu arada da geçmiş iokudum,cidden muhabbet güzel akmışigeç kalmış sayılmam işallahh
o wavyy hala ev mi süpürüyor yaaaww?
dırımım muallimim oğluşlarınızı camilere felan gönderiyorsunuz nispet mi yapıyonuz nann :mymeka:,
biz de kızlarımla süslenip püslenip babamıza kahvaltı hazırlayıp kapıda el öpüp para söğüşliycez taaaammm mııııı hıh :dilcikar: lülülülülülü
bu arada Kapadokyadan girmiş Amasradan çıkmışsınız,ya da tam tersi,
biz kızlara kavuşamazken oraları biiir bir dolaştık,
Ülkemin her toprağı cennetttt..

Ya mesajlarım niye gitrmiyor yaaaa,çıldırıcaammm..

X