Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canım alemsinn yaaaaa..allahım 34 e az kaldıı..babaları sabah sabah bunlara bjk marşları söylüyorr.. kartal gol gol gol diyorrr..gel benimle maç izle diyor çocuklar alışsınn...kafayı yiyeceğim.inşallah canımm dediğin gibi olurrkaydirigubbakcemile5

aman sen iyi oldaa.. o yavruların sana ve kokuna çok ihtiyacı var.. vickyli kokuna değillopuyorumnanaktan
allahım yavrularımızı bize bağışlaaaaaaaa....senin kadar enerjik olalımmm..

tatlımm bastan ben böle enerjik değildim ama kansızlığım vardı sonra yanlız kalınca evde düzeni oturtuncaaa bi baktımmm içime atom kaçmışşş atom karınca gibi oldummmsositosositozemuszemus

günaydııııııınn pc li hymarry geldii :lepi:

bu gece rüyamda kaswayla uğraştım,nasıl acaba?

dırımkızı geçmişi okumadan sormuş olucam ama kardeşin iyidir inşallahh

bu araqda egelii ile mesajlaştık,iyiymiş,ağırlaşmış,kayınvalidesinde kalıcakmış artık doğuma kadar,herkese çok selamı varrr

merak etme tatlım herşey çok güsel olacakkk hiççç üzülmee senn

babalarındaki kartal aşkıda bi başkaa çarşıcımısınız yoksaa sizzz

bizimkidee süreklii gerçeklerii tarihh yazar tarihi aytunçun aslanları diyip durduu

sarı kafalı oğluşları oluncaa bunlara ne forma yakışır bee dedi.....bide abisi fanatikk fenerli eltimin çarşafları sarı lacivert havluları terlikleriii.........abisinin ismide ömerr
diyodiki bizee ömere sponsor olurum ama tek bi şartla fenerli olacak herşeyii orjinal alacam didii ben dedm pazardan alırım yinede gs.alırımmmmmmmkötükedihüso

iyi tatlım iyiiii

evet canım bi dahaki dirimle buluşmanız muhakkak bana ayan olur ararım o gün seni hehehe zemuszemus
he gerçekten vallaha yaaaa,ben de sanki seniş atlatmaya çalışan bi tip gibi hissettim kendimi geliyorda geliyor diyekaydirigubbakcemile3
bizde gelelim bizdeeeeeekaydirigubbakcemile
kardeşimin biraz piskolojik durumu ve mide ile ilgili kusmaya başladıı titremeyee eli ayağı boşaldı tabirimce yanii hala gelmedilerrr ...tahliler temiz çıkmış ama
tamamen psikolojik demek tahliller temizse,
çok geçmiş olsun canım tekrar..
günaydınlarrr koca göbüşlerrrr bu göbüşleri ölümsüzleştirin heeeeeeeee az bi vakti sonraaa bulamayacaksınızz

ben kahvaltıya gidiyom gelene kadar iştimada olunn bakimmm
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
canım çok geçmiş olsuuunn,inşallah artmaz yaaaww,iki gününü de evde geçir inşallhh
uykudan kalktım anammm,kahvaltı yapıp geldim,
kahvaltı yapmasam unutuyorum pc başında,en iyisi yapıp gelmek oldu,derken mutfakta kalanlar olmuş dünden falan topla mopla derken koptum geldim ancayerimseniben
iyi tatlım iyiiii
sevindim canım,tekrar geçmiş olsun,
yavrular damatlar nasılŞeniz
mustafa amcaları diyor özledim aliyle ömeri,
hadi ordan dedim gelip iki sevip gittin,ne özlemesi :mymeka:

inşallahhhhhhhhh...babası doğma büyüme çarşılı..küçükkende çarşıda çalışmış şimdide nuruosmaniyede vazgeçemiyorrr..
yerim ben o sarı kafalılarııııı...bizimkininde 4 tane yğeniş var 3 ünü bjk yaptıı...ne isterse yapıyorr.. eşimin abiside galatasaraylı eşime sen görürsün diyorr.. aslan yapacağım diyorr.. eşim fıttırıyorrrr.kötükedihüso

marryy günaydın canım..afiyet olsunnn bebişlere daha çok yarasınn..sanırım en uzk oturan benim.hepinizi toplaya toplaya gelirimm..ama çok büyük bir araba pardonn tır almam gerek sanırım.:kedi:yavrularr anneleri bezleri mamaları ana kucakalrıı demi ama

bizimkide 13 yaşında girmiş kııızzzz nuriosmaniyeye ama aslancııı bizimkiii
aman fenerli olmasında kızmasınlar ama kaynanatörde fenerliii uyuz oluyom işteee

hymarry mutfa amcası hızlarına dayanamadı ama yada çekindiii
ama çok güldüm senin çocuklar yakışıklı bizim kızlar çirkin olursa beğenmezler demesineekaydirigubbakcemile3halada gülüyorummm kızzz olsun çamurdan olsun diyecektimmmm hem anası güselll babası güselll neden .çirkin olacağını düşünüyorr
yoksa yıldırma politikasımı uyguluyor zordur bizden almak kızıııı der gibiii

ben de burdan çıkarım evelallah arabayla felan,
dırımı alsam çocuklarıyla,bi de benimkiler anca dimi
bir de gittiğimiz yerde sürekli sıcak su,mama,bebekleri besleyip yatırma,bezlerini atacak yer sorma,uyutacak yer ve malzeme tedearik etme,oto koltuklarıyla çift ayakla bebek sallama,uyumayan bebekleri itina ile azazrlama gibi durumlardan ciddi bir koşturma olur sanırım,herkesin pesitili çıkabilir yani

dırımım cidden daha önce söylediğim ufak noktadaki gibi halasına falan benzerlerse diye tırisıyoz da biraz,bir iki kişi rüyasında görmüş arıyorlar,çok güzel bebeklerdi diye ama hayırlısı olsun,artık merak hat safhada malum dırımım:sm_confused:..
yoksa hiç öyle yıldırma politikası yoktur mustafanın,neyse kafasındaki söyler,
ama çekindiği de doğrudur,kucaamda ağlar da annesi bişey yaptım falan sanar diye korktum diyor,
bir de hala şeyi söylüyor,Ali bu kucağına alıp ayağa kalkıp dolaşınca bi saniyede susunca,o küçkcük çocuk nasıl istediği olunca hemen sustu beni ayakta dolaştırdı kerata ömerde bize bakıyordu sessiz sessiz diyor,ona şaşmışkaydirigubbakcemile3

şu fotoları toplamaya çalışıyorum dırımım..
mustafa amca uyurken halledelim,yoksa çok tutmuyor beni pc de kurtlu..

hahaaaaa mustafa amcaaa kısçelerin yaptıklarını görünceee daha bi hayrete düşecekk
ali nekiii,kiii bizim ali hırpalanmayı çok sever yani hırpalasaydı katıla katıla gülerdii
hem mustafa bey öle niye düşünmüş bebeklerimi incitecek bişeyy yapacağınıı düşünmem sizlerde bizim gibi naifsinizzz...............kızlar dahaaa nazlııı dahaaa nazikkkkkkkk

hem şu hala işini unuttttttttttttttttttttttttttttttttt

Son düzenleme:
iyiyim canım her geçengün sizleri daha iyi anlıyorum.... bayağı zorlanmaya başladım valla

sağol canım benim

kızlar tünaydınnnn..... angel cim hoşgeldin hayatım.... iyi olduğuna sevindim....
canım bebeğim seni ben nasıl ankarayla karışıtrdım hala uyuzum kendime-tatlicadiarzu-,
sele felan kapılmadın dimi Allah korusun,çıkma bi yereyasakkelime..
ağırlaşıyon mu yavaş yavaş kuzummkaydirigubbakcemile3
hüüü cnm çok sağolll çokkk güzel resimlerr yaa
yavrular güzel maşşalahh,ama çok matrak oldu yaaakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…