Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymarry, kasım 17 de tam 36 bitmiş oluyor canım. takvimimde ona göre ayarlandı. heralde 1 hafta daha kalsın desek bayrama denk gelir..

Hayırlı cumalar...Bayram geliyor..ınş.bir daha ki bayrama kuzularım gelecek.gönlümün bayramları,şenliği başlayacak inş.Yarın kıyafet bakacağım ama kararsızım çok..Zaten bir yere gidemiyorum bir de bu erken doğum tehtidinden bilemedim pek açıkçası bir de babet alayım kendime diyorum...Şirine gibi..zemuszemusDün temizlik yaptırdım bugün iftara kayınvalidemler geliyor...Yürü be DIRIMIMkim tutar seni.....Oylar dırıma,oylar dırım'a..:lepi:Başka arkadaşlarımada söyledim sana oy versinler diye...Sen bu hızla zaten bizim topiğimizin 1.siydin kuşum...Şeniz Pek sık giremiyorum artık,Hepiniz iyisinizdir umarım?Kocaman kocaman sarlıp öperiz sizi teyzelerrrrrrrr..................Şeniz

http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-duyurular-site-paylasimlari/314975-ayin-uyesi-anketi-11.html

ankette son durummm kızlarrr önde duruyorum ama sanırım arkadaş beni geçerr
hay tutturdun arkadaş beni geçer diyeÇok üzgünüm çoook,
57ye 48 önde gidiyorsun bacım,
pes etmek yok hııııııııı :eek:lmaz:
hymarry, kasım 17 de tam 36 bitmiş oluyor canım. takvimimde ona göre ayarlandı. heralde 1 hafta daha kalsın desek bayrama denk gelir..
anladım canım,36+7 oluyorsa takviminde 37. de alıyor max. Serdar Bey zaten,
bir hafta daha kalsın diyemeyeceksin o zaman inanopuyorumnanaktan
bayramını da yeni bebeklerinle geçiriceksiiiinnnn alkisalkisalkis

arkadaşlar iyi geceler eve şimdi geldik.... annemlerdeydik... bu aralar sabah gidip akşam dönüyoruz.... o yüzden fazla katılamıyorum size... geçmişi okuyamadım ama herşey yolunda gibi.... canancım facebook taki benim... istersen beni ekleyebilirsin canım....

Hayırlı cumalar...Bayram geliyor..İnş.bir daha ki bayrama kuzularım gelecek.gönlümün bayramları,şenliği başlayacak inş.Yarın kıyafet bakacağım ama kararsızım çok..Zaten bir yere gidemiyorum bir de bu erken doğum tehtidinden bilemedim pek açıkçası bir de babet alayım kendime diyorum...Şirine gibi..zemuszemusDün temizlik yaptırdım bugün iftara kayınvalidemler geliyor...Yürü be DIRIMIMkim tutar seni.....Oylar dırıma,oylar dırım'a..:lepi:Başka arkadaşlarımada söyledim sana oy versinler diye...Sen bu hızla zaten bizim topiğimizin 1.siydin kuşum...Şeniz Pek sık giremiyorum artık,Hepiniz iyisinizdir umarım?Kocaman kocaman sarlıp öperiz sizi teyzelerrrrrrrr..................Şeniz
teşekkür ederim cnm benimmm sağol bendn sana tasfiyeee bi yere kımıldama cnm tmm mı yat dinlenn
hay tutturdun arkadaş beni geçer diyeÇok üzgünüm çoook,
57ye 48 önde gidiyorsun bacım,
pes etmek yok hııııııııı :eek:lmaz:

anladım canım,36+7 oluyorsa takviminde 37. de alıyor max. Serdar Bey zaten,
bir hafta daha kalsın diyemeyeceksin o zaman inanopuyorumnanaktan
bayramını da yeni bebeklerinle geçiriceksiiiinnnn alkisalkisalkis

destekcim cnm benimmmmmm:lepi:

hepinizin bu sözleri beni çokk çokk mutlu ediyorr

herkes uykuya kaçmış sanırım aman aman uyuyunda büyütün bebişleri bebiş istiyoruz belki resimleri koymuştur dedim ama koymamış kızlar bebekler çok güzeldi ya doyamadım onlara bak bak insanın içi gidiyo darısı hayırlısıyla maryyciğimin başına oda kızçeleri dünyaya getirir keşke yakın olsaydı hemen onunkileride görmeye giderdik neyse artık resimleri ile idare ederiz

canım benimm çok teşşekkürlerr..siz doğurun bakalım sizinkileride ben böyle seveceğimmm..yeni fotolar koydum face kızlarr....
canan bak san aben çok kızıyoruummm..temizlik konusunda dikkat ettt....fazla yorulma yiğenlerimi üzmmeee...

offff kızlarr yaa ömerim ikikere ishal kaka yaptııı şimdide şakır şakır kustuuuu bu çocuk dişmi çıkaracak aman kocamda bi panikkk sormayın yaa
canım yaa allahım bu şekerleri koru nazarlardann...geçmişolsunnnn..
bebiş istiyoz hayırlı olsun bebeklerın çok tatlılar maasallah allah bızlerede nasıp eder inşallah o günleri görmeyi
sağol canım benimm..darısı başınaaaaa...allahım hepinizi bir nefeste kurtarsınnn..

ben doğumdan sonrasını düşünüyorum,çocuklarla nasıl olcak aklım almıyor...
inanın kızlar salıdan beri hiç uyumadımmm.. çok güzelbir duygu ....
iyi geceler canımmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

dırımmm yardımmm..dr.. bunlar sarrır dedii..bebişin biri sütü emşyorr.. sergen emmiyor.. zorluyorumm.. 2saatte bir veriyorumm..ardından prematil veriyporuumm..daha başka ne yapabiliriimm..bu arada göbek pansumanı günde kaç defa yapayıımm..unuttum sormayıı dryee..
bizdew evimize çoıktıkkk

minik kartallarımın anası nasılsınnnn ....

muallim ablamm iyi gecelerrr

ayyy kızlarrr kuaföre gittim saçmlarıma röfle yaptırdımmm
ama tam 4 saat kuzularımdan ayrı kaldımm....eve geldim apar toparr yemek yedim tabi annem çıldırmış yemek bile yapamamış ......yemeğimi yedim...hemen kuzuları babasına sattım annemi aldım
kıyafet almaya gittim aman lcw sanki bedava veriyo izdiham var bişi baktım ama denemek ne mümkün kaçtım.....sonra ölesine girdiğim huzurda buldum huzuru hemde anneme bu bana olmaz dedim kız aa olurmu bedeni var dedi ....benim denemeye vaktim yok bebeklerim babalarında dedim .....hemen üzerinize geçirin dedi.....tunik ve tayt vardı bende bi geçirdim çukk oldu elbise aldım kendime geldim....saat tabi 11 olmuşş hemen mutfağı bulaşıkları hallettim.....çocukları besledim birini babası birini ben uyuttuk artık geç uyur oldularrr. yaaaaa saat 12 ancak uyudularr.............bi yerde iyi oldu aslında rahat rahat dışarı çıkabiliriz huysuzluk etmezler....

işte kızlar artık sarı dırım varrr heheheh kociş beğendi annemde banada iyi olduu bu değişimm

dırımmm yardımmm..dr.. bunlar sarrır dedii..bebişin biri sütü emşyorr.. sergen emmiyor.. zorluyorumm.. 2saatte bir veriyorumm..ardından prematil veriyporuumm..daha başka ne yapabiliriimm..bu arada göbek pansumanı günde kaç defa yapayıımm..unuttum sormayıı dryee..
bizdew evimize çoıktıkkk

kuşumm çocuklarla uğraşıyordum biri emmiyorsa zorlama tiksinir yemeği redder benimde ömer emmedi ama ben sağdım sağdım verdim öle şakır şakır sütüm yoktu ama bir öğünde olsa içti.....sarılık sanırım demek istedin.....ahhh cnm çok zor biliyorum ama sarılık hangisi ise hemen mamasını sütünü iyice içir ben 45 dk 30 cc mama yedirebiliyordum
ama sarılıktan kurtulmanın tek yolu cnm yedirmekkk yiyecek içecek sıcakcak yoksa atamaz....biliyorum çok zor sürekli uyuyordur ama ayağını kıdıkla burnunu sık cnm

göbek bakımı günde birkere düşüne kadar düşüncede .....o yara kısmı yapacaksın....
yıkama bu arada düşüne kadar yara zor kapanır......

bebişim yardımcı olabildim herşey sor bacımm buradayımm

ahh yakınımda olsanda yanında olsam ...insanın ne kadar desteğe ihtiyacı var ....genel çevremiz tek bebekli o yüzden bize hep tek bebekli gibi yaklaşıyolar ama iki bebek inanın herşeyi çok zor
benim arkadaşım sen çocuklarını düşünmüyorsun ömer emmesede tutacaksın memende diyordu
iyideeee dedim kardeşimm ömer emsin diye beklerken saatlerce orada sarılıktan uyuyan aliyi kim besleyecek? o çocuk zaten yeme problemliii bunu düşünen yok.....alıyolar tek bebeği koyunlarına odalarında ohhhh yangel yatıyolarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bebeişim sarılıkmı oldu bebiş ya sakın panik yapma yenidoğan sarılığı biliyosun genelde oluyo dirimin dediği gibi yap doktora gitmeyi ihmal etme çünkü onlar kan alıp sürekli sarılığın düşüp çıkmasına bakıyolar sakın üzülme tamamı
dirimcim facede resmini gördüm onlar yenimi çekilmiş bilmiyorum ama kız sen ne güzel hatunsun öyle gözler o biçim yüz ay parçası gibi maşallahh sana allah nazarlardan korusun

can bebek ekledim seni kabul et beni tamamı

bebişim bu arada bizim resimleride ekle tuna ve sergenle bizi çektin ya marry felanda var bilg. kayıt etcem onları

öpüyorum kızlar hepinizi

minik kartallarımın anası nasılsınnnn ....

muallim ablamm iyi gecelerrr

ayyy kızlarrr kuaföre gittim saçmlarıma röfle yaptırdımmm
ama tam 4 saat kuzularımdan ayrı kaldımm....eve geldim apar toparr yemek yedim tabi annem çıldırmış yemek bile yapamamış ......yemeğimi yedim...hemen kuzuları babasına sattım annemi aldım
kıyafet almaya gittim aman lcw sanki bedava veriyo izdiham var bişi baktım ama denemek ne mümkün kaçtım.....sonra ölesine girdiğim huzurda buldum huzuru hemde anneme bu bana olmaz dedim kız aa olurmu bedeni var dedi ....benim denemeye vaktim yok bebeklerim babalarında dedim .....hemen üzerinize geçirin dedi.....tunik ve tayt vardı bende bi geçirdim çukk oldu elbise aldım kendime geldim....saat tabi 11 olmuşş hemen mutfağı bulaşıkları hallettim.....çocukları besledim birini babası birini ben uyuttuk artık geç uyur oldularrr. yaaaaa saat 12 ancak uyudularr.............bi yerde iyi oldu aslında rahat rahat dışarı çıkabiliriz huysuzluk etmezler....

işte kızlar artık sarı dırım varrr heheheh kociş beğendi annemde banada iyi olduu bu değişimm
hoş bulduk canımmmm...ne güzelll yaaa atom karıcasın yemin ederimm..güle güle kullannn canımmm

kuşumm çocuklarla uğraşıyordum biri emmiyorsa zorlama tiksinir yemeği redder benimde ömer emmedi ama ben sağdım sağdım verdim öle şakır şakır sütüm yoktu ama bir öğünde olsa içti.....sarılık sanırım demek istedin.....ahhh cnm çok zor biliyorum ama sarılık hangisi ise hemen mamasını sütünü iyice içir ben 45 dk 30 cc mama yedirebiliyordum
ama sarılıktan kurtulmanın tek yolu cnm yedirmekkk yiyecek içecek sıcakcak yoksa atamaz....biliyorum çok zor sürekli uyuyordur ama ayağını kıdıkla burnunu sık cnm
canım bana dr 2 satte bir emzir ve mama ver dedii.. bende sağayımm mm bendeee...sergenn çokuyuyorr ..mama sıcakmı olsuunn.. yoksa 40derece kadarmı olsunnn

göbek bakımı günde birkere düşüne kadar düşüncede .....o yara kısmı yapacaksın....
yıkama bu arada düşüne kadar yara zor kapanır......
tamam canımm..cevaplarınn için teşşekkürlerrröptümm alimi ömerimiii

bebişim yardımcı olabildim herşey sor bacımm buradayımm

ahh yakınımda olsanda yanında olsam ...insanın ne kadar desteğe ihtiyacı var ....genel çevremiz tek bebekli o yüzden bize hep tek bebekli gibi yaklaşıyolar ama iki bebek inanın herşeyi çok zor
benim arkadaşım sen çocuklarını düşünmüyorsun ömer emmesede tutacaksın memende diyordu
iyideeee dedim kardeşimm ömer emsin diye beklerken saatlerce orada sarılıktan uyuyan aliyi kim besleyecek? o çocuk zaten yeme problemliii bunu düşünen yok.....alıyolar tek bebeği koyunlarına odalarında ohhhh yangel yatıyolarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
canımmbilirimm yakın olsamm yaparsınn..ben tavsiyelerine uyacağıımm..boş ver yaaaaa sen haklısınn

bebeişim sarılıkmı oldu bebiş ya sakın panik yapma yenidoğan sarılığı biliyosun genelde oluyo dirimin dediği gibi yap doktora gitmeyi ihmal etme çünkü onlar kan alıp sürekli sarılığın düşüp çıkmasına bakıyolar sakın üzülme tamamı
dirimcim facede resmini gördüm onlar yenimi çekilmiş bilmiyorum ama kız sen ne güzel hatunsun öyle gözler o biçim yüz ay parçası gibi maşallahh sana allah nazarlardan korusun

bebişim bu arada bizim resimleride ekle tuna ve sergenle bizi çektin ya marry felanda var bilg. kayıt etcem onları

öpüyorum kızlar hepinizi

canımmmm koyacağımmm caner ekliyor onlarııı koyacak onlarıda canannımm....yok olmadı ama olabilir dediii..çok üzüldümm..öptümm hepinzii çıkıyorumm bakımmm vaktii

öpüyorum kızlar hepinizi

canancığım hangi resimlere baktınki yani sonuçta hepsi benimm dee doğum sonrası biraz kaporto bozuldu :lepi:başka bişi yok hehehee

hoş bulduk canımmmm...ne güzelll yaaa atom karıcasın yemin ederimm..güle güle kullannn canımmm

tamam canımm..cevaplarınn için teşşekkürlerrröptümm alimi ömerimiii

yardımcı olduysam ne mutlu evet canan dediği gibi tahlilinii sık yaptırın

eeeeeeeeeeeeee canancığım anlat cicimmm

hymarry erken kaçmış bugünnn mustisi ile koklaşsın heheheh gelince cadılarrr bu kokular burnunun ucunda kalacak............hehehee

X