Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

bide ben eşim dağıttığpınıda toplatmıyor o toplarmış bi kaç gün duracak ondan sonra gi
recek bulaşıklar makineye delikafadulden bazen dediğine mecbur yapıyorum yapma diyor bende yapmıyorum sonra allah korusun bişey olur vicdan azabı çekerim diye..
QUOTE]
aaaaaaaaaaaaa sağolsunlar ama sanki benim kocam buuakannehir
bişey yeriz ortada kalır,ben kaldırırım,ben alırım,kızıp söylenmesem 3-4 gün kalabilir orda yani,
değil temizlik yapmak:umursamaz:
yok Hymarryim şimdiden ben hakkımı doldurup bidaha ağlamıycam inşallah.. yetişicek yetişicek teyzeleri sizden 1 kaç hafta sonra gelirler inşallah.. dr ekimin başını bulalım yeter diyor bakalım hayırlısı .. ilk evlilik yıldönümümüzü bebklerimizle kutluycaz Allah izin verirse kaydirigubbakcemile2
anaaaaam biz üçüncü yılımızı onlarsız kutlamıştık,bir dahakine beraber olucaz inşallahhopuyorumnanaktan

aaaaaaaaaaaaa sağolsunlar ama sanki benim kocam buuakannehir
bişey yeriz ortada kalır,ben kaldırırım,ben alırım,kızıp söylenmesem 3-4 gün kalabilir orda yani,
değil temizlik yapmak:umursamaz:

anaaaaam biz üçüncü yılımızı onlarsız kutlamıştık,bir dahakine beraber olucaz inşallahhopuyorumnanaktan

daha nice 5 10 15 25 yılalrı birlikte kutluycanız (ız) Hymarryim Allahın izniyle.. gelinliğimi giyinicem ben içine girebilirsem bebişler bakacak anneme noluyo diye sırnaşık şey

sen duramassın Hymarryim yaparsın sen .ben duruyom tadını çıkarıyom aman napıyım sonra nasıl osla koşturucaz mecburen şimdi bahanemiz var dimi -tatlicadiarzu-

ayyyy ne demek kızmak aslaaaa asllaaaaaaaaaaa olmaz öle şey
doğru diyorsun pirinç muhallebisi vereceğim cnm kabız yapardı bide kakanın rengide önemli çok şükür kaka rengi iyi yeşil ve sümükümsü değil yani
ama babamız çoktan doktora götürdü ömeriii 4 kez ishal kaka yapmasına müsade etmez eşim çok efamlı ömrümüüüü çürütecek bu çocuklar büyüyene kadarrrrr

bende temizlik yokkk evi mok götürüyoooo olsunnnn valla hastayım
arefe gidecez eve ev pis olsun ....ben kuzularıma sağlıcakla giydireyim süsleyim çıkalım el öpmelere....geçen sene bayramda elimde kova öğğğğ diyeee geziyordum
ve diyordumki rabbim sene kuzularımla bayram yapmayı nasip et......bayram soframıza dörtlü oturacağız allah izin verirse......ben çok severim bayram sabahlarını babamız camiye gider sıcak ekemeklee eve gelir bende o gelene kadar kahvaltıyı hazırlar....
kıyafetleri yatağımıza dizer herkes ne giyecekse alacak şekilde hazır ederim bu sene çocuklarımkileri allahın izni ile beşiğine koyacağım.......kahvaltıdan sonra onları besleyip yedireceğim ...sonra giyinecekler......sonra babası giyinecek en son anne çünkiiii anne süslenecek evdeki 3 erkek assolist anneyi bekelecekkkkkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

allah gönlüne göre versin gülüm..... çok güzel bir tablo....rabbim huzurunuzu bozmasın.. cümlemizin de tabi inşallah...............

daha nice 5 10 15 25 yılalrı birlikte kutluycanız (ız) Hymarryim Allahın izniyle.. gelinliğimi giyinicem ben içine girebilirsem bebişler bakacak anneme noluyo diye sırnaşık şey
sen duramassın Hymarryim yaparsın sen .ben duruyom tadını çıkarıyom aman napıyım sonra nasıl osla koşturucaz mecburen şimdi bahanemiz var dimi -tatlicadiarzu-
anaaaaam gelinliğini giycekmiişşşzemuszemus,vallaha içine girersen helal olsun sanaalkisalkisalkis,

yok daha yapamıyorum valla,koltuktan kalkamaz oldum inannn :1no2:

selam kızlar. ben bugün bi arkadaşımdayım. arkadaş biraz sığ kaldı kardeşim gibidir kendisi.. burun ameliyatı oldu. o bi koltukta ben bi koltukta yatıyoruz. o bana ama nuzan dikakt et diyor been ona. körler sağırlar birbirini ağırlar meslesi yanikaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarrrr

ay ne güzel bayram sohbetleri başlamış ya ben bayramları çok severim acayip mutlu eder bayramlar beni ama eşim benim gibi değil onun için çok bi anlmlı değil bayramlar o yüzden sevinci şimdilik tek başıma yaşıyorum ama bebeişlerim gelsin hele bi onlarla çifte bayram yapıcaz yüce rabbim nasip ederse bayramdan önce yeni cicilerimizi almaya çıkıcaz parlak ayakkabılar alıcaz bayram sabahları erkenden kalkıcaz ben kızımla soframı hazırlayacağım oğlum fırına gidip sıcak ekmeğimizi alıcak soframızı hazırlayacağız sonra hep beraber babamızın üstüne atlayıp onu uyandıracağız biiz gezmelere lüne parka götürmesini isteyeceğiz 3 e 1 kaldığı için oda tüm isteklerimizi kabul edecek heheh

kızlar benimde temizlik yapmam lazım dün eşime dedim ama kızdı camları içerden sileyim dışardanda o silir dedim ama pek yanaşmadı ne yapsam acaba

]
selam kızlar. ben bugün bi arkadaşımdayım. arkadaş biraz sığ kaldı kardeşim gibidir kendisi.. burun ameliyatı oldu. o bi koltukta ben bi koltukta yatıyoruz. o bana ama nuzan dikakt et diyor been ona. körler sağırlar birbirini ağırlar meslesi yanikaydirigubbakcemile3
ooooo selam canıııımmm,hoşgeldinnkaydirigubbakcemile5
arkadaşa selamlar alkisalkisalkis
estetikmi olmuş bakkiiiiyim arkadaşın senin naniknanik
günaydın kızlarrrr
ay ne güzel bayram sohbetleri başlamış ya ben bayramları çok severim acayip mutlu eder bayramlar beni ama eşim benim gibi değil onun için çok bi anlmlı değil bayramlar o yüzden sevinci şimdilik tek başıma yaşıyorum ama bebeişlerim gelsin hele bi onlarla çifte bayram yapıcaz yüce rabbim nasip ederse bayramdan önce yeni cicilerimizi almaya çıkıcaz parlak ayakkabılar alıcaz bayram sabahları erkenden kalkıcaz ben kızımla soframı hazırlayacağım oğlum fırına gidip sıcak ekmeğimizi alıcak soframızı hazırlayacağız sonra hep beraber babamızın üstüne atlayıp onu uyandıracağız biiz gezmelere lüne parka götürmesini isteyeceğiz 3 e 1 kaldığı için oda tüm isteklerimizi kabul edecek heheh

kızlar benimde temizlik yapmam lazım dün eşime dedim ama kızdı camları içerden sileyim dışardanda o silir dedim ama pek yanaşmadı ne yapsam acaba

ooooohhh inşallah inşallahh ,güzel bayramlar olsun inşallahhh hepimiz içinn
ya hay ne titiz karılarsınız yaaaw,bırakın şu kocaların peşini,öööööffff yapmayıverin bi bayram da temizlik yaaa,Çok üzgünüm çoook

anaaaaam gelinliğini giycekmiişşşzemuszemus,vallaha içine girersen helal olsun sanaalkisalkisalkis,

yok daha yapamıyorum valla,koltuktan kalkamaz oldum inannn :1no2:

zaten buda hayal be tatlım giremem eminim ama arkasını kapamam bende :kedi: aman kalkma zaten koltuktan canım azıcıık kaldı hayırlısıylaaa

oh en güzel wavyim ya.. arkadaşına çok geçmiş olsun. ağırlayın valla birbirinizii oh missssopuyorumnanaktan
günaydın kızlarrrr

ne güzel hayaller canım ya. dahada güzelleri olucak inşallah..
camlarıda boşver çek perdeyi görmez kimse sırnaşık şey nasıl osla hava hep kapalı yağmur yağacak yine batar delikafadulden aslında bunları kendime söylüyorum ben ama ama ama dinletemiyorum gerçi silecek adamı buldumda sanki :1ninca:

sakın yorma kendini sende canancım emi temizlik her zaman olur opuyorumnanaktan

ya nası güzel anlatmışsın canım ya ağlattın yine.. seneyede bize nasip eder inşallah rabbim sağlıkla bebeklerimizle bayramı.. hatta kurbana inşallah..

boşver temizliği sen en mutlu bayramın bu bayram Allahım ağzınızın tadını bozmasın..

ay ne güzel anlatmışsıııınn,bizde de bayramlar güzeldir aslında ama iki kişinin giyinip kuşanıp kol kola gittiği rutin ziyaretli bayramlarla şimdiki daha farklı olcak gibi hissediyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

günaydın kızlarrrr

bakın cananda güzel anlatmışşşş.....canan kızzz sakın cam felan silme yaa hayret ediyorum sizeee iki bebe karnınızda iş yapıyorsunuız ben tuvalete gidemedim yaa yapmayın lütfennn...............

herkesin kocası iş yapmayan cinstenmiiii bizimki yaparrr ama dağıttımı tam dağıtır yawww

hayırlı cumalar kızlar:
"Kim Allah'a karşı saygılı olursa,Allah ona bir çıkış yolu gösterir ve hiç hesaba katmadığı bir yerden onu rızıklandırır.Kim Allah'a güvenip dayanırsa, O kendisine yeter "( Talak Suresi2-3)

doktordan geldiler ali için iyi demiş ama ilaçlara devam 10 gün kesilecekmiş
ömere burun damlasına ve ateş düşürücüsüne devam demiş......kakasının rengi ve yapısı önemliymiş kayraya anlattığımm cins olmazsa sorun yok demiş.....

babası onalra yağmurluk kilotlu çorap almışşşş gelmişlerr....

benimde çok işim var kuaföre gideceğim kıyafet bakacammm offf

doktordan geldiler ali için iyi demiş ama ilaçlara devam 10 gün kesilecekmiş
ömere burun damlasına ve ateş düşürücüsüne devam demiş......kakasının rengi ve yapısı önemliymiş kayraya anlattığımm cins olmazsa sorun yok demiş.....

babası onalra yağmurluk kilotlu çorap almışşşş gelmişlerr....

benimde çok işim var kuaföre gideceğim kıyafet bakacammm offf

kevsercim Allah razı olsun canım,
Rabbim kendisine saygısızlıkla rızıklasrını eksilttiklerinden etmesiinn inşallahh..

dırımcım ben hemen doğum öncesi gitmeyi düşünüyorum,bayram salı bitiyor,çarşamba evdeyim,perşembe doğum,,
benim için bayram sanırım bebeklerimin gelişi,Çarşamba kuaföre gidicem ben de inşallahh..
Kıyafet de almıyorumm evdeyim..

hymarry cim senin bayramın bayram sonrası olacak kuaföre git bakımını yap resimlerde güzelçık hepsi hatıra olacakkk

kızlar yavaş yavaş yapcam ya cam silme olayını incitmeden yapamazsam bırakırımm zati evide yarın kociş evde onla beraber silip süpürürüz

şimdilik müsade akşama gelirim öpüyorummmm

]
ooooo selam canıııımmm,hoşgeldinnkaydirigubbakcemile5
arkadaşa selamlar alkisalkisalkis
estetikmi olmuş bakkiiiiyim arkadaşın senin naniknanik

hoşbulduk canlar. ara ara yazabiliyom..
arkadaşın burnında kemik vardı tıkıyordu geceleri kıs ağzından nefes almaktan faranjit oldu:KK43:( o yüzden ameliyat oldu ama azcıkta dokunmuşlar açıkçası:kedi:
ama çöok ilginçtir arkadaşım. kıss resmen güzel bir burun yapmışlar dedimde nerdeyse ağlayacaktı. hoş bi hatundur ama dikkat çekmeyi hiç sevmez:umursamaz:

oh en güzel wavyim ya.. arkadaşına çok geçmiş olsun. ağırlayın valla birbirinizii oh missssopuyorumnanaktan

sağol canım benimmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bayram gelmiş neyime yaww. bu koca göbeklekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

bizim bıcırıklarda allahın izni ile kurbana gelirler herlde yada kurbandan sonraya dayanırlarsa kurban sonrasına. siz bebişleri el öpmelere götürürken ben ya doğururyor olucam yada doğurmuşdelikafaduldendelikafadulden

canan canım dikkat ett..

kimseler yok,ben biraz uyuycamm..

arkadaşına geçmiş olsun canımm,
hayırlısı olsun wavymm,sen de 37 yi bitirisen kurbanı çıkarıyormusun,yoksa doğmuş oluyorlar mı?

X