Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın güzeller....... bugün arefe bir ramazan daha bitti. rabbim hepinize daha çoook ramazanlar bayramlar görmeyi nasip etsin....... biz analı kızlı grip olduk.... kızın ilaçları belli... bana tavsiyesi olan varmı....

Bugün arefe...Mübarek bir gün,duadan unutmayalım birbirimizi.Şimdiden bayramınız mübarek olsun.Birazdan çıkacağız eşimle.Bu gece çok midem ağırdı,doktoruma da uğrayacağım.Koltuğu yatak pozisyonuna getirip gideceğim ki yorulmayayım.Babacığımın mezarını da ziyaret edeceğim.mafoldumben.Bizim bayramlarımız böyle buruk geçiyor malesef.Eşimle gelecek bayramları konuştuk içim ısındı.ınş.oğlumu babasıyla bayram namazına geçirdiğim günleride görürüm.Birde bugün otomatik başiklerimizi alacağız.Eğer düşünen varsa almayı çok hesaplı toptan bir yer buldum yazarım özelden.Bizde durum bu.Umarım hepiniz bayram baklavası kıvamındasınızdır canlarım...Öperim hepinizi sıcacık sıcacık,,,Hayırlı bayramlar....opuyorumnanaktan

hu huuuu. herkes bayram telaşında mı nerdesiniz yahu...
ay ben şöyle bi evi temizliyim dedim mutfağa bi girdim ay çıkamadım. şimdi bütün ev duruyor ve ben bittimakannehir
bide haf,ften grip belirtileri var sanırım mevsim geçişi hepimizi etkiledi..

siz napıyonuz bakem..

gunaydın hepinize hayırlı bayramlar sımdıden ..........bebiş istiyoruz allah kuzucuklarına saglık versın bi ömür boyu aılenızle mutlu olun.....dıger arkadaslar umarım iyisinizdir.....allah hepimnizi korusun.........

ooooooooooooo herkes bayyam alışverısınde...................guzel.................kaswacım o burukluğu sormaaaaaaaaa..............benımde annem yok babam yok kabırlerıde memlekette................saglık ols ınş...............guzel gezmeler...................besıklerı nerden alıcan ya ozele nıye yazıyon herseyı yazıyolar ya buraya sakıncası yoktur kı...................ıyı bakınnnnn kendınıze kızlar

Bugün arefe...Mübarek bir gün,duadan unutmayalım birbirimizi.Şimdiden bayramınız mübarek olsun.Birazdan çıkacağız eşimle.Bu gece çok midem ağırdı,doktoruma da uğrayacağım.Koltuğu yatak pozisyonuna getirip gideceğim ki yorulmayayım.Babacığımın mezarını da ziyaret edeceğim.mafoldumben.Bizim bayramlarımız böyle buruk geçiyor malesef.Eşimle gelecek bayramları konuştuk içim ısındı.İnş.oğlumu babasıyla bayram namazına geçirdiğim günleride görürüm.Birde bugün otomatik başiklerimizi alacağız.Eğer düşünen varsa almayı çok hesaplı toptan bir yer buldum yazarım özelden.Bizde durum bu.Umarım hepiniz bayram baklavası kıvamındasınızdır canlarım...Öperim hepinizi sıcacık sıcacık,,,Hayırlı bayramlar....opuyorumnanaktan

canım çok geçmiş olsun dikkat et kndine. bu sıralar bu hava değişimi hepimizi sarstı gibi geldi barii.
ayy kıs gelecek bayrama allah izin verirse bıcır bıcır olacaklar. giynip süslenecekler elimizi öpecekler ay yerim ben onlaı yaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hayırlı bayramlar canım benimmŞeniz

ha bu arada bu sallanan beşik dediğin nasıl bişey şeker. yatak odan için mi alacaksın..

wavy ne kendını yoruyosun yaaaaaaaaaaaa...................bak dıkkat et.............ozge nasılsın............oluyooo artık bakkkkkkkkkkkkkkkkk

günaydın güzeller....... bugün arefe bir ramazan daha bitti. rabbim hepinize daha çoook ramazanlar bayramlar görmeyi nasip etsin....... biz analı kızlı grip olduk.... kızın ilaçları belli... bana tavsiyesi olan varmı....

günaydın cnm aminnnn......size çok geçmiş olsun cnmm ...hamişlikde hastalık çok zorr sen bol ıhlamurrr ve limon tüket mideni ekşitmezse tabi......bu dönemde ateşlenme olmadığı sürece pek ilaç verilmiyor cnm birde minoset yada parol...bende alerjik astım olduğundan zaten ialç kullanamıyordum...ateşlenince gebelikde olunca direk hataneye yattımm

ya bı tane olsa hersey alınırda üç tane olunca almak ımkansız parasınıda gectım nan evde yer kalmaz.......kaswa al besık ve buraya koy bakalım

wavy ne kendını yoruyosun yaaaaaaaaaaaa...................bak dıkkat et.............ozge nasılsın............oluyooo artık bakkkkkkkkkkkkkkkkk

canım ya dayanamıyom alışmışım. bide uzun süredir pek bişey yapmamıştım. şimdi herkes temizlik yapıyor apartmanda bende kurtlandım. ama bittim açıkçası. sanbıırm. biraz yatıp kalkıp bi süpür
üp silecem başka bişey yapamam:sinifsinif:

dirimmm kuşum hoş geldinnn..
kardeş sana bi sorum olacak yaaa.. seninde bulantın çok olmuştu hatırlıyonmu ilerleyen dönemde yeniden başlamışmıytdı. benim yine yediklerim durmuyor midemde:KK43:( şürda 6 kilo aldım o da gidecek diye korkuyom:gitme:

Bugün arefe...Mübarek bir gün,duadan unutmayalım birbirimizi.Şimdiden bayramınız mübarek olsun.Birazdan çıkacağız eşimle.Bu gece çok midem ağırdı,doktoruma da uğrayacağım.Koltuğu yatak pozisyonuna getirip gideceğim ki yorulmayayım.Babacığımın mezarını da ziyaret edeceğim.mafoldumben.Bizim bayramlarımız böyle buruk geçiyor malesef.Eşimle gelecek bayramları konuştuk içim ısındı.İnş.oğlumu babasıyla bayram namazına geçirdiğim günleride görürüm.Birde bugün otomatik başiklerimizi alacağız.Eğer düşünen varsa almayı çok hesaplı toptan bir yer buldum yazarım özelden.Bizde durum bu.Umarım hepiniz bayram baklavası kıvamındasınızdır canlarım...Öperim hepinizi sıcacık sıcacık,,,Hayırlı bayramlar....opuyorumnanaktan

canımmm benimm üzülme tatlımmmm......hayatında yeni yaşamlar giriyor
dediğinn gibiii bayram namazına yolcu edeceğin günlerin olacakk...ayyy ben ikisini birden yollayacam beeee ne keyifffffffffff......

muallim aplam yolluyordur nasııı bi duyguuu aplaaaa

beşikleriniz hayırlı oslun cnm mide sorunları çok normal bende öle bi oluyorduki latif yorum yapmıyordu bilee...........

bennn baklava kıvamındayımmmm hasta olmamas rağmennn..........ama hava bozduuuuu yaaaaaa

ay evet yaa..........cok guzel...............zaten bes altı yasında gıtmete basladı bayram namazlarına her sene buyumesı cok guzel hele bu yıl tam delıkanlı oldu.................rabbım cumlemıze tattırsın ........saglık versın her daım.................artık babayla aynı boydaa nerdeyse ıkı parmak kalımış ..........dırım ınş senın ıkı kuzu oyy cok tatlı olucaklar............ınşşşşşşşşşş

ooooooooooooo herkes bayyam alışverısınde...................guzel.................kaswacım o burukluğu sormaaaaaaaaa..............benımde annem yok babam yok kabırlerıde memlekette................saglık ols ınş...............guzel gezmeler...................besıklerı nerden alıcan ya ozele nıye yazıyon herseyı yazıyolar ya buraya sakıncası yoktur kı...................ıyı bakınnnnn kendınıze kızlar

Çok üzülüyorum muallimim çok.Şimdi aradı ailem mezarlıktalarmış.Çok buruk oluyor işte..Allah sana da sabır versin,giden gelmiyor ne yapalım?Aslında bu kadar üzülmemein akşamdan beri başka sebepleride var.İftara kayınvalidemler geldi.Kayınpederimdeki tavırları soğukluğu anlatamam size.Nedir derdi bilmiyorum.Çocukların odasına bile bakmadı.Ama kızlarıyla benim yanımdaki muhabbetlerini görseydiniz...Çok garip hissettim kendimi.Bu halimle kimsenin tavrını çekecek psikolojide değilim ama el işte...Hep babacığımın bana duduğu şefkati hatırladım.....mafoldumben

ama ıste erkek cocuğu babatyla gıdıyooooooooo eeeeeeeee anne yalnız evde kız lazım yaaaaaaaaaaaaa..........................hem kız hem erkek olanlar sanslı.............ınş kızda olursa ıyı...........ben bı kız ısterken uç gelıyo ınş tamamına ererız......................

kaswacım takma canım aynı setylerı cok yasadım ben.............elde degıl tabı ama napalım...........hayat rabbım esımıze evlatlarımıza saglık versın ınşşşşşşşşşşş yuvamız hep sıcakk ols

Çok üzülüyorum muallimim çok.Şimdi aradı ailem mezarlıktalarmış.Çok buruk oluyor işte..Allah sana da sabır versin,giden gelmiyor ne yapalım?Aslında bu kadar üzülmemein akşamdan beri başka sebepleride var.İftara kayınvalidemler geldi.Kayınpederimdeki tavırları soğukluğu anlatamam size.Nedir derdi bilmiyorum.Çocukların odasına bile bakmadı.Ama kızlarıyla benim yanımdaki muhabbetlerini görseydiniz...Çok garip hissettim kendimi.Bu halimle kimsenin tavrını çekecek psikolojide değilim ama el işte...Hep babacığımın bana duduğu şefkati hatırladım.....mafoldumben
Kaswa yavrum allah sabr versin bitanem :1hug:
ay hadi kaynanaları anlıyom gelini çekemiyolar oğullarını paylaşamıyolar. Ama kayınpeder geline düşkün olur niye öyle yapıyor ki. :mymeka:eek:ysaki sıcak olsa baban gibi bağrına bassann ahh ahh :sinifsinif:

canım çok geçmiş olsun dikkat et kndine. bu sıralar bu hava değişimi hepimizi sarstı gibi geldi barii.
ayy kıs gelecek bayrama allah izin verirse bıcır bıcır olacaklar. giynip süslenecekler elimizi öpecekler ay yerim ben onlaı yaaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hayırlı bayramlar canım benimmŞeniz

ha bu arada bu sallanan beşik dediğin nasıl bişey şeker. yatak odan için mi alacaksın..

Wavy im tatlı kuşum sende dikkat et kendine canımm....İnş.O güzel günleri göreceğiz inş...Hani bebeği oturtoyon yatırıyorsun mama masası da oluyor,Kuruyorsun sallanıyor kendi kendine ondan alacagız.Odama koyacagım.Benim belim ameliyatlı wayvİm sallayamam ben bebeklerimi,Ne kadar düşünmesemde sallamaya alıştırmayı 2 çocuk illaki ister diyue düşünüyorum.Aslında bunu en iyi dırım bilir,Sallamadan da olabilir mi ?

Wavy im tatlı kuşum sende dikkat et kendine canımm....İnş.O güzel günleri göreceğiz inş...Hani bebeği oturtoyon yatırıyorsun mama masası da oluyor,Kuruyorsun sallanıyor kendi kendine ondan alacagız.Odama koyacagım.Benim belim ameliyatlı wayvİm sallayamam ben bebeklerimi,Ne kadar düşünmesemde sallamaya alıştırmayı 2 çocuk illaki ister diyue düşünüyorum.Aslında bunu en iyi dırım bilir,Sallamadan da olabilir mi ?

canım biizmkiler tek bebek olmadığı için bazı lüksleri yok gibi geliyor bana. ben bebişler doğduktan sonra çevremdekileride uyarmayı düşünüyorum. sallamak ağladığında fazla kucağa almak yok diye:mymeka: çünkü herkes çekildiğinde tek başına ne ikisini sallayabilir ne kucağımıza alabiliriz ve zorluğu bize olur canım..
yani sallamakta alıştırma meselesi bence. bilmediği bişeyi istemealer gibi geliyor bana..

X