Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evet canım adete göre 4+0...Normalde 16. gün yumurtluyorum ben...
Döllenmeden sonraki 12. gün beta hcg 763 oluyor yani...
Sonucu mutlaka açıklarım sizlere...Bilmiyorum ama ikiz gibi hissediyorum , ailede çok olduğu için galiba...Ablamın ve 3 kuzenimin ikizleri var , normal yolla hepsi...

döllenmenden eminsen ikizdir cnm hayırlı olsun

evet canım adete göre 4+0...Normalde 16. gün yumurtluyorum ben...
Döllenmeden sonraki 12. gün beta hcg 763 oluyor yani...
Sonucu mutlaka açıklarım sizlere...Bilmiyorum ama ikiz gibi hissediyorum , ailede çok olduğu için galiba...Ablamın ve 3 kuzenimin ikizleri var , normal yolla hepsi...

sen biliyorsan doğrudur canım,
çok güzel,
sonucu paylaş,hayırlı olsun canım..

marry min pc geldi kim tutar onuuu hehehe

benim kardeşim fenalaştı hastaneye götürdüler

onu bekleyecem ben

marry min pc geldi kim tutar onuuu hehehe

benim kardeşim fenalaştı hastaneye götürdüler

onu bekleyecem ben

akannehir haydaaaa geçmiş olsun dırımımmm
yatıyordum bi bakıyım demiştim,
inşallah çok önemli bir durum yoktur,
bizi haberdar et arkadaşım,
Allah acil şifa versin yaaa:nazar:

canancım konuşamadık müsait birr zamanda konuşalım inşallahh,,
angel buralarda kal canım,yarın görüşelimm tekrar..
çok öptüm herkesi benim çok uykum geldiia.s.,

canancım konuşamadık müsait birr zamanda konuşalım inşallahh,,
angel buralarda kal canım,yarın görüşelimm tekrar..
çok öptüm herkesi benim çok uykum geldiia.s.,

evet canım bi dahaki dirimle buluşmanız muhakkak bana ayan olur ararım o gün seni hehehe zemuszemus

günaydınnn fedakar anneler .......
dırımcığım geçmiş olsunnnn..yat dinlen diyeceğim ama zor değilmiii..
canancığım pzt nst için çağırdı..eğer sancı çıkarsa tekrrar yatacağım.:gitme: gez bakalım ben seni ocaktan sonra göreceğim..sen beni arayacaksın neredesinn geziyoırum diyeceğim.sana geleceğim...bu arada seninkiler hazırlanıyorr

vayy sende bana nispet yapacaksın demek ben hemen sararım bebekleri battaniyeye nerdesin derim sana atlar gelirim gezmeden duramam vallaha sen gelir arabayla beni alırsın 4 bebeği alırım kucağıma çek şöför hanım derim sene heheheh hastaneden çıkmasaydın bu gün sana ziyarete gelecektim neyse artık doğumuna gelirim annenlede tanışırız . bu arada demek benimkilerde hazırlanmaya başladı öperim mübarek elleri :1hug:a.s.bunlarda annene

kardeşimin biraz piskolojik durumu ve mide ile ilgili kusmaya başladıı titremeyee eli ayağı boşaldı tabirimce yanii hala gelmedilerrr ...tahliler temiz çıkmış ama

dirimcim geçmiş olsun evvela sana erken oldun gribi daha tamda kışa girmedik ama dikkat et kendine kardeşinde rahatsızlandı onada geçmiş olsun annende çocuklara nakarken tansiyonu felan çıkıyo aile saadeti için doğru olan biran evvel iyileşmen :teselli:

günaydınlarrr koca göbüşlerrrr bu göbüşleri ölümsüzleştirin heeeeeeeee az bi vakti sonraaa bulamayacaksınızz

ben kahvaltıya gidiyom gelene kadar iştimada olunn bakimmm

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kıslarrrrrr
benim karnım bugün çok sert ve bacağım ağrıyorr.. hayırdırr..allahım hakkımıza hayırlısını verrr
dırımcığım geçmiş olsunnnnnnnnnn..sen nasıl oldunn
marryyy neredesinn..iştimaya geç kaldın.

vayy sende bana nispet yapacaksın demek ben hemen sararım bebekleri battaniyeye nerdesin derim sana atlar gelirim gezmeden duramam vallaha sen gelir arabayla beni alırsın 4 bebeği alırım kucağıma çek şöför hanım derim sene heheheh hastaneden çıkmasaydın bu gün sana ziyarete gelecektim neyse artık doğumuna gelirim annenlede tanışırız . bu arada demek benimkilerde hazırlanmaya başladı öperim mübarek elleri :1hug:a.s.bunlarda annene
canım önce ben gelirimmm senin yavrulara yazıkk minicikler..ama senden korkulurr.. bir bakmışımki kapıdasınn..4 bebek ve sennn süperr yaaaaa..canım her zaman beklerimmm eşimde çok istiyor görüşmeyii böyle olmadı diyorr.. bir tanesibittibile 2.. si yarım canım..anneminde selamı var..

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kıslarrrrrr
benim karnım bugün çok sert ve bacağım ağrıyorr.. hayırdırr..allahım hakkımıza hayırlısını verrr
dırımcığım geçmiş olsunnnnnnnnnn..sen nasıl oldunn
marryyy neredesinn..iştimaya geç kaldın.

günaydınnn cnm ben iyiyim tatlım sadece leş gibi vicks kokuyorum duş alacam tabi öle eski enerjime kavuşamadım henüz ama çok şükürrr.bebişlerime bakıyorum...

marryy uyuyordur cnmmm iyigünlerinin uykusunu stok etsin çokkk arayacak uykulu günleri birde ilk zamanlar 2 saatte bir besleneme var birini besleyecek sonra ötekini aa bakacak ikinici beslneme gelmişşş bi ara insan kendini inek gibi sanıyor....
o yüzden ben hep sağdım onlar uyurken içirdim biberoncu oldular ama en azından doydular sarılıklarını çabuk attılarr kuzularımm

bebişimmm kartallar yüksekten uçuyolarr alanları darmı geliyor tatlımmm
karnın taş gibi olmuşş...hayatım 34 den sonra korkma derim 36 da doğuramazsan sakın tasalanma hiçbişey olmazz allahın izni ile hem o kadar ciğer geliştirici almışlarki şarkı bile söyleyerek çıkar seninkiler

aman sen iyi oldaa.. o yavruların sana ve kokuna çok ihtiyacı var.. vickyli kokuna değillopuyorumnanaktan
allahım yavrularımızı bize bağışlaaaaaaaa....senin kadar enerjik olalımmm..

X